سیاه زندگی مسائل معترضان ملاقات با مخالفان — جدید روند ؟

جنوب کالیفرنیا معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید به تازگی برآورده شده است با مخالفت برخی از counterprotesters حمل سلاح دیگران درگیر شدن در جنگ با مشت — یک روند است که ادامه خواهد داد در روزهای آینده, یک کارشناس می گوید.

“بله طی چند روز گذشته ما شاهد بیشتر از تشدید” جنگ ميان دو گروه در تظاهرات و راه پیمایی و تظاهرات گفت: لوول اسمیت رئیس اداره عدالت کیفری در لا سیرا در دانشگاه ریورساید.

در آپ لند در روز دوشنبه چند صد Black Lives Matter فعالان در اقلیدس خیابان و Foothill چهار راه برای تجمع در حمایت از فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

این تجمع در آپ لند صلح آمیز بود تا معترضان مواجه شد حدود 20 نفر با پوشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی امریکا بزرگ دوباره کلاه فریاد “برو صفحه اصلی” گفت: ایران سانچز, 17 که فارغ التحصیل از مستعمره دبیرستان در این سال بود و در آنجا به عنوان یک خبرنگار آنلاین ضبط این رویداد است.

این مشتعل عقب و جلو ارز که تشدید هنگامی که یک counterprotester شروع یک چهره به چهره و بحث با یک زندگی موضوع معترض سانچز گفت.

سپس یک مرد پدید آمده از فورد وانت, حمل, حمله, سلاح که او اشاره کرد و در تظاهرات و در حالی که فریاد آنها را به ترک استفاده از ناسزا.

پلیس به سرعت دستگیر یعقوب سرخس, 39, از رانچو کوکامونگا به ظن حمله با سلاح مرگبار و او رزرو در غرب دره بازداشتگاه گفت: سروان ، صخره ماتیوز در یک بیانیه آماده.

این سلاح یک AR-15 تفنگ حمله تایید مرتفع سروان. Marcelo بلانکو. بسیاری می گویند مرتفع ماموران متوقف شد آنچه که می توانست جدی تر حادثه است. “این غیر معمول بود اما ما دیده ایم یک کل بسیاری از چیزهای غیر معمول در تلویزیون مانند خشونت آمیز معترضان و غارتگران” بلانکو گفت: در روز سه شنبه.

در همان شب در طرف دیگر از سان برناردینو کانتی بسیار کوچکتر گروه از معترضان برگزاری علائم به نظر می رسد در بلوار اصلی در یوکایپا درخواست عدالت برای Floyd.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس پلیس دستگیر و دستبند او را به ظن عبور تقلبی $20 bill اغذیه فروشی. افسر درک چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8 ساعت یک حادثه دستگیر شده در ویدئو, در حالی که فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد و در نهایت از دست داده آگاهی. چوین شده است اخراج از اداره پلیس و در 29 مه بود به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

در یوکایپا دو گروه رد و بدل توهین سراسر شهر اصلی شاهراه دوشنبه شب تا غوغا در گرفت در یک ایستگاه گاز که در آن حداقل یک مرد ضرب و شتم قرار گرفت و یکی دیگر ظاهرا بازداشت توسط San Bernardino County sheriff نمایندگان با توجه به تغییر در یوتیوب منتشر شده.

در یک سری از توییت سه شنبه کلانتر مقامات گفت: این حادثه در دست بررسی است و پاسخ به تماس ها در مورد رسانه های اجتماعی پست های نشان دادن “افراد و/یا صاحبان کسب و کار نمایش اسلحه” دوشنبه شب.

“ما آگاه شده است از عکس های گردش آنلاین به تصویر می کشد صاحبان کسب و کار در پشت بام ها و در اموال خود را با سلاح” کلانتر مقامات نوشت:, و اضافه کرد که نمایندگان در حال کار برای آموزش جامعه در مورد سلاح های نقض از جمله در برابر ممنوعیت حمل اسلحه پر در یک محل عمومی.

و در روز سه شنبه, Santa Ana مقامات بازداشت یک مرد مظنون به پرتاب آتش بازی در افسران و brandishing سلاح معترضان در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس.

این حوادث نشان دهنده یک روند جدید به موجب آن تظاهرات هستند که ملاقات با گروه های مخالف اسمیت گفت.

اما جیم Bueermann سابق ردلندس رئیس پلیس اجرا می شود که در آینده پلیس استراتژی یک شرکت مشاوره ای مورد استفاده توسط سازمان های پلیس و وزارت دادگستری ایالات متحده خبر داد و گفت: کسانی که مخالف Black Lives Matter تظاهرات با انگیزه هستند با نگرانی که این اعتراضات می تواند در نتیجه غارت و چپاول و غارت فروشگاه ها به عنوان اتفاق افتاده در چند روز اخیر.

او گفت: او آشنا است با “MAGA/مغلوب ساختن پیشی جستن” مشروط در یوکایپا اشاره کرد او دیده می شود آنها را در تقاطع ها فروش کلاه و تی شرت است که می گویند “امریکا بزرگ دوباره.”

“بسیاری از مردم ناراحت هستند از تصاویر از غارت آنها در تلویزیون دیده می شود. که من حدس می زنم چیزی است که باید کسانی که red-hat بچه ها رفتن” Bueermann گفت: از اتفاقاتی که گشوده شنبه شب. اما او گفت: او را نمی بینم حوادث از جمله کسانی که در آپ لند یا یوکایپا به افزایش تنش است.

به جای او نگران آن است که مردم راه بیش از حد احساسی و آنچه اتفاق افتاده در یوکایپا برای مثال رخ داده است چرا که counterprotesters دیدم تنها یک گروه کوچک از زندگی ماده تظاهرکنندگان و احساس آنها می تواند در مخالفت با آنها. همچنین فریاد و مبارزه رخ داده است قبل از اجرای قانون بود و در حال حاضر, او گفت:.

“هنگامی که وجود دارد این است که بدون حضور پلیس و دو گروه های مخالف می توانند در آن” او هشدار داد.

او توصیه اجرای قانون برای نظارت بر سایت های رسانه های اجتماعی می شود و در حال حاضر نگه داشتن هر دو طرف از هم جدا شوند.

اسمیت عدالت کیفری استاد گفت: counterprotesters هستند جسارت رئیس جمهور توييتها از “نظم و قانون” و یک عکس-op چهار شنبه در مقابل یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید که در آن تهمت دستور سیاه زندگی مسائل فعالان پاک دور توسط گارد ملی که با استفاده از گاز اشک آور.

“هنگامی که آنها را مشاهده کنید که پشتیبانی در بالاترین سطح دولت آنها تمایل به بیشتر فعال” اسمیت گفت. “شما یک افزایش مشخص در این فعالیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de