Mitron برنامه قرار می دهد حساب های کاربری در معرض خطر

حیدرآباد: Mitron برنامه که راه اندازی شد به عنوان یک جایگزین برای Infinite به دست آورده و قابل توجه محبوبیت در یک زمان کوتاه گفته یک آسیب پذیری که می تواند اجازه حمله به سازش حساب کاربری و ارسال پیام از طرف یک کاربر خاص است.

نقص اجازه نمی دهد که هر بازیگر بد به سرقت اطلاعات شخصی مانند ایمیل و ID که یک کاربر استفاده می شود به ثبت نام یک حساب کاربری در Mitron برنامه. اما می توان آن را سوء استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن دسترسی به مشخصات کاربر تحت تاثیر قرار. این Mitron برنامه است که تا کنون منحصر به فرد به اندروید رسیده است و بیش از 50 لاخ محبوبیت در گوگل بازی.

با بهره برداری از آسیب پذیری Mitron برنامه یک مهاجم می تواند با ارسال پیام به کاربران دیگر و حتی به دنبال افراد دیگر و یا اظهار نظر از طرف قربانی امنیت سایبری محقق Rahul Kankrale گفت: تبادل نظر, 360. او گفت: این موضوع وجود دارد در فرایند ورود به این برنامه است که اجازه می دهد تا بد بازیگران به رهگیری و به دست آوردن شناسه کاربری منحصر به فرد قربانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ورود به حساب های خود را — بدون نیاز به هر گونه کلمه عبور یا اضافی تایید

Kankrale همچنین ذکر شده است که توسعه از Mitron برنامه نیست و با استفاده از لایه امن سوکت (SSL) پروتکل امن ورود به سیستم. اگر چه این برنامه اجازه می دهد تا کاربران برای ورود به سایت با موجود خود را به حساب گوگل آن فرآیندهای ورود از طریق شناسه کاربری منحصر به فرد به جای استفاده از ارائه گوگل حساب او اضافه شده است.

او همچنین ساخته شده یک ویدیو نشان دادن دامنه آسیب پذیری است که هنوز به طور ثابت. او در ابتدا مطلع امنیتی-متمرکز سایت هکر اخبار در مورد آسیب پذیری.

اسباب بازی 360 نمی استخراج پاسخ از آدرس ایمیل ارائه شده در Google Play مثال از Mitron برنامه به وضوح در نقص.

این Mitron برنامه آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان یک هند ساخته شده راه حل برای مقابله با Infinite. برخی گزارش ها ادعا شده است که از آن ساخته شده بود توسط یک دانش آموز از بمبی رورکی. اما روز جمعه اعلام شد که این برنامه ساخته شده است در هند آورده و از یک پاکستانی نرم افزار شرکت توسعه Qboxu.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de