مؤتلفه آثار هدفمند با تظاهرات پایین آمده

توسط جی ریوز

BIRMINGHAM, Ala.— پایگاه عظیم مؤتلفه بنای تاریخی در آلاباما بزرگترین شهر بود تمام باقی مانده که روز شنبه پس از خدمه برچیده قوی ستون هرمی شکل سنگی و trucked آن را در قطعه. دیگر نمادها در آمد در جاهای دیگر ترک خالی پایه و یک سر میله پرچم.

کارگران استخدام شهر بیرمنگام شروع به از بین بردن بخش بالای 115 سال از بنای تاریخی از Linn پارک اواخر دوشنبه. توسط سپیده صبح این پایه بود تنها چیزی که سمت چپ پوشش داده شده با نقاشی های دیواری و pock علائم از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

سارا Collins رودلف که خواهر Addie مای Collins درگذشت در یک نژادپرست کلیسا بمب گذاری که به کشته شدن سه نفر دیگر در این شهرستان در سال 1963 آمد برای دیدن باقی مانده است. او کاهش محافظ ماسک صورت را در آن دید.

“من خوشحالم که از آن حذف شده است دلیل آن بوده است ، این یک نفرت بنای تاریخی گفت:” رودلف. او به طور جدی زخمی در انفجار در 16th Street Baptist Church, و شهادت در برابر Ku Klux Klansmen بودند که محکوم در سازمان ملل ،

مؤتلفه نمادها در سراسر جنوب قرار داده شده اند برای خرابکاری در طول تظاهرات موجب مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس. در حال حاضر حتی برخی از دیرین خود مدافعان تصمیم گرفته اند به آنها را حذف کنید.

در Alexandria, Virginia آن ایالات دختران کنفدراسیون که در زمان عمل بامداد سهشنبه از بین بردن مجسمه یک سرباز زل زده جنوب از شهر قدیمی پس از سال 1889. و خارج از تمپا, فلوریدا, یک پسر از جانبازان مؤتلفه فصل کاهش یک مؤتلفه نبرد پرچم که مدت طولانی است که پرواز با در نظر گرفتن دو بزرگراه های بین ایالتی.

بیرمنگام در نهایت در زمان عمل حدود یک روز پس از معترضان به حذف این اثر تاریخی خود را در یکی از بسیاری از سراسر کشور تظاهرات.

تصویری زنده از یک شب نشان داد مسطح کامیون تخلیه کردن سنگ قطعات در ساعات اولیه صبح. این معلوم نیست که در آن آنها گرفته شده است. خدمه بودند انتظار می رود به بازگشت به بعد سه شنبه به پایان کار یک شهرستان رسمی گفت.

این بنای تاریخی بوده است این موضوع طولانی جنگ در دادگاه بین شهرستان و دولت است.

مقامات آلاباما گفت: بیرمنگام خواهد چهره $25,000 ارزیابی برای نقض یک قانون دولت است که ممنوعیت حذف چنین بناهای تاریخی. شهردار Randall Woodfin گفت: خوب خواهد بود که بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه ادامه ناآرامی ها در شهر است.

کار به حذف این بنای تاریخی آغاز شد و در روز دوشنبه اتفاق افتاده است به آلاباما تعطیلات تجلیل رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس که سوگند در مراحل امور خارجه کنگره آمریکا در مونتگمری. وجود دارد و در همان روز به کسی زدم بیش از یک مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee خارج عمدتا سیاه و دبیرستان نام او در رسانه های خبری گزارش شده است.

در اسکندریه یک شهرستان گفت: ایالات دختران کنفدراسیون مطلع شهرستان در روز دوشنبه که آن را حذف مجسمه و این شهر فقط نقش فراهم شد تا ترافیک پشتیبانی می کند. توسط صبح پایه بود که در سمت چپ بود. مقامات شهرستان نمی شد گفت که در آن مجسمه گرفته شده است.

با عنوان “Appomattox,” آن را به تصویر می کشد انفرادی مؤتلفه سرباز سر خود را متمایل کمی. در سال 1890 یک قانون دولت تصویب شد محرومیت مقامات محلی از همیشه از بین بردن آن. که قانون لغو شد در اوایل این سال است.

اسکندریه شهردار جاستین Wilson توییتی عکس از حذف روز سه شنبه گفت: “اسکندریه مثل همه شهرهای بزرگ است که به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de