غربی برفی plovers شد پر رونق کردن هانتینگتون سواحل تا کسی شکست لانه و تخم مرغ

غرب برفی plovers شده بود با بهره گیری از یک ساحلی پناهگاه یک طناب-خاموش پناهگاه که در آن آنها بیشتر ایجاد لانه و تخم مرغ از همیشه قبل از ثبت هانتینگتون در سواحل است.

کارشناسان حیات وحش شده بود ردیابی دوازده لانه هر کدام با چند تخم مرغ که تا به حال کشف شده است در دولت اجرا سواحل از اواسط ماه آوریل است. چند جای تعجب حتی ظهور در Bolsa Chica دولت, ساحل, اولین بار دیده می شود که کشش از ساحل.

فدرال در معرض تهدید پرندگان پر رونق بودند – شاید به دلیل ساحل خاموش شدن ناگهانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس – تا زمانی که کسی در تاریکی شب خرد لانه و تخم مرغ فقط روز قبل از برخی از پرندگان کودک انتظار می رود به تخم.

پارک دولت مقامات دیدم آسیب اوایل روز شنبه, مارس 28; طناب و نرده از هم جدا و

غرب برفی باران های فدرال-گونه های در معرض تهدید شده بود پر رونق کردن هانتینگتون بیچ در ماه های اخیر تا کسی خرد لانه و تخم مرغ است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لارا Nguyen)

محافظ قفس که قرار داده شده بود بیش از لانه به سرقت رفته است.

غرب برفی باران های فدرال-گونه های در معرض تهدید شده بود پر رونق در هانتینگتون بیچ در ماه های اخیر تا کسی خرد لانه و تخم مرغ است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لارا Nguyen)

“این واقعا وحشتناک گفت:” لانا Nguyen محیط زیست دانشمند برای پارک دولت Orange Coast منطقه.

نه تنها مقامات جستجو برای هر کس ممکن است باعث آسیب – تشکیل پرونده تحقیقات جنایی در همکاری با ایالات متحده ماهی و حیات وحش – اما آنها نیز beefing تا شب امنیت با امید حمایت از کسانی که از ظریف پرندگان است که در سمت چپ.

آسیب رساندن به پرندگان یک جرم فدرال با توجه به خود را در معرض تهدید وضعیت در لیست گونه های در معرض خطر از سال 1993.

غرب برفی باران جمعیت بود یک بار گسترده در امتداد سواحل اقیانوس آرام از واشنگتن به, Baja California. اما تعدادی از عوامل منجر به مرگ آن: شکار, از دست دادن زیستگاه انسان اختلال و توسعه است.

وجود مستند تودرتو تلاش در سال 2011 و 2012 در نیوپورت بیچ و در سال 2017 وجود دارد اول مستند لانه در هانتینگتون بیچ.

در سال 2018 این گونه عناوین ساخته شده که از دو جفت غربی برفی plovers تو در تو پرورش یافته و با موفقیت تمام عیار چهار جوجه در هانتینگتون دولت, ساحل, یکی از محبوب ترین سواحل عمومی در کالیفرنیا برای اولین بار در بیش از پنج دهه است.

آنها برای اولین بار در بر داشت توسط California State Parks زیست شناسان در حداقل پرستوی دریایی طبیعی حفظ 12.4 هکتار از ساحل حفاظت شده زیستگاه ایجاد شده برای در معرض خطر shorebirds. یکی دیگر از لانه داشت پس از مدت کوتاهی توسط یک گروه از دانش آموزان انجام یک پاکسازی ساحل در خارج از حفظ.

بنابراین زمانی که لانه پس از لانه شروع به نشان دادن تا در نقاط مختلف در سراسر هانتینگتون بیچ در این آوریل گذشته آن بیش از زیست شناسان تا به حال دیده بود و نشان داد وعده برای گونه است.

“ما در حال داشتن یک سال تاریخی برای تودرتو در کشور ما سواحل به دلیل تمام ساحل تعطیلی از COVID-19 و هر چیز دیگری” نگوین گفت. “به نظر می رسد مانند plovers و حیات وحش واقعا در نظر گرفتن مزیت های. ما شاهد یک افزایش بزرگ ما تودرتو. این بسیار هیجان انگیز است.”

کوچک shorebirds لانه در سواحل شنی و مردم هیجان زده شدند پرسیدن سوال به آنها منتقل علائم و شمشیربازی.

“این سواحل در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مهم است به گونه” نگوین گفت. “آنها شروع به بازگشت. در این سال شما را مردم در خارج از ساحل و بوم ما به افزایش است.”

نگوین و داوطلبان از جمله یک تیم از دریا و مریم گلی Audubon شده بود ردیابی 12 لانه – یک افزایش بزرگ از سال گذشته چهار.

آنها شمشیربازی قرار داده تا برای حفاظت از پرندگان, نشانه های هشدار مردم و کارکنان را آویزان در اطراف برای انجام امداد رسانی عمومی برای کسانی که سوال پرسیدن.

نگوین گفت: او رشد یک پیوست به پرندگان صحبت کردن در مورد چگونه مردان و زنان به نوبت با لانه خود را در حالی که دیگر جمع آوری مواد غذایی است. هنگامی که آنها تخم پدر و مادر هر دو چوب در اطراف برای یک یا دو روز. پس از آن زن می رود به یکی دیگر از لانه و مردان چوب در اطراف برای جمع آوری جوجه ها تا زمانی که آنها fledging سن حدود 30 روز است.

او گفت: او مشتاق به عنوان برخی از جوجه ها شروع به تخم نمایش هر روز صبح و پیدا کردن یک چند در حال حاضر ظهور از پوسته خود.

پس از آن غیر قابل تصور اتفاق افتاده است. Nguyen نشان داد یک روز صبح برای پیدا کردن سه نفر از لانه نابود شده و چند تا از تخم مرغ خرد شده, نوزادان مرده است.

“این دلخراش هنگامی که شما تمام تلاش و انرژی و پرندگان در حال انجام هست و وجود دارد یک چیز خارج از کنترل خود را,” او گفت:. “این یک چیز است که اگر آن را طبیعی, جاری شدن سیل جزر و مد یا کلاغ. اما به یک انسان می آیند و خرابگری یک لانه وحشتناک است. آن را سخت برای دیدن و مقابله با آن است.”

اما او در تلاش برای باقی می ماند و امیدوار.

یکی از پرنده ماده خال دار شده است در یک برنامه به طور بالقوه جدید تودرتو منطقه است.

“آنها در حال تلاش برای دوباره لانه,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای هنوز هم نگه دارید.”

پارک دولت مقامات خواهد شد قرار دادن در بیشتر محافظ نرده دوربین علامت و امنیت بیشتر منطقه سرپرست کوین پیرسال گفت.

“ما در حال حاضر افزایش نظارت ما در شب,” او گفت:. “ما در حال افزایش ما گشت تا مطمئن شوید کسانی که آنهایی که چپ باید از این فرصت برای زنده ماندن و انسان تاثیر نمی تعدیل توانایی خود را به رشد است.”

Nguyen خواسته های عمومی به روشنی از نرده ها و علائم و اگر کسی می بیند پرنده در ساحل آن را به تنهایی ترک. هنگامی که تخم مرغ تخم جوجه ها هنوز هم در اطراف در ساحل به عنوان آنها کشف کردن که چگونه به پرواز.

“اجازه دهید آنها را به آنها فضای لازم نیست آنها را انتخاب کنید,” او گفت:. “ما فقط می خواهیم همچنان به انجام کمک رسانی در مورد نحوه خاص آن است که این پرندگان تودرتو در اینجا. این بسیار شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de