عمان عملیات برش مزایای بازنشستگی کرالا مهاجر نگران

تریواندروم: متعدد Keralaites مشغول به کار در بخش دولتی در عمان هستند نگران زیادی برای بیش از یک دلیل.

نه تنها عمان گرفته سریع گام در nationalising نیروی کار در بخش دولتی به جای تعداد زیادی از Keralite مهاجر با خود اتباع اما در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که مزایای بازنشستگی نیز برای رفتن به حذف شده است که فرستاده تکان به خصوص در میان جامعه پرستاری.

عمان دارای تعداد زیادی از پرستاران از کرالا و این باورند دو ضربه نرفته پایین به خوبی با Keralite جامعه است.

با توجه به تعداد کمی از پرستاران این خبر که در حال گسترش است و حتی اگر قرار ملاقات خود را با نامه به وضوح آمده است که در پایان هر سال از تکمیل خدمات یک ماه حقوق و دستمزد پرداخت خواهد شد به عنوان پایان از خدمات و مزایای اما در قانون جدید که در حال حاضر به اجرا در آمده است که صرف نظر از تعداد مجموع سال خدمات حداکثر تعداد سال خواهد بود محدود به 12. آخرین این است که این است به احتمال زیاد بیشتر از پیشتر به حداکثر شش سال است.

یک پرستار که کامل از یک ربع قرن در خدمت زمانی که او بازنشسته تا به حال استفاده می شود به حداقل Rs 5 میلیون و اگر قوانین جدید در حال رفتن به اجرا در می آیند و آن را به فقط 1.2 میلیون تومان.

عمیقا متاثر پرستاری جامعه وجود دارد نگران است که اگر آنها تصمیم به رفتن به دادگاه می شود آن را مخل به آنها را در هر رابطه است.

“آیا دولت هند به ما نجات به عنوان بسیاری از آنها می ترسم به مراحل قانونی برای ترس از هر گونه اقدام است. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد, به عنوان این است که همه آنچه که وجود دارد خواهد بود برای آینده ما هنگامی که ما در نهایت بازگشت به دولت خانه ما” یکی از پرستاران گفت.

با توجه به مطالعات انجام شده وجود دارد در مورد دو لاخ Keralites در عمان و اکثریت عظیمی از آنها را به کار در بخش دولتی که شامل قابل ملاحظه نیروی کار در بخش پزشکی است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de