قبل از حکومت نظامی در ضربات صدها نفر نشان می دهد تا برای باغ بیشه اعتراض

صدها نفر از معترضان بسیاری از آنها جوان بودند در روستای سبز و پارک در نزدیکی باغ Grove City Hall در چهارشنبه 3 ژوئن در اعتراض به مرگ جورج فلوید در روز یادبود در مینیاپولیس.

معترضان آغاز این رویداد در مدت کوتاهی قبل از 4 بعد از ظهر با در نظر گرفتن زانو و یک لحظه سکوت برای نزدیک به 10 دقیقه به عنوان جمعیت به رشد خود ادامه داد. راهپیمایان سپس به ریاست جنوبی بر خیابان اصلی گذشته سوار کردن عرض و غرب به پایین باغ بیشه بلوار شعار را در راه خود را.

این رویداد یکی از حداقل نه تظاهرات در سراسر اورنج کانتی وقوع یکشنبه, ژوئن 3.

باغ بیشه در روز سه شنبه اعلام کرد دو روز از سراسر شهر بود حکومت شروع در 6 p. m. هر دو شنبه و چهارشنبه و در ادامه تا ساعت 5 صبح روز بعد.

در طول مقررات منع رفت و آمد مردم قرار به ماندن در خانه و خارج از هر خیابان و پیاده رو و پارک ها و دیگر اماکن عمومی در شهرستان گردن گرو. کسب و کار باید بسته باقی می ماند در طول حکومت نظامی ساعت.

“ما در حال درخواست برای همکاری در زیر حکومت نظامی سفارشات بنابراین ما می توانیم اطمینان از ایمنی جامعه ما کسب و کار ما و ما اولین پاسخ” در باغ بیشه شهرستان مدیر اسکات استایلز گفت.

مردم سفر به و از کار به دنبال و یا به مراقبت های اضطراری پزشکی پاسخ گوی اضطراری بی خانمان ها و اخبار رسانه های معاف از مقررات منع رفت و آمد.

شهردار استیو جونز گفت که این شهر را محکوم کرد شرایط فلوید مرگ پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه.

“باغ بیشه به طور کامل محکوم بی معنی اقداماتی که منجر به غیر انسانی مرگ جورج فلوید است که هرگز نباید اتفاق می افتاد و باید در اینجا توقف” شهردار استیو جونز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de