آیت الله خامنه ای رئیسجمهور ایالات متحده بیش از مرگ جورج فلوید

تهران: رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ناودان ایالت متحده بیش از مرگ جورج فلوید و گفت آن است که چهره واقعی از کشور است.

او گفته است که این کشور در حال انجام همان در نقاط مختلف جهان از جمله افغانستان و عراق و دیگران.

Cold blooded قتل

در حالی که ارائه سخنرانی در 31 سالگرد مرگ آیت الله خمینی او ادعا که سرد قتل جورج فلوید چیزی جدید است. این است چهره واقعی رژیم او اضافه شده است.

ممکن است به ذکر است که 46 سال از مرگ برانگیخته خشم در سراسر کشور. فلوید بازداشت شد و پس از آن درگذشت و در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

تظاهرات در آمریکا

پس از مرگ تظاهرات شروع شد و در نقاط مختلف کشور است. آمریکایی ها اعتراض هجوم حکومت در شهرهای مختلف از جمله نیویورک و فیلادلفیا و شیکاگو و واشنگتن دی سی.

در واشنگتن, DC, وسایل نقلیه نظامی دیده می شد در خیابان های نزدیک به کاخ سفید وجود دارد و سنگین استقرار پرسنل امنیتی مسلح در پارک لافایت که در آن هزاران نفر جمع شده بودند دست به اعتراض زدند.

در برخی موارد صلح آمیز تظاهرات خشونت تبدیل شد و در نتیجه مقیاس بزرگ غارت آسیب به خواص و آثار و وسایل نقلیه در حال به آتش کشیده شد.

هنگامی که معترضان رسیده کاخ سفید تهمت بود و گفته شده به پناهگاه زیرزمینی.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de