هانتینگتون بیچ لغو آتش بازی نشان می دهد اسکله جشنواره اما امیدوار به ‘reimagine’ رژه


هزاران خط خیابان اصلی در هانتینگتون بیچ آنها به عنوان شرکت در 115 سالانه چهارم جولای رژه در صبح روز پنج شنبه, جولای 4, 2019. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

این جشن که به طور معمول به تساوی یک برآورد 500 ، 000 نفر که در خط محدودیت در صبح زود به تماشای عظیم میهنی رژه پایین خیابان اصلی قبل از رفتن به اسکله-کنار جشنواره و یا هجوم آوردند به شن و ماسه به تماشای آسمان تاریک نور با آتش بازی.

اما نقشه کشی یک و نیم میلیون نفر در طول نگرانی مداوم از یک بیماری همه گیر کوروناویروس? هانتینگتون بیچ رهبران تصمیم گرفت شنبه, ژوئن 1 که خیلی از این شهر سالانه چهارم جولای جشن را مجبور به لغو این سال با دیگر “re-imagined” راه هایی برای جشن روز استقلال.

این شهر در حال حاضر اعلام کرد لغو جولای 4 اجرا و اسکله جشنواره در اواسط ماه مه.

“صرف نظر از اینکه چگونه ما به عنوان یک جامعه در جشن چهارم جولای در هانتینگتون بیچ آن باقی مانده است از اهمیت حیاتی است که هر کس در ادامه به حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به ادامه آهسته انتقال COVID-19 ویروس” قبلی شهرستان خبر گفت:.

در 116 سال این شهر رژه روز استقلال است که تبلیغ به عنوان طولانی ترین در حال اجرا “در غرب رودخانه می سی سی پی.”

جشن اول آغاز شد و در هانتینگتون بیچ در سال 1904 به مناسبت ورود اولین الکتریکی قطار مسافری ارتباط هنوز unincorporated منطقه با ساحل طولانی و لس آنجلس با توجه به hb4thofjuly.org یک سایت اجرا شده توسط هیئت مدیره از داوطلبان که کنار هم قرار دادن این رویداد است.

هیئت اجرایی که صرف سال هم کشیده رویداد در بیانیه ای گفت: “آنها را ویران کرد در مورد این شهر تصمیم اما درک و حمایت خود را از تصمیم به نگه داشتن جامعه ایمنی خود را اولویت شماره 1.”

“ما مشتاقانه منتظر ادامه ما سالانه تزئینات مسابقه و همکاری با شهرستان در OneHB محله رژه این سال است. ما نمی توانیم صبر کنید برای آوردن عزیزمان رژه در 2021” در بیانیه ای گفت:.

“از طریق سال های ساکنان و بازدید کنندگان شاهد برخی از مناظر دیدنی و جذاب” گروه گفت: ارجاع, چگونه در ’30s اولین بار در شهرستان نجات غریق و آتش رئیس Dilbert “جوانه” هیگینز عینک آتش کت و شلوار, تحت پوشش صورت خود را با ژل نفت خام و خیس خود را با الکل و سپس نور یک بازی غواصی در یک توپ آتشین از 50 پا پلت فرم بالا اسکله به آب زیر.

اوان رشته هانتینگتون بیچ امواج به جمعیت به عنوان او می سازد راه خود را در امتداد خیابان اصلی در هانتینگتون بیچ طول 115 سالانه چهارم جولای رژه در صبح روز پنج شنبه, جولای 4, 2019. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

این روزها این رویداد کمی خفیف تر اما هنوز هم پر از هیجان است. ژیمناستیک از SCATS چرخش از طریق مسیر بر روی یک نوار بالا wowing جمعیت, VW اتوبوس و کلاسیک Woodies آن را گشت و گذار در شهر استعداد و مقامات محلی این دبیرستان گروهها و گشت و گذار مشاهیر موج به جمعیت پوشش خیابان در صفوف منظم. برخی از مردم می رسند و قبل از طلوع آفتاب به لکه های نخست در این مسیر است.

در میان مردم معروف است که ریاست آن بر رژه در سال گذشته هستند ستاره های هالیوود فیلم Patrick Warburton, جری, Mathers, NFL بازیکن تونی گونزالس MMA fighter Tito Ortiz و حتی فضانورد Buzz Aldrin.

جشن اتحادش را تغییر از طریق این دهه است. شده است وجود دارد همه چیز از یک یدک کش-از-جنگ برای مسابقات زیبایی carnivals airshows پنی همونطور پای, خوردن, مسابقات, و حتی اسب دوانی با توجه به شهر هانتینگتون بیچ.

در طول سال از 1943-46 هیچ جشن برگزار شد به دلیل جنگ اما این اولین بار است که لغو و پس از آن. در سال 2004 این شهر جشن سالگرد 100 با آوردن آتش بازی بازگشت به جایی که آنها تا به حال برگزار شده است از آنجا که 1970s.

کارکنان شهرستان ارائه ایده های جدید برای این سال را به جشن در روز دوشنبه جلسه شورای شهر نیاز به تغییر این جشن با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و دیگر نگرانی در مورد نقشه کشی جمعیت در طول بیماری همه گیر.

ایده این است برای ایجاد یک “homefront چهارم جولای”, جشن, تشویق, در خانه, جلوی حیاط جشن با مسابقات مختلف برای تزئینات – و به جای آن از یک رژه عظیم برگزاری دو کوچکتر رژه به رفتن را از طریق محله.

عضو شورای اریک پترسون تعجب که چگونه کوچکتر رژه می تواند از طریق شهرستان های بزرگ. او می خواهم به خود را معمول صندلی در صفوف او گفت: به کسی که مستحق تر از نقاط محدود خواهد بود.

“من نمی خواهم به کسی صدمه به احساسات اما هیچ کس می خواهد برای دیدن ما,” او گفت: با توجه فارغ التحصیلان و یا تاریخ و نگهبانان امر می تواند خوب باشد.

ایده های دیگر از قبیل از جمله اولین پاسخ دهندگان یا افرادی که کمک کرده اند در طول coronavirus همه گیر مورد بحث قرار گرفت.

عضو شورای مایک Posey گفت: او از نقل مکان به خیابان اصلی برخی از 21 سال پیش به یک دلیل: چهارم جولای رژه.

“من موج و من قطعا به دنبال آقای پترسون منجر شود و به سمت من به کسی مستحق تر,” او گفت:. “اما من می خواهم به تماشای آن.”

عضو شورای پاتریک Brenden گفت: او دوست دارد از گزینه های خلاق, اگر چه او می داند که برخی در جامعه را از دست ندهید سنتی رژه.

“من فکر می کنم هر کس در حال رفتن به نا امید. ما می رویم به یک رژه در مفهوم سنتی, اما من فکر می کنم هر کس می داند و همچنین وضعیت را درک می کند آن را به عنوان ارائه ما امروز” او گفت:. “این فقط عملی نیست و یا امن برای انجام این کار است.”

Councilwoman کیم Carr گفت: جامعه نیاز به چیزی برای جشن گرفتن چیزی را در این شهر با هم.

“ما شده است از طریق بسیاری در این شهرستان است. ما نیاز به چیزی برای ما به ارمغان بیاورد با هم,” او گفت:. “ما نیاز به انجام کاری… ما نیاز به چیزی خوب در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de