گلف باز Texie Petchel كم جدید پیگیری: آموزش

باشگاه گلف احتمالا ساخت این سفر است که باعث می شود گام بعدی در Texie Petchel زندگی منحصر به فرد در سطوح متعدد است. سپس دوباره او را برداشت یک باشگاه بزرگتر از یک قطعه برای اولین بار از ماه مارس فقط آخر هفته گذشته.

“این بود وحشتناک. من شات 76,” او گفت: در مورد گرد در میراث باشگاه گلف در لاس وگاس. “من خیلی درد صبح روز بعد. من داخلی آنقدر درد. اما من آمار fairway در اولین درایو و من برخی از عکس های که خودم شگفت زده کمی. من غافلگیر شده بود.”

Petchel در نوادا داوطلبانه در آینده قهرمانان گلف junior مسابقات یک محل برای کسی که عاشق گلف را دوست دارد کار با کودکان را دوست دارد و از دیدن فصل بعدی زندگی او خیره در او. او و همکاران او مخفیانه در سریع دور قبل از تاریخ مسابقات آغاز دور است که در برخی از راه های یادآوری Petchel از بسیاری از چیزها است.

برای استارت, آمده ماه اوت وجود خواهد داشت بسیاری از این وقایع را برای او در طول سال آینده. به عنوان کال فولرتون دولت بهار, ورزشی, ورزشکاران, وزن تصمیم گیری بین بازگشت برای یک فصل دیگر و یا در حال حرکت با بقیه زندگی خود را Petchel یابد و خودش را بصورتی پایدار و محکم در دومی اردوگاه.

یکی از دو سالمندان در زنان, گلف, تیم Petchel نمی شود برای چه خواهد بود فصل ششم. او در برابر کره جنوبی در ماه اوت و کار آموزش پیش دبستانی و مهد کودک. سال-موقعیت — ارائه شده به او در روز دوشنبه — اوج Petchel هفت سال خارش به تدریس در خارج از کشور.

همراه با آن Petchel صرف دو سال گذشته در Cal State فولرتون گرفتن کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی. حتی اگر گرفتن مدرک بود سخت ترین چیز Petchel همیشه پنجه او تا به حال او را بکشید ترم به بهار بنابراین او می تواند رقابت در بهار و سعی کنید به بهبود در 10-پایان محل در غرب کنفرانس مسابقات است.

این COVID-19 همه گیر در زمان مراقبت از آن طرح شود. پس Petchel خود را صرف خاموش کردن زمان تامین امنیت است که استاد و کشف راه های جدید به ترکیب آموزش آنلاین. اگر هیچ چیز دیگری او را آماده برای آینده همه گیر.

“من فقط آماده برای شروع زندگی حرفه ای من و من همیشه می خواستم برای تدریس به خارج از کشور. من می دانستم که من نیاز به انجام است که در حال حاضر قبل از اینکه من یک کار در یک (مدرسه) منطقه در اینجا در ایالات متحده,” او گفت:. “من تا به حال یک چرخش سریع از گرفتن کارشناسی من به استاد من است و من آماده برای شروع به کار و اجرای آنچه که من تا به حال شده است یادگیری در کلاس درس.

“من صرف مقدار زیادی از زمان در تصمیم گیری است. نه مثل من چهار سال بود و با توجه به انجام یک سال پنجم. این شده اند که من سال ششم. و کارشناسی ارشد برنامه بسیاری از کار. مدرسه همیشه برای من آسان. من برای اولین بار من C در کارشناسی ارشد. اما آن را به من آموخت سطح دیگری از کار سخت است. من تحت فشار قرار دادند به محدودیت های من برای موفقیت در این برنامه و من آماده به کار میشه.”

Petchel همواره زودرس. وجود دارد آنلاین وبلاگ او ایجاد شده برای معلمان و نشان دادن آنها به روش های مختلف از ترکیب تکنولوژی در درس های خود را. شما می توانید این را از کسی که به پایان رسید او لیسانس خود را در آموزش و پرورش ابتدایی در سه سال — در حالی که بازی گلف در UNLV یکی از چندین مدارس استخدام او را از ویستا موریتا دبیرستان. اما Petchel بازی صرفهجویی در UNLV, رقابت تنها در چهار تورنمنت به عنوان یک دانشجوی سال اول.

او سال دوم بود redshirted تاری. یک مصدومیت بود حداقل از Petchel نگرانی. نه پس از از دست دادن مادرش به سرطان کبد است. یک ماه بعد Petchel تحت عمل آپاندکتومی.

سال بعد Petchel به پایان رسید او لیسانس و بهار به شرح زیر برای اجرا Rebels — در حالی که همه در شناخت او در انتقال به Cal State فولرتون. او به شوخی در مورد پوشیدن او فولرتون hoodie اما دلایل خود را برای انتقال عملی شد. Petchel می خواستم نزدیک تر به پدرش و او متوجه هیچ چیز دیگری نگه داشتن او در لاس وگاس.

“این نبود معمولی, انتقال, اما که تمام وقت در زندگی من بود, fuzzy چون خیلی در جریان بود,” او گفت:.

Petchel منتقل Cal State فولرتون برای مدرسه گراد در سال 2018 است. او به طور متوسط 76.5 در هشت تورنمنت با آن 10-جای پایان در کنفرانس قهرمانی بهترین تفرج. در این فصل او با بازی در سه تیتان’ چهار سقوط مسابقات کمک Cal State فولرتون برنده دو.

او فصل باز 70 — در مسیر به یک 15-محل پایان در ممانعت از نهر سقوط کلاسیک در یوتا — می رود تا بر روی دیوار به عنوان بهترین دانشگاهی دور در حالی که در فولرتون اگر چه او بدون شک نگاه به عقب در یک شات در طول سال گذشته قهرمان غرب به عنوان چیزی است که ارزش به خاطر سپردن. Petchel را باز دور 72 در مورپارک باشگاه های کشور ویژه یک سوراخ در یک در ششم سوراخ.

در یکی خود را و تنها بهار مسابقات Petchel گره خورده است و برای 44. او خود را نجات داد بهترین دور برای گذشته: 74.

“نگاهی به من گلف حرفه ای من راستش واقعا بد در به خاطر سپردن آنچه که من به ضرب گلوله و یا چگونه ما به پایان رسید مگر اینکه ما برنده مسابقات” او گفت:. “من به عقب نگاه کنید و به یاد داشته باشید خنده دار تجربیات خود را با هم تیمی های من. زمانی که من به عقب نگاه من فقط به یاد داشته باشید یک دسته از خاطرات شاد من قادر به اشتراک گذاشتن با یک گروه از دختران است.”

آن خاطرات و تجارب انتظار Petchel بزرگ تر شدن استودیو آپارتمان او می تواند زندگی می کنند در حالی که در کره جنوبی. تعجب نکنید اگر مدبر Petchel چهره یک راه برای دزدکی حرکت کردن در یک دور یا سه.

آیا می دانید که…?

که Texie Petchel اول تمایل به تدریس در خارج از کشور آمد و در طول سفر به چین زمانی که او 16 ساله بود. او یکی از سه دانش آموز انتخاب شده از 800 در ویستا موریتا دبیرستان کلاس به صرف دو هفته در چین به عنوان بخشی از یک برنامه تبادل. “این چیزی است که آغاز شده و من علاقه ای به رفتن به خارج از کشور. هر دو پدر و مادر من رفت و ایستاده در دیوار بزرگ یکی از جالبترین تجربه تا کنون,” او گفت:.

او گفت: آن را

Petchel در تاثیر او در اواخر مادر تونیا: “مادر من ساخته شده تاثیر بسیار زیادی در جهان است. شما را دیدم که در مراسم یادبود. ما تا به حال برای باز کردن درب در بازگشت از کلیسا به دلیل بسیاری از مردم وجود دارد. من شور و شوق برای یادگیری زبان از او. او الهام بخش من برای درک آموزش نیست یک کار که در آن من قصد دارم به یک مقدار زیادی از پول, اما این یک کار که در آن شما می توانید تعداد زیادی از تاثیر بر مردم است. او به من آموخت موفقیت نیست اندازه گیری چقدر پول شما را, اما شما تاثیر را روی مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de