معشوق باغ بیشه بیس بال مربی جیم رالز می میرد و پس از نبرد با سرطان


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


سابق باغ بیشه بالا مربی بیس بال جیم رالز که منجر Argonauts برگشتی در هر یک از 25 فصل درگذشت یکشنبه پس از حدود دو سال مبارزه با سرطان پانکراس گفت همسرش سارا و ریکاردو کپدا مدرسه مربی.

کپدا بازی بیس بال برای رالز, 76, در اواخر 1990s و به یاد مربی خود به عنوان یک, دادن به مرد کمک کرد که بازیکنان آماده شدن برای زندگی است.

“او واقعا تا به حال مراقبت های واقعی برای بازیکنان خود” کپدا گفت: رالز که استعفا داد و در سال 2007. “او ساخته شده است به شما کسب درآمد همه چیز. … اگر شما قادر به بازی برای شما خواهد بود به نظر OK (در زندگی).”

در طول رالز’ تصدی باغ بیشه لیگ بود به نیروگاه La Quinta اما مسجدالاقصی ساخته شده چند یک چهارم نهایی حضور در CIF-اس اس آف.

رالز تا به حال سه نفر دیگر از بازیکنان سابق پیوستن به کپدا در بیس بال مربیگری رتبه بندی. برادران گرگ و هارون سنبه از رانچو آلامیتوس و Los Amigos بود و جان وبر از سرو.

“او فقط عاشق بازی و او عاشق کودکان و نوجوانان” سارا گفت. “او واقعا حمایت خود را برای کودکان و نوجوانان.”

رالز یک میشن ویجو مقیم نیز در خدمت به عنوان یک دیرین کشتی کج رسمی در اورنج کانتی و مربی باغ گرو, تیم ملی فوتبال برای چهار فصل.

او در وست کووینا و با حضور Edgewood بالا قبل از بازی بیس بال و فوتبال در دانشگاه لاورن.

در La Verne, او با بازی بیس بال برای مربی و مربی بن Hines سابق پنبه حلاجی شده مربی با داجرز.

رالز جان سالم به در با همسر, سارا, کودکان, لیندسی, آلیسون زین و اشلی, همسر سابق امیلی جو و پنج نوه. Zane, بازی بیس بال برای پدر در باغ بیشه.

رالز مربی بیس بال و فوتبال در چین بالا قبل از فرود در باغ بیشه. او مربی سابق لیگ برتر بازیکن لنی Dykstra در باغ بیشه اما مربی Dykstra برادر کوین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de