بالیوود, وبلاگ بیان غم و اندوه بیش از Wajid Khan مرگ

بمبئی: به عنوان بالیوود از دست یکی از برجسته ترین نوازندگان – Wajid Khan در دوشنبه چندین مشاهیر ابراز غم و اندوه و غم و اندوه خود را از مرگ.

بازیگر آبیشک باچان تمدید تسلیت به خانواده این نوازنده و دوست خود را.

“بقیه در هماهنگی دوست من. تا به حال لذت بردن از کار کردن با هر دو Sajid-Wajid دوست داشتنی ترین و درخشان است. تسلیت به خانواده اش و به خصوص Sajid. #RIPWajidKhan ایم” باچان.

بازیگر سونام کاپور ارسال شده یک عکس از تبلیغات از فیلم Dolly Ki Doli’ که در آن خان دیده می شود در حالی که آواز برگزاری dupatta.

“Rest in peace #wajidkhan,” کاپور زیر نویس پست.

بازیگر Parineeti Chopra همچنین ارسال یک پیام به یاد نوازنده “Wajid داداش شما بهترین, بهترین بهترین مرد! همیشه لبخند بر لب. همیشه آواز. تمام قلب است.”

“هر موسیقی جلسه با او به یاد ماندنی بود. شما واقعا از دست رفته wajid بهایی,” چوپرا بیشتر گفت: در صدای جیر جیر.

Mohit Chauhan و Amit Trivedi ابراز غم و اندوه بر مرگ همکار خود نوازنده است.

“شوکه شده و کاملا دل به شنیدن در مورد Wajid داداش عبور دور.

این بود که وقت خود را برای رفتن. درود خدا بر روح خود و خانواده قدرت به تحمل این از دست دادن بزرگ. قلب من می رود به Sajid داداش. قوی باقی بماند. RIP #WajidKhan ایم” Chauhan.

“فوق العاده آهنگساز فوق العاده انسان Wajid داداش رفته بیش از حد به زودی.عمیقا متاثر از شنیدن این.خداوند به قدرت خود را به خانواده و دوستان ایم” Amit Trivedi.

Wajid Khan درگذشت, در بیمارستانی در بمبئی در سن 42 در روز دوشنبه.

این Sajid-Wajid duo گذشته با هم کار کرده در سلمان خان, دانلود آهنگ ایران با عنوان ” بهایی بهایی که منتشر شد به مناسبت سعید فطر میان COVID-19 ناشی مستند.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de