پلککد: کرالا جنگل بخش راه اندازی کرده است یک “تعقیب جنایتکاران” برای کسانی که مسئول مرگ این نوجوان 15 ساله حامله وحشی فیل گفت:. فیل مرده بود بعد از اینکه به طور جدی زخمی ترقه در یک آناناس.

صحبت به سرپرستان ساموئل Pachuau حیات وحش سرپرست سکوت پارک ملی دره در نزدیکی اینجا گفت این بود که یک جرم جدی هر كس در پشت آن بود.

“ما کاملا مطمئن برای پیدا کردن عاملان این جنایت است که به هیچ وجه قابل قبول در همه. آن را در 23 ماه گذشته ما آمد به دانستن در مورد این حادثه هنگامی که فیل کشف شده در نزدیکی یک منبع آب در خارج از پارک ملی” گفت: Pachuau.

به گفته وی برخی از مردم قرار داده بود ترقه در داخل یک آناناس و این خورده بود توسط فیل وحشی و در فرآیند جویدن ترقه و انفجار و مجروح فیل.

“ما احضار یک دامپزشک و بعد در 25 یک فیل متخصص David ابراهیم آمد و مورد بررسی قرار گرفت و به ما توضیح داد که وضعیت بد” گفت: Pachuau.

ابراهیم گفت: سرپرستان است که از آزمون خود را در آن نگاه مانند یک دو هفته زخم و وجود کرم در زخم.

“ما به اطلاع مسئولان جنگل که پیش آگهی بد بود و دو روز بعد فیل مرده در یک وضعیت نشستن در آب است. روز بعد هنگامی که ما انجام پس از مرگ ما نزدیک به دو ماه جنین. از رحم ما می تواند این اولین بارداری از فیل. که چشم چپ بسیاری از ما عمیقا غمگین و نقل مکان کرد. تنها زمانی که ما به انجام کالبد شکافی ما می توانید ببینید که بالا و پایین فک و دندان و زبان فیل به شدت آسیب دیده بود. علت مرگ ناشی از آسپیراسیون ریه ها به عنوان آن را پر از آب. این بود یک روز غم انگیز برای بسیاری از ما” گفت: ابراهیم.

به زودی پس از کالبد شکافی انجام شد که فیل مرده به خاک سپرده شد در جنگل.

“دو مجموعه از تیم های در حال کاوش این حادثه” اضافه شده Pachuau.

حتی اگر شده اند وجود دارد گزارش از انسان و حیوانات, درگیری ها در مناطق جنگلی که در آن حیوانات وحشی از بین بردن محصولات کشاورزی کشاورزان این قسمت را ترک کرده است بسیاری عمیقا غمگین است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de