توییتر را تحسین کرد Abhay Deol برای تماس با خارج “بیدار هندی وبلاگ”

بمبئی: بازیگر Abhay Deol است ناودان مشاهیر بالیوود برای ابراز مشکلات در کشور خود و بیرون آمدن به حمایت از خشم سیاه زندگی مهم جنبش در ایالات متحده است.

او گفت: زمان آن است که “خود را ایجاد کنید و اعمال خود را جنبش مربوط به کشور خود”.

همبستگی در خانه آغاز می شود

Abhay در زمان به Instagram برای بیان دیدگاه های خود را و به اشتراک گذاری یک تصویر که به ‘#migrantlivesmatter #poorlivesmatter #minoritylivesmatter’ نوشته شده بر روی آن.

“شاید آن زمان برای این در حال حاضر ؟ در حال حاضر که “بیدار” هندی افراد مشهور و وسط کلاس ایستاده در همبستگی با مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا شاید آنها می خواهم ببینید که چگونه آن را آشکار در حیاط خلوت خود را? امریکا صادر شده است خشونت به جهان آنها را ساخته اند آن را به یک مکان خطرناک آن بود اما اجتناب ناپذیر است که آن را به عقب خواهد آمد karmically,” Abhay گفت.

او ادامه داد: “من نمی گویم که آنها سزاوار آن هستم گفت: به تصویر نگاه کنید در آن کلیت. من گفت: حمایت از آنها با تماس از مشکلات سیستمیک در کشور خود را زیرا آنها تبدیل به همان چیزی که. من گفت: به دنبال خود منجر شود اما اقدامات خود را. خود را ایجاد کنید و اعمال خود را جنبش مربوط به کشور خود را. این چیزی است که #blacklivesmatter حرکت است همه چیز در مورد! در تصویر بزرگتر وجود دارد و نه “ما” و “آنها”. وجود دارد نه یک کشور است که واقعی است. اما یک سیاره در خطر است. #migrantlivesmatter #minoritylivesmatter #poorlivesmatter #blacklivesmatter”.

تشویق از Twitterverse

توییتر در واکنش به Zindagi Na Milegi Dobara بازیگر هجوم وبلاگ خود را برای انتخابی خشم و مشرف به بی عدالتی علیه اقلیت ها و مهاجران در هند.

در اینجا برخی از.

طی چند روز گذشته, افراد مشهور از جمله Karan Johar, Priyanka Chopra, جوناس, Kareena Kapoor Khan, Disha Patani و Ishaan Khatter را تمدید حمایت از این جنبش است که مواج در ایالات متحده پس از, وحشیانه, مرگ یک غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید.

منبع: سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de