بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت انگلستان راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers

آنتونی Kwan گتی ایماژ

پلیس ضد شورش بازداشت صدها نفر از مردم و برخی از آنها را کودکان در طول طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در مه 27.

دلار هنگ کنگ — نخست وزیر بوریس جانسون متعهد شنبه به تعمیرات اساسی و قوانین مهاجرت به اعطای تقریبا سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان یک مسیر به شهروندی, پاسخ به پکن حرکت به اعمال گسترده امنیتی قانون در اینجا است که بسیاری از ترس را از بین بردن شهر آزادی های سیاسی.

جانسون نذر می آید که دولت ها از جمله کانادا و ایالات متحده و استرالیا صورت فشار از قانونگذاران و گروههای حقوق بشر به ارائه اقامت به هنگ کنگ, مردم در حال فرار رو به وخامت شرایط سیاسی در این مستعمره سابق بریتانیا که وعده داده شده بود یک درجه بالایی از خودمختاری تحت شرایط آن تحویل سال 1997 به چین است.

لندن حرکت می کند که جانسون گفت که پیاده سازی زمانی که چین به طور رسمی enacts امنیت قانون می تواند ظهور به عنوان یکی از مهم ترین پیامدهای پکن تلاش برای تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی و چین در این شهرستان بیشتر از نزدیک با حزب کمونیست به حکومت استبدادی در سرزمین اصلی چین. این امر به طور بالقوه اعطای انگلیسی اقامت و کار حقوق تا 40 درصد از جمعیت هنگ کنگ بالا بردن شبح از یک فرار مغزها از حوزه مرکز.

[برخی از هنگ کنگ در اعتراض رستگاری در تابعیت]

در op-eds, منتشر شده در جنوب چین صبح پست و تایمز لندن جانسون گفت: این امنیت و قانون آن را جرم به طور گسترده بیان جرائم مانند تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی — به بریتانیا “هیچ چاره ای اما به حمایت ما روابط عمیق از تاریخ و دوستی با مردم هنگ کنگ است.”

جزئیات جدید چین قانون باقی می ماند اندک اما طرح اجازه خواهد داد که چینی دولت و نیروهای امنیتی به کار در هنگ کنگ برای اولین بار به طور موثر گسترش سرزمین اصلی قانون به خاک. آن را به ارائه راه های بیشتری برای مقامات در اینجا به سرکوب گسترده مخالفان در میان خشم و اعتراض پکن را محکم گرفتن.

Kirsty Wigglesworth

AP

نخست وزیر بوریس جانسون در خارج از اقامتگاه رسمی در ژانویه. 22.

جانسون نوشت که دولت او اجازه می دهد دارندگان ملی بریتانیا در خارج از کشور و یا BNO پاسپورت برای آمدن به انگلیس برای تجدید دوره 12 ماه و به دست آوردن حق به کار می کنند. حرکت “می تواند محل آنها را در یک مسیر به شهروندی” او گفت:.

به عنوان آن می ایستد این گذرنامه holdover از حکومت استعماری بریتانیا صادر شده به مردم دنیا قبل از سال 1997 اجازه می دهد دارندگان اقامت در بریتانیا به مدت شش ماه اما نمی توانیم آنها را حقوق کار و یا اقامت. حدود 350000 نفر در هنگ کنگ نگه داشتن این گذرنامه ها اما اضافی 2.5 میلیون واجد شرایط درخواست.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: هفته گذشته هنگامی که تغییرات شد اولین شناور توسط وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab که پکن در نظر گرفتن هر گونه تغییر در وضعیت BNO دارندگان گذرنامه نقض “حقوق بین الملل و هنجارهای اساسی هدایت روابط بین المللی است.”

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

“ما قویا مخالفت با این و حق را مربوط به اقدامات” ژائو گفت:, و اضافه کرد که دلار هنگ کنگ امور بودند یک موضوع داخلی برای چین است.

هنگ کنگ دولت بلافاصله پاسخ شنبه به یک درخواست برای نظر.

قانونگذاران در کشورهای غربی صادر مشابه تماس به ارائه پناه به مردم در حال فرار چین سرکوب در هنگ کنگ هر چند BNO گذرنامه به بریتانیا نسبتا آسان مسیر به استقبال ساکنان این سرزمین است. در این هفته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: ایالات متحده در پاسخ باید “آینه کسانی که از دیگر دموکراسی که درهای خود را به هنگ Kongers فرار از ظلم و ستم.”

بیلی H. C. Kwok

گتی ایماژ

پکن به سرعت نقل مکان کرد در هفته های اخیر برای از بین بردن هنگ کنگ استقلال و آزادی های سیاسی به ویژه از طریق گسترده امنیتی جدید قانون.

“ملت ما دارای میراث غنی ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی نور و آزادی از پناهندگان از جنگ به کسانی که فرار پرده آهنین” او گفت:. “ما باید ورزش را دوباره برای مردم هنگ کنگ است.”

رئیس جمهور Tsai و نشستند ون از تایوان گفته است دولت او نیز در اقدامات اجازه می دهد تا هنگ Kongers به حرکت به خود حکومت دموکراسی به زندگی و کار است.

رئیس جمهور تهمت هفته گذشته اعلام کرد که ایالات متحده آغاز روند لغو هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده پس از وزارت امور خارجه مشخص شد که سرزمین های دیگر لذت می برد استقلال در چین است.

هنگ کنگ معترضان بارها و بارها نشان داده در خارج از کنسولگری بریتانیا در اینجا و فشار دولت بریتانیا اجازه می دهد تا BNO دارندگان گذرنامه یک مسیر به شهروندی کامل. پس از اعلام امنیت ملی, قانون, ده ها رفتند به تمدید آن مدارک رسانه های محلی گزارش این هفته است.

[انفجاری تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ]

هنوز هم برخی از روز چهارشنبه ابراز شک و تردید در مورد ترک ترسیده بودند چشم انداز مرور یک زندگی جدید در بریتانیا.

“نرخ بیکاری در انگلستان بالا است گفت:” کن Chong, a 30-year-old BNO دارنده گذرنامه که با این نسخهها کار در یک بانک در هنگ کنگ است. “من مطمئن هستم که آن را یک تفاوت بزرگ برای BNO دارندگان اما تا زمانی که آنها تحت فشار دولت چین پس از آن که یک حرکت خوب است.”

Wayne Ma, رسانه های اجتماعی, ویرایشگر در هنگ کنگ گفت: او نمی خواهد در نظر گرفتن حرکت به بریتانیا چرا که او نمی تواند استطاعت به زندگی می کنند وجود دارد.

“من نمی خواهد تعداد در بریتانیا به صرفه جویی در دلار هنگ کنگ, من فکر می کنم آن است که حتی قادر به دفع کردن برای خود را,” او گفت:.

ادامه مطلب:

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

این هفته که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de