تحریم Infinite و دیگر برنامه های چینی

گروه کر در حال رشد برای تحریم محصولات چینی به دلیل پکن تهاجمی ذکراست در Ladakh آمار محبوب برنامه های چینی مانند Infinite در بازار هند داده ها را نشان می دهد. اما کمتر شناخته شده برنامه های کاربردی توسعه یافته توسط غول های آسیایی داشته باشد جالب اینجاست که شاهد رشد در رتبه بندی خود را در اطراف همان زمان با توجه به آمار صنعت.

Infinite دیگر محبوب چین نرم افزار دیدن سقوط داده ها از فنلاند مبتنی بر تلفن همراه-رتبه بندی پلت فرم AppFollow نشان می دهد که برنامه های کاربردی مانند Infinite را متحمل فشار از خشم هند بیش از لاداخ تنش است.

محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه بود و رتبه 5 به بالا-ده رایگان برنامه اپل پلت فرم در هند قبل از مارس 5 درگیری بین هند و چین نیروهای نظامی است. یک ماه بعد Infinite تضعیف پایین به شماره 10 در فروشگاه App. در میان کاربران آندروید, همان, چینی, نرم افزار کاهش یافته و از شماره 3 به شماره 5 در هند رتبه بندی است. اما آن را هنوز هم در لیست بالا ده برنامه های محبوب در هند است.

اما در همان زمان باید اضافه شود که Infinite نیز می توانست تحت تاثیر یک کمپین است که برخی از هندی YouTubers زد در ماه گذشته پس از یک مبارزه مجازی بین کاربران یوتیوب و Infinite کاربران است.

Infinite داده شد میلیون ها نفر از یک ستاره, بررسی, توسط سرخپوستان حمایت از تاریکی منجر به Infinite رتبه پایین آمده به 1.2 ستاره. گوگل بعد از حذف این میلیون ها نفر از بررسی. یکی دیگر از محبوب چینی نرم افزار SHAREit است شاهد یک کاهش در میان گوگل کاربران تلفن آندروید — از شماره 11 زودتر به شماره 16 در حال حاضر. Helo, یک رشد سریع چینی محتوای به اشتراک گذاری و شبکه های اجتماعی, نرم افزار همچنین گزارش لغزش در میان کاربران آیفون در حال حرکت به پایین از 30 تا 42 در رتبه بندی. O

n, آندروید, Helo است که از بالا به ده دسته از برنامه های رایگان و نشسته در حال حاضر در شماره 12 از 8 پیش از آن. کمتر شناخته شده چینی برنامه های رشد, اما کمتر شناخته شده چینی برنامه های کاربردی بر خلاف رشد در بازار هند طی همان دوره است. BIGO زندگی می کنند, کنترل, با, بالا, چینی, جریان پلت فرم YY مثلا از شماره 22 به شماره 10 در بالا پرفروش برنامه های کاربردی تلفن همراه در هند در میان کاربران آیفون.

پلت فرم نیز شاهد افزایش در میان کاربران آندروید که در آن شروع به پریدن کرد از 86 تا 81 در بالا نرم افزار رایگان دسته. جدید چینی رقیب از Infinite به نام Likee, اجرا شده توسط گوانگژو مبتنی بر JOYY بهبود آن کاربر پایه در میان کاربران آیفون صعود به 150 از 176 رایگان-برنامه لیست. روشن است وجود دارد شواهد نشان می دهد کاربران هند منتقل شده به سیستم عامل های دیگر به طور دائم.

این takedowns روز سه شنبه گذشته گوگل حذف Mitron برنامه, تبلیغ, هندی جایگزین برای Infinite. کارشناسان تا به حال با اشاره به معایب خود را با امنیت و تا به حال شواهدی وجود دارد که این برنامه در واقع ساخته شده توسط کسی که در پاکستان.

نرم افزار حفظ حریم خصوصی و محتوای هرزه نگاره مربوط به سیاست نیز تحت اسکنر. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده اگر برنامه ذکر شده خواهد شد دوباره در Playstore. گوگل همچنین حذف به تازگی راه اندازی نرم افزار است که کمک به کاربران شناسایی و پاک چینی برنامه های کاربردی از گوشی های. ایجاد شده توسط جیپور-بر اساس تکنولوژی شرکت, حذف چین نرم افزار شاهد بود نزدیک به یک میلیون محبوبیت ظرف مدت ده روز. توسعه دهندگان آن را فاش نمی کند, دلایل حذف اما گفت که آنها در حال کار بر روی پیشنهادات و انتقادات و پیشنهادات.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net