پلیس سانتا آنا مرد مظنون به lobbing آتش بازی brandishing handgun در تظاهرات

مقامات بازداشت یک مرد مظنون به پرتاب آتش بازی در افسران و brandishing سلاح معترضان در طول یک تظاهرات علیه خشونت های پلیس برگزار شد یکشنبه در سانتا آنا در انتخابات گفت: شنبه, ژوئن 2.

افسران مشاهده Jon پل Worden, 32, سانتا آنا پرتاب “خمپاره” در پلیس بودند که در تلاش برای متفرق کردن جمعیت معترضان در منطقه راس و 4 خیابان سانتا آنا مقامات اداره پلیس گفت: در انتشار اخبار. او نیز دیده می شود بعد از آن شب بلند کردن پیراهن خود را به نمایش یک تفنگ دستی خود را در لگن و brandishing آن سوی دیگر تظاهرکنندگان جمع شده در نزدیکی توس و 4 خیابان, پلیس گفت:.

  • جان پل Worden, 32, سانتا آنا مشکوک شد از جای خود غلت بزنید آتش بازی در افسران و brandishing اسلحه گرم در معترضان در تظاهرات علیه خشونت پلیس در سانتا آنا برگزار شد یکشنبه, مارس 31. او دستگیر شد و در نزدیکی خانه خود را پس از یک تعقیب پلیس که در حال تلاش برای متوقف کردن وسیله نقلیه خود را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سانتا آنا اداره پلیس)

  • اسلحه و مهمات و آتش بازی های غیر قانونی که ضبط می شد از خانه از جان پل Worden, 32. سانتا آنا مرد بود و گفته دیده پرتاب “خمپاره” در مأموران اجرای قانون و brandishing یک اسلحه گرم به سوی تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس در روز یکشنبه, مارس 31. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سانتا آنا اداره پلیس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“این مسلح مظنون با دسترسی به این کش از سلاح ها و خمپاره چیزی است که ما افسران شده اند برخورد با از تهاجمی و خشونت آمیز بخشی از معترضان در جریان این ناآرامی های مدنی” سانتا آنا رئیس پلیس دیوید والنتین در بیانیه ای گفت. “اگر چه اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات باید مسئولانه درگیر غیر خشونت آمیز شرکت کنندگان مسلح مظنون از جمله در این مورد شامل ایمنی از همه درگیر”

پلیس مشخص شد که تلاش برای دستگیری Worden و احتمالا مهیج او در حالی که او در میان جمعیت مطرح خواهد بیش از حد از یک خطر به کسانی که در اطراف او سانتا آنا پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت.

“ما نمی خواهیم به یک در ضربات پنالتی در وسط خیابان” Bertagna گفت.

افسران نظارت او تا زمانی که او در سمت چپ این منطقه در یک وسیله نقلیه. پلیس اقدام به انجام یک ترافیک متوقف کند اما پیگیری گرفت SAPD مقامات گفت. تعقیب و گریز نامیده می شد با توجه به مشکوک رانندگی نامنظم اما Worden بعدها واقع در محل اقامت خود در 2600 بلوک غرب استنفورد خیابان. نارنجی شهرستان کلانتر هلیکوپتر خال خال او را به خروج از بازگشت از خانه و او را بازداشت گرفته شده توسط سانتا آنا ،

مقامات به دست آمده حکم و جستجو Worden خانه, پلیس گفت:. آنها بهبود بیش از 600 پوند از آتش بازی غیرقانونی چهار AR-15 سبک اسلحه های کوتاه خمرهای شکل تفنگ ساچمهای سه اسلحه ضد گلوله و تاکتیکی جلیقه بالا-ظرفیت مجلات و هزاران نفر از مهمات.

Worden رزرو شده بود به ظن حمله با سلاح مرگبار در, یک افسر, یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم و مهمات و در اختیار داشتن ظرفیت بالا در مجلات است. او از زندان آزاد شد پس از ارسال اوراق قرضه در روز سه شنبه, ژوئن 2.

مظنون بود در خودرو را با او در طول پیگیری در روز یکشنبه کشته شده است. او تا به حال نشده است رزرو ظن از هر جرم از سه شنبه Bertagna گفت.

یکی دیگر از سانتا آنا مرد که ادعا نیز منجر مقامات در اوایل تعقیب دستگیر شد شنبه, مارس 30 اهل بیت سوابق نشان می دهد.

ارنستو اشعیا Luquin, 23 گفته پرتاب یک سنگ بزرگ و یک بطری آبجو در سانتا آنا Unified School District افسر پلیس در نزدیکی خیابان بریستول و McFadden خیابان آن روز در حالی که فریاد موهن بیانیه ای نسبت به اجرای قانون است. مظنون فرار کرد اما بعد به زندان برده شد. او به اتهام دو فقره جنایت از حمله با سلاح صلح افسر در روز سه شنبه.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de