توسط بابی پورتر

در طول هفته گذشته ما را دیده اند, به frighteningly در حال حاضر نرمال صحنه بازی کردن – تصویری سطوح گزارشی مرد در حال مرگ از نیروی بیش از حد در دست یک افسر پلیس و سپس آهسته پاسخ از مقامات محلی گفته است که آنها می توانند به اشتراک گذاری اطلاعات در تحقیقات جاری و پس از اعتراض عمومی برای عدالت برای کشته در تظاهرات مسالمت آمیز.

در این زمان, اما ما ترکیب بی معنی خشونت علیه یکی دیگر از سیاه و سفید بدن با درد و رنج جهانی و همه گیر است که به طور نامتناسبی به کشته شدن افراد سیاه و سفید و تشدید شکاف ثروت با افزایش بیکاری دوباره به طور نامتناسبی تحت تأثیر جامعه سیاه و سفید. در حال حاضر به عنوان جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade و Ahmaud Arbery تبدیل به آخرین نام در یک لیست طولانی از بازیافت ‘عدالت برای’ هشتگهای روند در رسانه های اجتماعی وجود دارد تخریب همراه با تظاهرات در تمام گوشه و کنار کشور است.

اما خشم عمومی است که شما می بینید نیست در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست پلیس – مرگ او نقطه اوج. در حالی که رسانه ها با تمرکز بر تخریب وجود دارد یک پیام پشت پیام. به اندازه کافی به اندازه کافی است. برای نسل های سیاه مردم در این کشور دچار بی امان و بی عدالتی ضد سیاه خشونت و نژاد پرستی در سراسر طیف از ملت ما سیستم های بهداشت و درمان, سرمایه گذاری, عدالت کیفری, آموزش و پرورش, و غیره.

بله یکی دیگر از فرد سیاه و سفید بود و علنا کشته شدن توسط کسانی که به معنای محافظت می کند. اما برای دیدن در سراسر کشور تظاهرات و اعمال تخریب در ملک به عنوان پاسخ به یک فرد مرگ است ساده از این بسیار گسترده تر موضوع اجتماعی نابرابری سوخت سیستمیک نژادپرستی که در این کشور تاسیس شد.

آن را احساس می کند مانند یک عمر پیش اما فقط این فوریه در یک جشن ماه تاریخ سیاه در Cal State فولرتون که در آن من به عنوان دستیار معاون رئیس جمهور برای تنوع سهام و ورود من در نامه سرگشاده ای به من سه پسر ابراز عشق مادر به آنها را در حالی که همچنین باز کردن در مورد ترس من در مورد آنها در حال رشد بزرگتر و اجتناب ناپذیر برچسب خطرناک است که جامعه را در خود جسم سیاه.

آن شب من توضیح داد که من دیده بان من فرزند بزرگتر من می دانستم که این نقطه که در آن جهان خارج را متوقف می کند از دیدن آنها را به عنوان شایان ستایش به خوبی رفتار پسران و شروع به تهدید خود افزایش قد و قامت و گسترش شانه. من صحبت در مورد دانستن این مراسم از تصویب برای جوانان همه به خوبی و چگونه من باید برای آماده سازی فرزندان من با ابزار خود را امن نگه دارید به عنوان آنها راه رفتن در اطراف ما طبقه متوسط حومه محله و به عنوان مشکوک.

من به عنوان مشترک آن است که اظهارات شب من امیدوار است که من تا به حال بیشتر از زمان قبل از من یکی دیگر از زندگی واقعی ،

من هشدار داده اند آنها را به دقت و با پوشیدن چهره خود را پوشش برای محافظت از خود را از خطر coronavirus و که آنها باید آماده به چیزی را اشکار خود را اگر تا کنون مورد سوال کمتر آنها خشونت رنج می برند یا مرگ دست پلیس یا overzealous همسایگان به دنبال قهرمان وضعیت در پاکسازی محله ما از مشکوک عناصر نامطلوب. دلخراش است به این سختی گفتگو با کودکان. من می خواهم برای محافظت از آنها را از ضد سیاهی اما به جای من پاسخ سوالات خود را در مورد چرا بسیاری از مردم جاری شدن سیل در خیابان ها آشکارا گریه و خواسته های خود را برای بشریت دیده می شود.

به عنوان حرفه ای تنوع پزشک کاری که من هر روز انجام دهید این است برای ایجاد یک دنیای بهتر برای پسران. من انجام بخشی از من, به طوری که آنها خواهد شد که جامعه ای که در رابطه با زندگی خود را به عنوان برابر و مستحق امنیت و رفاه. در زمان هایی از این, من نگران دریافت که زمان در حال اجرا است و ما ساخته شده است پیشرفت در برچیدن ساختارهای نهادی است که ساخته شده اند برای اطمینان از مرگ سیاه و قهوه ای کودکان در این کشور است.

اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما می توانید انجام دهید وجود دارد بتن اقداماتی که شما می توانید.

•آیا مکالمه با فرزندان خود در مورد اینکه چرا من باید به این سخت گفتگو با کودکان.

•آموزش خود را در مورد تاریخچه نژاد پرستی در این کشور و چگونه آن تعبیه شده به زندگی روزانه ما است.

•یادگیری از منابع دیگر از کسانی که لباس کثیف واقعیت چگونه این کشور به دست می آمد جهانی نیروگاه که در آن است امروز.

•نگاهی به آنچه شما یاد بگیرند و به فرزندان خود را.

در انجام این کار امید من این است که شما را جمع آوری کودکان خواهد شد که ارزش را در زندگی از فرزندان من است.

بابی پورتر است دستیار معاون رئیس جمهور برای تنوع سهام و ورود در Cal State فولرتون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de