مکزیک آغاز می شود برای بلند کردن coronavirus مستند اما مقامات می گویند این کشور هنوز هم در معرض خطر’

خوزه لوئیس گونزالس ایسنا

کارگران در انعطاف پذیری یک شرکت است که باعث می شود تخصصی مهار محصولات برای صنعت خودرو خود را تنظیم محافظ ماسک صورت در حالی که انتظار برای ورود به کارخانه در سیوداد خوارز در دوشنبه اولین روز از بازگشایی تدریجی از اقتصاد برای صنایع تلقی ضروری است.

مکزیکو سیتی — مکزیک روز دوشنبه برداشته 70 روز coronavirus مستند اما دولت فدرال و دولت های محلی جایگزین آن را با یک متناقض گریخته از اقدامات این کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ملت coronavirus تزار هوگو لوپز-Gatell در زمان یک خط سخت کرد و گفت که دستورالعمل های فدرال در باز کردن کسب و کار را به سختی تکان دادن. تنها چند صنعت ساخت و ساز, تولید خودرو و معدن خواهد بود — اضافه به لیست “ضروری” کسب و کار مجاز به کار کرد.

“آن را حیاتی است که جامعه می داند که خطر همچنان ادامه دارد,” او گفت:.

[Coronavirus در مرز: بیماران از مکزیک پایمال بیمارستان در کالیفرنیا]

اما چند فرمانداران به مبارزه طلبیده دولت فدرال دستور اجازه می دهد مغازه ها و هتل ها در کشورهای خود را به باز کردن حداقل تا حدی. در همین حال رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador خود را از سر گرفت سفر در سراسر کشور با مراجعه به سواحل کارائیب.

“ما باید برای ورود به یک جدید نرمال” لوپز Obrador یک کنفرانس خبری گفت. “اقتصاد ملی ما رفاه مردم ما نیاز به این.”

آلونسو Cupul

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador صحبت می کند در یک کنفرانس خبری دوشنبه در تاسیسات X نظامی منطقه در ایسلا موجرس, مکزیک.

مکزیک تایید کرده است نزدیک به 10 ، 000 مرگ و میر به طور مستقیم مرتبط به رمان coronavirus با تعداد نامعلومی از افراد دیگر نابودی بدون آزمون. مکزیک شهر منطقه شده است سخت ترین ضربه. لوپز-Gatell می گوید آن است که شروع به نشان دادن نشانه هایی از کاهش موارد اما برخی از دانشمندان معتقدند مرگ و میر می تواند همچنان در سطح بالا برای هفته ها.

مکزیک دچار دوم بیشتر coronavirus مرگ و میر در آمریکای لاتین پس از برزیل که رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده جهانی دورافتاده در کم اهمیت جلوه دادن تهدید.

[Coronavirus شیوع بیماری در مکزیک بیمارستان ها را افزایش زنگ تظاهرات]

خسوس سیلوا-هرتزوگ مارکز یک دانشمند علوم سیاسی در Tecnológico de Monterrey گفت: لوپز Obrador تا به حال موفق به ایجاد یک هماهنگ ملی و سیاست است.

“او به دور از وحشتناک کره زمین از Bolsonaro و وحشیانه عدم مسئولیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. اما “او یک سیاستمدار کسی که موفق به تناسب با هم قطعه استراتژی خود را.”

ربکا بلکول

AP

مردم گذر زمان بر روی نیمکت در مکزیکو سیتی در روز یکشنبه.

مکزیکی رهبر در ابتدا به نظر می رسد برای به حداقل رساندن coronavirus تهدید, برگزاری شلوغ تظاهرات و گفت: او محافظت مذهبی tokens. او پس از آن تا حد زیادی تبدیل شده و مدیریت این بیماری همه گیر به López-Gatell محترم و ارشد اپیدمیولوژی وزارت بهداشت رسمی. در مارس 23, مکزیک دستور داد تا کسب و کار در ادارات دولتی و مدارس را تعطیل.

چند فرمانداران شکست با دولت فدرال استراتژی از شروع گفت و آن را بیش از حد سهل انگاری و اعمال قرنطينه زودتر. روز دوشنبه برخی رفت و در جهت مخالف.

در شمال ایالت نوئوو لئون مقامات مجاز کارخانه های لبنی هتل ها و مراکز خرید برای از سرگیری برخی از عملیات. در غرب ایالت نایاریت, مقامات مجاز خودرو, نمایندگی پوشاک, فروشگاه و فروشگاه رنگ به کار در 30 درصد ظرفیت است.

[¡Caray! Coronavirus خاموش مکزیکی آبجو صنعت و کشور در حال اجرا است خشک]

“دولت ما نمی تواند زنده ماندن در حال فلج شده و دیگر هیچ” گفت: Enrique الفرو فرماندار ایالت غربی Jalisco که برنامه ای برای باز کردن کسب و کار خود را به تدریج.

چند فرمانداران ذکر اقتصادی نگرانی برای بازگشایی. در این صورت از coronavirus لوپز Obrador به تصویب رسید یکی از کوچکترین محرک بسته های هر کشور در آمریکای لاتین گفت: او می خواست برای جلوگیری از بدهی.

“لوپز Obrador دولت است نه تدوین یک استراتژی اقتصادی برای حفاظت از مشاغل و کسب و کار” گفت: خوزه آنتونیو کرسپو یک دانشمند علوم سیاسی در مرکز تحقیقات و سیاست های اقتصادی. “بسیاری از فرمانداران بگو من خواهد شد.’ “

فرناندو للنو

AP

مسافران عبور از یک پل عابر پیاده در شهر مکزیک در روز دوشنبه.

مکزیک را به دولت آمده است تحت فشار نه تنها از کسب و کار و بیکار — نزدیک به 1 میلیون نفر شغل از دست داده اند در میان این کشور شیوع — اما از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مکزیک شد تهاجمی تر در خاموش کردن برخی از صنایع از در ایالات متحده منجر به کمبود قطعات برای آمریکا خودرو و هوافضا تولید کنندگان.

توسط دوشنبه, مقامات گفت: بیش از 5000 تولید کنندگان ماشین یا حمل و نقل تجهیزات به حال اعمال شده به بازگشایی شده است.

مقامات اعلام کرد هفته پیش که محدودیت فسخ خواهد بود در پایان ماه مه. آنها به نظر می رسد که دست کم گرفت چگونه مجازات coronavirus خواهد بود. یک ماه پیش لوپز-Gatell پیش بینی مکزیک خواهد رنج می برند 6,000 مرگ و میر در سراسر کشور.

[Coronavirus بازدید مکزیک اقتصاد که در آن لطمه می زند بیشتر: نفت, گردشگری, حواله و تجارت]

مقامات معتقدند که در حال حاضر کشور شیوع احتمالا نمی تواند یک رویداد زمین شناسی. به جای آنها می گویند شیوع بیماری هستند به احتمال زیاد به افزایش در نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف به عنوان آنها در ایالات متحده است.

بنابراین دولت فدرال روشن به نور ترافیک سیستم در حال ایالات که برچسب قرمز و نارنجی و زرد و یا سبز.

همانطور که از شنبه, همه, اما یک دولت بود ، ساکاتکاس شد نارنجی — برخی از غیر ضروری کسب و کار و فضاهای عمومی می تواند بازگشایی اما بیشترین محدودیت در محل باقی مانده است.

برخی از حوزه های قضایی اضافه شده اقدامات سختگیرانه تر. شهردار 0f شهر مکزیک دستور ساکنان به پوشیدن ماسک ، شد. توصیه می شود برای خلاص شدن از ریش یا سبیل از نگرانی آنها می تواند به دام این ویروس.

آلفردو Estrella

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مکزیکو سیتی افسران پلیس در درگیری با همکاران در طول یک اعتراض به عدم پرداخت افزایش خارج از شهردار کلودیا Sheinbaum.

در حالی که بسیاری از مکزیکی ها باقی ماند و در خانه لوپز Obrador شد در اولین سفر داخلی در دو ماه. او قصد دارد به صرف چند روز در Yucatán شبه جزیره ترویج ساخت و ساز از تولیدی صنعتی مایان فولاد قطار پروژه به لینک جاذبه های محبوب و تقویت گردشگری و شغل. او گفت که او می خواهید برای جلوگیری از جمعیت.

رئیس جمهور شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از سفر میان مواج شیوع.

“این به نظر نمی رسد بسیار منسجم پیام” سیلوا-هرتزوگ مارکز گفت.

ادامه مطلب

کروناویروس در مرز: چرا مکزیک پس از چند مورد در مقایسه با ایالات متحده

سلامت کارگران حمله کردند و بیش از ترس از coronavirus

ایالات متحده می خواهد مکزیک به حفظ و دفاع از آن و مراقبت های بهداشتی کارخانه های باز. کارگران مکزیکی در حال بیمار شدن و مردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de