آمیتا باچان سهام عروسی داستان

دهلی نو: بالیوود جانباز آمیتا باچان مشترک خود جالب عروسی داستان با طرفداران به عنوان او خود را جشن گرفتند 47 سالگرد عروسی با همسر-بازیگر جایا باچان در روز چهارشنبه.

این ‘Sholay’ بازیگر در زمان به Instagram برای ارسال چند عکس عروسی با جایا باچان و به قلم یک عنوان آشکار برخی از اسرار است که منجر به ازدواج آنها شده است.

77 ساله ستاره شروع به روایت ازدواج داستان در نوشتن شرح تصاویر و با ذکر خود را در سال 1973 منتشر شد فیلم Zanjeer که تا به حال جایا باچان به عنوان زن منجر شود.

“تصمیم گرفته بود اگر Zanjeer خواهد موفقیت ما را همراه با چند نفر از دوستان رفتن به لندن برای اولین بار .. پدر من پرسید که شما رفتن ، زمانی که من به او گفتم که او گفت: شما باید با او ازدواج کند قبل از اینکه شما بروید .. دیگری به شما نمی رفتن… پس .. من اطاعت .. !!,” ب بزرگ نوشت: در عنوان ،

چاشنی بازیگر همچنین چهار عکس در یک کولاژ که دیدم بالیوود دوست داشتنی زن و شوهر نشسته در mandap و انجام آداب و رسوم ازدواج.

جایا شد dolled در قرمز لباس عروس lehenga در حالی که باچان دیده می شد با پوشیدن یک خاموش سفید sherwani.

آمیتا باچان و جایا باچان گره خورده گره در ژوئن 3, 1973. این زن و شوهر بعد از آن در زندگی خود مورد استقبال دو فرزند دختر Shweta باچان Nanda و پسرش آبیشک باچان.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de