لس آنجلس — تماس با حکومت اعمال شده در سراسر جنوب کالیفرنیا “سخت گیرانه” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به نمایندگی از Black Lives Matter-لس آنجلس فردی و روزنامه نگاران معترض و دیگران در برابر لس آنجلس, لس آنجلس و شهر سن برناردینو.

ACLU ادعا در طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در لس آنجلس است که حکومت در حال نقض متمم اول قانون اساسی به دلیل سرکوب آنها همه اعتراض سیاسی در ساعات شب و محدود کردن جنبش در خارج از ساعات کار است که تخطی از قانون اساسی حفاظت از آزادی حرکت.

“شهر و شهرستان از لس آنجلس هستند در تلاش برای استفاده از این حکومت به سرکوب Black Lives Matter-L. A. حق اعتراض به” Melina عبدالله از بنیانگذاران BLM-L. A. گفت.

“آنها در حال تلاش برای سرکوب توانایی ما به طور کامل بسیج و تمرکز و توجه کامل در این موضوع از نگرانی در تظاهرات — خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.”

اجرای یک L. A. مقررات منع رفت و آمد دیده شد چهارشنبه شب در پارک بزرگ در سراسر خیابان را از لس آنجلس تالار شهر در مرکز شهر لس آنجلس است.

یک گروه کوچک از حدود 120 نفر باقی مانده بود پس از یک جمعیت حدود 4000 معترضان به تدریج لاغر بیرون از شهر 9 بعد از ظهر حکومت نظامی به اثر رفته بود.

این صحنه تحصن در این پارک در اعتراض به حکومت نظامی با این استدلال که آنها فقط وجود دارد به ورزش اول خود را اصلاح حقوق و نباید موضوع بازداشت.

حدود 11:20 p. m., Los Angeles County Sheriff نمایندگان بسته در نشستن در پارک بزرگ است که متعلق به این شهرستان است.

این گروه شعار, “تظاهرات مسالمت آمیز” با دست های مطرح شده به عنوان نمایندگان بازداشت گروهی چند در یک زمان.

ACLU طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که حکومت نیز منع خبرنگاران از قادر بودن به طور کامل گزارش داستان های خود را از صحنه تظاهرات.

“این خلاف قانون اساسی حکومت سرکوب شده اند مقدار زیادی از مهم سیاسی در اعتراض به فعالیت و اختلال در زندگی بیش از 10 میلیون نفر” Ahilan Arulanantham ارشد مشاور آیتالله سیستانی شیراز گفت. “این حکومت باید در حال حاضر است.”

LA County Sheriff الکس بیانوبا گفت: حکومت در این شهرستان باقی خواهد ماند تا زمانی که اعتراضات پایان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de