قوچ تاریخچه خال خال های روشن با نژادی نقاط عطف: 1946 خریدهای از Kenny واشنگتن و Woody Strode از UCLA, NFL, سیاه بازیکنان در بیش از یک دهه. در سال 1949 امضای مخزن کوچکتر از Grambling اولین NFL بازیکن از تاریخی سیاه و سفید کالج. 1975 ارتقاء جیمز هریس یکی دیگر از Grambling محصول که برای اولین بار بود سیاه و کارفرمایی برای شروع یک باز-هفته بازی NFL.

در این هفته به ارمغان آورد های مختلف “اولین” در روابط برای قوچ بازیکنان و مربیان و کارکنان درگیر: روز دوشنبه این تیم برگزار تصویری-جریان جلسه و حدود 90 دقیقه صحبت در مورد فوتبال بلکه در مورد کشور نزاع لمس کردن توسط ضبط مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

در حالی که در این جلسه مجازی احساسات شد “خام و واقعی” را به عنوان بیش از بیست نفر در 125-فرد جلسه سخن “از غم و خشم” و تجارب با نژادپرستی قوچ مربی شان McVay گفت: در یک ویدئو-چت کنفرانس مطبوعاتی که خود را به سختی خطاب فوتبال است.

McVay گفت: او لغو مجازی موقعیت-جلسات گروه که قوچ بازیکنان و مربیان به طور معمول برگزار می شود روز دوشنبه در coronavirus دوران مستند از لیگ امکانات. McVay گفت: این تیم از سر گرفته و فصل کسب و کار به عنوان معمول زوم-سبک در روز سه شنبه. حداقل یکی دیگر از تیم های Chicago Bears نام جلسات به افتخار #BlackoutTuesday تظاهرات سکوت.

این تیم جلسه یک روز پس از قوچ نوشته شده در صورتحساب آنلاین decrying “ادامه داد: اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی هدف در جامعه سیاه و سفید” و متعهد به ایستادن با کسانی که اعتراض مسالمت آمیز و دو روز پس از بیانیه ای از کمیسر راجر Goodell گفت NFL است “متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک.”

Goodell بیانیه به طور گسترده ای تمسخر بازیکنان به خاطر تیم مقاومت امضای khezri پس از آن-San Francisco 49ers کارفرمایی در زمان زانو در دوران قبل-بازی playings از سرود ملی در سال 2016 در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

McVay هوشیار بود زمانی که از او پرسیده شد که اگر او به حمایت از امضای Kaepernick اگر قوچ نیاز به یک پشتیبان و کارفرمایی گفت: “ارزیابی ما (بازیکنان) به عنوان بازیکن است.”

“او تا به بازی در یک زمان طولانی است. ما احساس خوبی در مورد ما کارفرمایی وضعیت با جان Wofford و دو rookie رایگان نمایندگی های ما آورده جاش عشق و برایس پرکینز (پشتیبان گیری از استارت Jared Goff) و این نوع از جایی که ما به عنوان یک تیم فوتبال وقتی که می آید به کارفرمایی موقعیت” McVay گفت.

اما McVay, 34 چهارم-سال سر مربی که به صورت قوچ حق رای دادن گفت: حمایت از بازیکنان که می خواستم برای نشان دادن در یک بازی.

“بله کاملا” McVay گفت. “من فکر می کنم این امر می تواند بسیار احمقانه از من اگر من اینجا نشسته گفت: من مایل به گوش دادن به یادگیری را امتحان کنید و باید یک همدلی و درک نمی دهد بچه ها پلت فرم اگر آنها احساس می کنید آن را در راه درست به نمایندگی از شفا و برخی از کسانی که راه حل ما به دنبال.”

که نمی خواهد یک قوچ ، در طول مقدمه قبل از 2014 بازی, پنج نفر از اعضای سپس — St. Louis Rams مطرح اسلحه حق خود را در حمایت از معترضان پس از تیراندازی مرگبار از نوجوان سیاهپوست توسط یک فرگوسن, میسوری, افسر پلیس است.

و نه هفته گذشته تظاهرات و تخریب اولین از نوع خود برای جلب لس آنجلس قوچ’ توجه است. در سال 1965 در میان وات شورش مشتعل توسط یک درگیری با پلیس در جنوب لس آنجلس و در یک بازی پیش فصل در بین قوچ و دالاس کابوی ها به تعویق افتاد برای سه شب و جمعیت 31,579 بود و کوچکترین در سالن بزرگ در 20 سال.

سالن بزرگ خود را در مرکز قوچ’ تاریخی ترین خریدهای. زمانی که صاحب دن ریوز در حال حرکت بود قوچ از کلیولند سالن بزرگ کمیسیون ارائه اجاره نامه در ورزشگاه در وضعیت این تیم یکپارچه شد. ریوز انطباق با امضای واشنگتن و Strode یک سال قبل از داجرز به نام جکی رابینسون برای شکستن لیگ اصلی بیس بال رنگ خط.

NFL فهرست اسامی در حال حاضر حدود 70 درصد ،

McVay که سفید است گفت: این مهم به “ارائه پلت فرم مهمتر از همه به گوش, برای یادگیری, برای همدردی برای نشان دادن محبت به واقعا به بچه ها فرصتی برای صحبت در مورد آنچه آنها احساس.”

“یکی از چیزهایی که من می خواستم تا مطمئن شوید که من بیان به بازیکنان ما است در حالی که من نمی توانم بگویم من تا کنون یک قربانی از دهها تبعیض من مطرح شده بدانید که چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است و من مطرح کرده ام به عشق مردم” McVay گفت: قبل از او در زمان اولین سوال از خبرنگاران روز سه شنبه.

“ورزش فراهم کرده است مانند یک پس زمینه منحصر به فرد برای من چون از گروه های گوناگون مردم شما را در معرض جایی که این تعصبات این کلیشه می تواند حذف شود و شما را وادار به می دانم که مردم برای آنها که هستند و عشق به مردم است.”

McVay که نمی گویند که بازیکنان صحبت کرد تنها که این نه تنها اقلیت ها گفت: گوش دادن به یک تجربه یادگیری “” برای او.

“من کمی نا امید” McVay گفت: “که من شده اند پرسیدن این سوالات قبل از این.”

دفاعی lineman سباستین یوسف-روز گفت: در توییتر که این جلسه “بسیار قدرتمند” و افزود: “خوشا به بخشی از یک سازمان است که پر از افراد برجسته و نه فقط بازیکنان و مربیان! بزرگ S/O به مربی McVay و (مدیر کل) له (Snead)!”

قوچ مدیر ارشد ارتباطات Artis Twyman که سیاه بود و یکی از کارکنان صحبت کرد که در جلسه روز شنبه. Twyman گفت که او “به اشتراک گذاشته شده کمی نا امیدی” گفت: بیش از حد کمی تغییر کرده بود پس از 1992 L. A. شورش پس از تبرئه از چهار افسران پلیس لس آنجلس در ضرب و شتم رادنی کینگ.

“من فکر می کنم هر کس در تماس بود ممنون که این فرصت را به بحث در مورد چگونه آنها احساس” Twyman گفت. “درست است که نوع های ما را به یک جای بهتر.”

Twyman گفت مثبت داستان در مورد مسابقه بخشی از قوچ تاریخ است که تازه واردان هستند گفت: در مورد اما “من فکر می کنم شما رو به نوع زندگی در حال حاضر. ما این چیزها در گذشته و بزرگ است. اما ما چگونه برای کمک به ایجاد تغییر و بهتر است در سال 2020?”

McVay و Twyman گفت: به طور جداگانه است که حق رای دادن است که “کار را از طریق” این سوال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de