چرا آمریکا تظاهرات ماده به جهان

“ما می خواهیم برای دیدن de-تشدید همه این تنش ها و آمریکایی ها با هم می آیند” او به بی بی سی گفت در روز یکشنبه.

Raab تنها نبود. یک سخنگوی کمیسیون اروپا فرستاده غیر معمول بیانیه آمریکا در مورد امور را به خبرنگاران نشان می دهد که مقامات در بروکسل ابراز امیدواری کرد که “همه مسائل” مربوط به تظاهرات “حل و فصل خواهد شد به سرعت و در احترام کامل به حاکمیت قانون و حقوق بشر است.”

این به دنبال یک جمعه در بیانیه ای از موسی Faki Mahamat رئیس کمیسیون اتحادیه آفریقا که محکوم به قتل جورج فلوید و تاسف “ادامه شیوه های تبعیض آمیز علیه سیاه شهروندان ایالات متحده آمریکا.”

ناآرامی در شهرهای آمریکا کشیده شده جهانی توجه به دلایل هر دو آشنا و جدید. نمایشنامه های جهان تنها ابرقدرت اسیر مخاطبان در جاهای دیگر به مراتب بیشتر از اون روی سکه با توطئه کشورهای دیگر تنها گهگاه نافذ امریکا بارها منزوی اخبار چرخه. در برخی موارد فوران خشم بیش از فلوید کشتن — شدت توسط رسانه های اجتماعی فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان از این حادثه و متنوع تظاهرات که به دنبال — جسارت موجود حرکات بیش نژادی و خشونت و تبعیض علیه اقلیت ها ،

در استرالیا که در آن تازه همبستگی تظاهرات برنامه ریزی شده در این هفته تحول را در آمریکا زنده کرده است گفتگو در اطراف اقدامات پلیس علیه این کشور-در حاشیه جوامع بومی و خاص 2015 یک حادثه که دیدم دیوید Dungay جونیور یک 26 ساله بومی مرد بمیرد در حالی که در استرالیا در بازداشت پلیس.

“ما در حال خشم در مورد آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس اما واقعا ما بچه ها خانه در استرالیا نیاز به موضع هم اینجا … چرا که آنها در واقع می توانید ببینید نژادپرستی و بی عدالتی علیه مردم ما” گفت: Paul Francis-سیلوا Dungay برادرزاده به استرالیا ABC News.

در فرانسه بیش از حد فلوید مرگ شعلهور خاطرات 2016 حادثه که آدما Traoré 24 ساله از حومه پاریس درگذشت خفگی پس از بازداشت توسط پلیس. Traoré مورد باعث شده به عنوان همکار من جیمز McAuley قرار داده و آن را در آن زمان فرانسه را سیاه زندگی مهم جنبش است.

“چگونه می تواند به یکی فکر نمی کنم از آدما وحشتناک رنج می برند هنگامی که او تا به حال سه افسر پلیس در او و او تکرار شد: “من نمی توانم نفس بکشم’ ” یک Traoré گروه پشتیبانی نوشت: در Facebook هفته گذشته است. “نام او جورج فلوید که درست مثل آدما درگذشت زیرا آنها سیاه و سفید است.”

این حس از شکایت و همبستگی به صدای به تظاهرات در تورنتو, برلین, لندن و دیگر شهرهای غربی. “مردم در سراسر جهان درک کنند که خود را در مبارزه برای حقوق بشر و برابری و عدالت تبدیل خواهد شد بسیار سخت تر را به نفع خود اگر ما می رویم به از دست دادن امریکا به عنوان محل که در آن” من یک رویا دارم “واقعی و جهانی سیاسی در برنامه” ولفگانگ Ischinger سابق سفیر آلمان در واشنگتن و رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: نیویورکر. “بیایید امیدوار باشیم که تظاهرات در سراسر جهان کمک خواهد کرد به یاد واشنگتن است که آمریکا قدرت نرم است منحصر به فرد دارایی تنظیم امریکا جدا از سایر قدرت های بزرگ — از چین و روسیه و حتی از اروپا است. این امر می تواند غم انگیز اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل به یک فرصت بزرگ برای ایالات متحده به کناره گیری اخلاقی.”

“بخشی از آن است که در مورد ضد آمریکایی بخشی از آن است که در مورد ناخالص بی عدالتی” مارسل Dirsus یک غیر ساکن همکار در موسسه سیاست امنیتی در کیل و دانشگاه گفت: امروز جهان در اشاره به تظاهرات در برلین. “اما آن را نیز در مورد تهمت, که بسیار محبوب در آلمان است که آن را می سازد بسیاری از مردم دوست نداشتن آمریکا به عنوان یک کل. من فکر می کنم بسیاری از مردم فرض شده است که امریکا در حال حاضر آمار پایین سنگ بیش از چند سال گذشته اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را ثابت کرد اشتباه در راه او است که دست زدن به همه گیر و این اعتراضات.”

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که تهمت را با نام تجاری ultranationalism بیشتر به راحتی نقشه ها بر روی رشد بخش در کشورهای دیگر با رئیس جمهور آمریکا با داشتن صراحت ساخته شده علت شایع با جنبش راست در اروپا است. عناد نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا می تواند یک خودرو داخلی و نارضایتی بیش از حد.

“این مهم است که Trumpism بخشی از گسترده تر جنبش فراملی” گفت: دانشگاه علوم سیاسی دانیل Nexon در طول یک وبینار در روز دوشنبه. “ایالات متحده قطب بندی سیاسی است که در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با سیاست در جای دیگر.”

اما تظاهرات در خارج از کشور نیز ممکن است منعکس کننده یک مطیع تحسین برای ایالات متحده است. “کسانی که در راهپیمایی به نظر می رسد نشان می دهد که چقدر از نظر اخلاقی مغناطیسی ایده خوب آمریکا همچنان در اروپا” بن یهودا یک روزنامه نگار انگلیسی گفت: امروز جهان بینی.

او افزود که آخر هفته تظاهرات در مکان هایی مانند میدان ترافالگار لندن یا برلین دروازه براندنبورگ می تواند منعکس کننده coalescing از یک نوع جدید از transatlanticism. “جالب اینجاست که فقط به عنوان قدیمی ایدئولوژیک غرب از G-7, اطلس روشنفکران و ناتو متمرکز فکر می کنم مخازن شکستن یک نوع جدید از اقیانوس اطلس تجربه متولد شده از یک مشترک مجازی Instagram و Infinite جهان در حال آمدن است زنده گفت:” یهودا.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de