ستاره تلویزیون Mohena Kumari, خانواده, تست COVID-19 مثبت

بمبئی: بازیگر Mohena Kumari که بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در تلویزیون نشان می دهد “Yeh Rishta Kya Kehlata Hai” دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

یک روز پیش از سرپرستان گزارش شده بود که Mohena پدر در قانون Satpal Maharaj که Uttarakhand وزیر گردشگری کردم قرارداد COVID-19 عفونت است.

در حال حاضر گزارش شده است که Mohena نیز آلوده شده است. شوهرش Suyesh Rawat و در قانون نیز آزمایش مثبت است.

او در زمان به او instagram پست در مورد چگونه او دشوار روز برای او و خانواده اش و همچنین می گوید که آنها انجام می دهند به خوبی در حال حاضر. در ضمن او همدردی با دیگر موارد مثبت و همچنین خواستار همگان را به دعا برای همه.

“هفت از خانواده ما شده اند آزمایش مثبت برای COVID-19 اما ما در حال انجام خوب در حال حاضر. در حال حاضر ما در بیمارستان است. برادر من در آخرین گزارش آمده است منفی تا او را خوب در حال حاضر. مردم وجود دارد بیش از حد که آلوده شده اند اما آنها از sanstha. ما تا به حال بسیار خفیف علائم و ما فکر کردیم که باید آن را به دلیل تغییر آب و هوا” گفت: Mohena تایید این خبر در مصاحبه با Times Of India.

“اما هیچ کس هیچ نوع علائم عمده. Coronavirus به گونه ای است که آن را گسترش مانند آتش وحشی. اول مادر من در قانون آن را کردم اما او علائم آنقدر خفیف است که ما نمی تواند آن را کشف کردن. آن است که ما در روز دوم در بیمارستان همه نشان از بهبود و ما خوب خواهد شد به زودی. ما در حال حاضر در قرنطینه و درمان ما انجام می شود” تایمز هند به نقل از او عنوان کرد و گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de