طاهر حسین برنامه ریزی شورش بودجه آنها: Chargesheet

دهلی نو: پلیس دهلی در آن تازه chargesheet ثبت در Karkardooma دادگاه در ارتباط با شرق دهلی شورش مورد ادعا کرده است که به حالت تعلیق AAP عضو شورا طاهر حسین “آماده برای شورش به خوبی در پیشبرد”.

این chargesheet اجرا می شود که به 1,030 صفحات نام حسین, برادر و 15 نفر دیگر به عنوان متهم با تکیه بر شهادت بیش از 75 شهود. این chargesheet نکات که طاهر حسین برنامه ریزی شده بود شورش به خوبی در پیشبرد چرا که تمام دوربین های مدار بسته نصب شده در نزدیکی خانه اش بسته شدند.

در طول این تحقیقات زمانی که جرم و جنایت شعبه, تیم اسکن فیلم دوربین مدار بسته پلیس می تواند هر چیزی را پیدا کند. این chargesheet همچنین آمده است که هنگامی که شورش را در چند باغ در فوریه 24 و 25 حسین بود و در حال حاضر در داخل خانه اش در Chand باغ.

او به وضوح دیده می شود در پشت بام خود را Chand باغ خانه در فوریه 24 و طبق حجیم سند او یکی از تحریک مردم برای شورش است.

با توجه به chargesheet حسین نقش عمده ای در خشونت و ادعا شده است که او را “متفکر” شورش است که شکست در Chand باغ منطقه است.

“تحقیقات نشان داده است که وجود دارد ریشه توطئه به علت شورش در شمال شرق دهلی نو. طاهر حسین یک سیاستمدار از Aam Aadmi Party و نشستن عضو شورا در EDMC دهلی نقش محوری در این حادثه. او برادر کوچکتر شاه عالم نیز دستگیر” پلیس در بیانیه ای گفت.

“بازیابی جعبهها حاوی بطری های شیشه ای با داشتن برخی از مایع پر شده در آنها و گردن خود را با قطعه پارچه ای که مورد استفاده قرار/مورد استفاده قرار گیرد به عنوان کوکتل مولوتف و تعداد زیادی از آجر و سنگ قطعات و سه منجنیق از خانه متهم طاهر حسین بیشتر به سمت توطئه و میزان آمادگی برای ایجاد شورش در منطقه” بیانیه گفت: بیشتر.

این chargesheet آمده است که این کاوشگر نشان داد که حسین به حال بودجه خشونت که شکست در منطقه است که برای او صرف Rs 1.30 کرور.

زمانی که سرپرستان بازدید طاهر خانه به زودی پس از شورش آن تا به حال تعدادی از بنزین بمب بطری اسید و کیسه و سنگ های پراکنده بر روی پشت بام و داخل. در طبقه دوم خانه 10 تا 15 کیسه اسید یافت شد همراه با همان تعداد از بنزین بمب.

حتی روی بام این ساختمان چهار طبقه تعدادی از بنزین بمب های دست نخورده یافت با منجنیق بود که استفاده می شود برای راه اندازی بنزین بمب و سنگ در نزدیکی خانه.

تازه chargesheet اما می گوید که جرم شعبه شده است و قادر به تعیین منبع گفت: بنزین بمب نشده است. سنگ که داشت آماده شد و در خانه خود سند متحده است.

“جالب بود برای پیدا کردن که در 22.2.2020 طاهر کردم تپانچه منتشر شده از ایستگاه پلیس Khajuri Khas. این فقط یک روز قبل از شروع شورش در دهلی نو. او در بر داشت متصل به خالد Saifi و عمر خالد که بخشی از یک گروه بزرگتر از افراد که سازماندهی شورش ها و تظاهرات در دهلی نو” در این بیانیه از پلیس گفت:.

خشونت شکسته بود در بخش هایی از دهلی نو در ماه فوریه پس از درگیری بین طرفدار و ضد شهروندی متمم قانون آشوبگران spiralled خارج از کنترل ترک 53 مرده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de