دهلی نو: خشونت علیه بهداشت و درمان و پرسنل بی ادب و رفتار نسبت به آنها قابل قبول نیست نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در روز دوشنبه اشاره کرد که حوادث ناشی از “اراذل و اوباش ذهنیت”.

پرداختن به 25th, بنیاد بعد از راجیو گاندی دانشگاه علوم بهداشتی در بنگلور از طریق ویدئو مودی گفت که او آگاه است از “منطقه است که از نگرانی های بزرگ برای همه شما”.

“با توجه به اراذل و اوباش ذهنیت کسانی که مشغول به کار در خط مقدم کسانی که در وظیفه — بود آن پزشکان و پرستاران صفایی (بهداشت) کارگران دیگران در معرض خشونت” او گفت:.

نخست وزیر گفت که او می خواهم به آن را روشن است که “خشونت و سوء استفاده و بی ادب رفتار قابل قبول نیست.”

نخست وزیر گفت: در ریشه هند شجاع مبارزه با COVID-19 است کار سخت از جامعه پزشکی و تاج رزمندگان.

“در واقع پزشکان و کارکنان پزشکی مانند سربازان اما بدون سربازان ، این ویروس ممکن است نامرئی دشمن اما ما تاج رزمندگان, پزشکی, کارگران شکست ناپذیر هستند. در جنگ نامرئی در مقابل شکست ناپذیر پزشکی ما کارگران مطمئن را به نفع خود,” او گفت:.

نخست وزیر اشاره کرد که گام های برداشته شده برای محافظت از پرسنل بهداشت و درمان.

“گام های برداشته شده برای محافظت از شما در برابر هر شکلی از خشونت است.ما همچنین به ارائه پوشش بیمه از 50 تومان lakh برای کسانی که در خط مقدم (مبارزه با این بیماری همه گیر),” او گفت:.

در ماه آوریل دولت صادر کرده است یک فرمان ساخت و اعمال خشونت و آزار و اذیت علیه بهداشت و درمان پرسنل مستقر در مبارزه با COVID-19 غیر bailable جرم ملاقات با یک کلید تقاضا بهداشت حرفه ای در پی حملات اخیر بر روی آنها در حالی که تخلیه وظیفه خود را.

حداکثر حکم جدید ارائه هفت سال زندان و پنج تومان لاخ خوب است.

یک فرد می تواند محکوم به هر نقطه بین سه ماه تا پنج سال زندان علاوه بر جریمه بین 50,000 تومان و دو لاخ برای این گونه جنایات ،

در مواردی که صدمات جدی هستند و مجازات خواهد شد طیف وسیعی از شش ماه تا هفت سال و حمل خوب بین Rs 1-5 لاخ.

فرمان به حال اصلاح بیماری های همه گیر عمل 1897 و بهینه سازی قانون نیز استناد اگر پرسنل بهداشت و درمان صورت آزار و اذیت خود را از صاحبخانه و یا همسایگان بیش از سوء ظن است که آنها ممکن است حمل coronavirus عفونت با توجه به ماهیت کار خود را.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de