دهلی نو : هند فراری کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم و بنیانگذار شرکت بین Kingfisher Airlines Vijay Mallya می تواند از تحویل به هند در روزهای آینده “در هر زمان” به عنوان “روند قانونی” تکمیل شده است, برترین منابع در دولت گفت: در روز چهارشنبه.

توسعه می آید در پی Mallya از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را در انگلستان بالا دادگاه در 14 ماه مه در برابر استرداد او به هند است. بالا اجرای گروه منبع مرتبط با توسعه گفت IANS “ما به زودی بازگرداندن Mallya به هند در هر زمان در روزهای آینده.”

با این حال او باقی مانده است کم حرف در تاریخ استرداد. او گفت: “او به عنوان خود را از دست داده درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه عالی بریتانیا وجود دارد ما را به اتمام تمام مراحل قانونی برای استرداد او.”

تیم های CBI و اد در حال حاضر در روند استرداد به هند است. یک نوبت به منبع مربوط به توسعه گفت که پس از استرداد او ما را بازداشت خود را برای اولین بار به عنوان ما اولین آژانس به صورت فایل در برابر او.

موانع عمده در استرداد پاک شد در 14 ماه مه هنگامی که Mallya از دست داد در این مورد. در حال حاضر دولت نارندرا خواهد شد که او را در بعد از 28 روز. پس May 14, آن در حال حاضر بیش از 20 روز پس از انگلستان در دادگاه را رد کرد و تقاضای خود را.

سابق مجلس که فرار هند بزرگترین ارواح شرکت ایالات ارواح و تاسیس شرکت بین Kingfisher Airlines چهره به اتهام کلاهبرداری و پول شویی به ارزش ₹9,000 کرور. او در سمت چپ هند در ماه مارس 2016 به بهانه دلایل شخصی.

Mallya است defrauded حداقل 17, هندی, بانک ها نقشه کشی وام است که او گفته روت برای به دست آوردن تمام یا قسمتی از سهام را در حدود 40 شرکت در خارج از کشور.

Mallya پس از از دست دادن درخواست تجدید نظر در دادگاه عالی لندن در آوریل 20 برابر استرداد به منظور به هند درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه عالی بریتانیا در ماه گذشته.

در 14 ماه مه پس از حکم دادگاه او یک بار دیگر ارائه شده دولت مرکزی است که او را بازپرداخت 100 درصد از وام خود را حق ارائه شده علیه او پرونده بسته شد. Mallya اما گفت که او مکرر ارائه می دهد به بازپرداخت دیون خود نادیده گرفته شده اند توسط مودی دولت است.

زودتر مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) در بیانیه ای گفته بود که بریتانیا بالا دستور دادگاه به استرداد Mallya یک “نقطه عطف” در این سازمان تلاش برای تعالی و یک یادآوری است که مجرم اقتصادی رو به پروب در ارزش تقلب نمی تواند نظر خود را بالاتر از این روند صرفا به این دلیل آنها را تغییر حوزه های قضایی است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de