COVID-19 موارد در لاگونا وودز باقی می ماند چند; چمن, بولینگ مجموعه به بازگشایی دوشنبه

ایجاد مدیریت خدمات مدیر عامل جف پارکر در سه شنبه, ژوئن 2, اعلام کرد که تعداد روزانه COVID-19 مورد برای شهرستان شروع به پریدن کرد از قبل هفته به طور متوسط از 157 به 213 روز دوشنبه.

“این چیزی است که ما در حال رفتن به می خواهم برای ادامه به تماشای” پارکر گفت: در طول گزارش خود را در به طور منظم طلایی بنیاد باران جلسه با اشاره به آسیب پذیری لاگونا وودز روستا ارشد جامعه است. اگر چه موارد در حال افزایش است — از جمله بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان پس از جمع آوری داده ها آغاز شد — پارکر گفت که اورنج کانتی بیمارستان توانمندی greenlighted رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به ادامه رو به جلو به فاز 2 از چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کالیفرنیا.

“آنچه مهم است در حال حاضر این است که این ظرفیت در اورنج کانتی بیمارستان ها در شکل خوب” پارکر اضافه شده است.

سراسر شهر بود, لاگونا وودز’ COVID-19 موارد پایین باقی می ماند افزایش از 7 به 10 از آوریل.

بعدی تسهیلات برای بازگشایی خواهد شد چمن, بولینگ, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 8, با توجه به یک ایمیل از لاگونا وودز ایجاد کرد.

تنیس pickleball و دست و پا زدن تنیس را گسترش خواهد ساعت خود را برای تعطیلات آخر هفته. شنبه ساعت برای هر سه امکانات 7 صبح تا ظهر. دست و پا زدن تنیس را بازی اول و سوم شنبه; pickleball نقش دوم و چهارم شنبه.

در روزهای یکشنبه pickleball و دست و پا زدن تنیس باز بازی. یا ورزش ممکن است یک دادگاه.

Backstroke stanchions و پرچم

GRF تصویب یک قطعنامه که نصب تحریم و backstroke پرچم در استخر 2 به عنوان رقابتی شنا محیط زیست در جامعه را افزایش می دهد.

حدود 30 دامان شناگران باید درخواست قسط پس از خود را قبل از درخواست رد شد در نوامبر 2018 جامعه فعالیت های کمیته جلسه یک گزارش کارکنان اعلام کرد.

پیشنهاد پرچم های اضافی اندازه گیری به زمان استاندارد یک نوار سفید در پایان خط, خط به هشدار شناگر که آنها در حال نزدیک شدن به دیوار.

Backstroke پرچم خواهد بود صحافی بین stanchions از طریق فلز پست لنگر به استخر و عرشه توسط لغزش مجریان هر دو به حداقل رساندن خطر آسیب به شناگران با استفاده از یک تلنگر-به نوبه خود روش و اجازه می دهد تجهیزات برداشته شود زمانی که در حال استفاده از یک گزارش کارکنان اعلام کرد.

پرچم خواهد بود قرار داده شده از ساعت 7 تا 11 صبح و حذف باقی مانده از روز, با توجه به یک گزارش کارکنان. یک پیچ درپوش را پوشش حائل سوراخ زمانی که استفاده نمی کنید.

مواد و نصب و راه اندازی backstroke پرچم و stanchions هزینه در حدود $4,100 به جبران صرفه جویی عملیاتی در طول زمان امکانات shutdown.

GRF تصویب این قطعنامه با رای اکثریت. این قطعنامه اثر طول می کشد یک بار جامعه استخر بازگشایی شده است.

مسکن ویژه سیاست

GRF تصویب یک قطعنامه که چشم پوشیدن یا مهمان کاهش هزینه برای برخی متقابل و یا رویدادهای خیریه به میزبانی مردان 18 سوراخ گلف باشگاه.

با توجه به کارکنان گزارش ویژه اقامت خواهد در نتیجه $18,448 از دست دادن درآمد.

اعضای هیئت مدیره اشاره کرد که این هزینه چشم پوشی خواهد بود جبران این باشگاه کمک های سالانه به بنیاد لاگونا وودز ایجاد کرد که به طور معمول مقدار به سمت بالا از $30,000.

تنها سه نفر از شش پیشنهاد رویدادهای تصویب شد برای مسکن ویژه.

مسابقات waiving مهمانان هزینه ها را شامل یادبود مسابقات گلف مردانه نقره ارشد گلف مسابقات تیم و لاگونا وودز مردان باشگاه های عضو/مهمان مسابقات کارکنان گزارش اعلام کرد.

GRF تصویب این قطعنامه با رای اکثریت. قطعنامه طول می کشد اثر فوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de