آمازون اهدا 10 میلیون دلار برای مبارزه با نژاد پرستی

سان فرانسیسکو: در میان جریان تظاهرات در ایالات متحده آمریکا جورج فلوید آمازون در روز چهارشنبه گفت: این اهدا خواهد شد و در مجموع 10 میلیون دلار به سازمان هایی که در حال کار را در مورد عدالت اجتماعی و بهبود زندگی سیاه و آمریکایی های آفریقایی تبار.

دریافت کنندگان انتخاب شده با کمک از آمازون, سیاه, کارمند شبکه (بن) — شامل گروه های متمرکز بر مبارزه با نژادپرستی نظاممند از طریق سیستم حقوقی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که اختصاص داده شده به توسعه و گسترش برنامه های آموزشی و فرصت های اقتصادی برای جوامع است.

کمک های مالی به انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) ملی شهری لیگ و UNCF در میان دیگران به دنبال حمایت از آموزش و پرورش و عدالت برای جوامع در سراسر ایالات متحده آمازون گفت: در یک پست وبلاگ.

“آمازون رهبری و بن کار کرده اند و دست در دست به شناسایی سازمان ها در جامعه است که ایجاد اختلاف و کمک به آنها را در راه معنی دار. در علاوه بر این به سازمان های ذکر شده ما کار خواهد کرد با ما فصل به شناسایی گروه های محلی برای حمایت” گفت: آنجلینا Howard, رئيس جمهور از بن.

“ما را در ادامه این گفتگو در مورد چگونه آمازون می تواند حمایت از کارکنان و کل جامعه سیاه و سفید فراتر از این غم انگیز وقایع اخیر است.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de