چتیسگر COVID-19 موارد شمارش افزایش می یابد به 680

ریپور: به عنوان بسیاری از 52 بیشتر مردم از جمله دولت دکتر آزمایش مثبت برای coronavirus در چتیسگر گرفتن دولت COVID-19 شمارش به 680 بهداشت و درمان گفت: در روز پنج شنبه.

دولت گزارش 34 جدید COVID-19 نفر در چهارشنبه اما در اواخر شب 52 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این بیماری در نظر گرفتن تعداد کل موارد در یک روز به 86.

“این بزرگترین افزایش یک روز پس از اولین مورد مثبت شناسایی شده در کشور در اواسط ماه مارس” این مقام گفت.

از 52 مورد جدید, 20 گزارش شده از Janjgir – چمپا منطقه 12 از مهسموند شش از Jashpur چهار از Balodabazar سه از بلد و دو هر از دورگ, Rajnandgaon و ریپور ولسوالی در حالی که یک مورد در آمد از ریگره, او گفت:.

بسیاری از بیماران جدید در حال کارگران مهاجر که به تازگی به بازگشت به خانه خود را در منطقه از نقاط مختلف کشور و نگهداری در قرنطینه مراکز و یا کسانی که در تماس خود را, او گفت:.

یک پزشک نوشته شده در COVID بخش Janjgir-چمپا بیمارستان منطقه است که در میان بیماران جدید یافت می شود وجود دارد, او گفت:.

تا کنون 189 بيمار مرخص شده پس از بهبودی ،

چتیسگر COVID-19 ارقام به شرح زیر است: موارد مثبت-680 موارد جديد-52, مرگ و میر-دو مرخص شد-189 فعال موارد-489 مردم تست شده تا کنون-76,446.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de