مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی اجرایی جهت پیچیده است و احتمالا بی دندان

رئیس جمهور تهمت نیست با توییتر به حداقل می گویند. در مه 26, توییتر اضافه شده یک واقعیت-بررسی برچسب به دو رئیس جمهور توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای. دو روز بعد رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی (EO) به نام جلوگیری از سانسور آنلاین. به عنوان آن می ایستد, رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال محافظت از انواع دعاوی که یکی از میلیون ها نفر از کاربران مستقل نوشته های کپی رایت و یا محتوای غیر قانونی در یک پلت فرم.

این امر می تواند دشوار برای یک شرکت رسانه های اجتماعی به کار با خطر از نظر قانونی مسئول اعمال هر کاربر اما این فرمان اجرایی را ندارد به دور خود مسئولیت حفاظت—به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل به عنوان یک پلت فرم و نه سرپرستی اطلاعاتی در جریان است. البته توییتر ادعا هرگز به حمایت از آزادی کامل و در کل از ارسال.

برای سال, توییتر است با حروف بزرگ در وضعیت خود را به عنوان یک شرکت خصوصی کاربران اجازه می دهد به گزارش توییتهایی برای مضر و یا سوء استفاده از مطالب که نقض شرایط استفاده از خدمات مشتریان موافق به زمانی که آنها ثبت نام برای یک حساب کاربری. اما نظم جدید با توجه به رئیس جمهور خواستار “مقررات جدید در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت به آن را به طوری که رسانه های اجتماعی شرکت ها است که در تعامل با سانسور هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت سپر است.”

بخش 230 معاملات با مسئولیت برای حفاظت از سیستم عامل است که میزبان مستقل پروفایل کاربر. این بسیار مهم است در نظر گرفتن مسئولیت اجتماعی شرکت های رسانه ای برای محتوای میزبان آنها است. برای مثال سال گذشته افترا کت و شلوار بین دانش آموز دبیرستان نیک Sandman و سی ان ان. بسیاری از عکس ها و ویدئوها از بدنام علیخانی در ماه مارس برای زندگی بودند از توییتر هنوز سایت های رسانه های اجتماعی برگزار شد و نه مسئول برای کاربران گمراه کننده نوشته ها و مقالات این ادعا Sandman شد میشده بومی آمریکا شدند. در همین حال سی ان ان بود شکایت کرد توسط Sandman برای $275 میلیون خسارت بیش از این حادثه. که چون سی ان ان این است که یک ناشر مسئول پیامدهای بالقوه نادرست حقایق و حق کپی رایت عکس انتشار آنها در حالی که Facebook, یوتیوب و توییتر در حال شخص ثالث میزبان که مسئول آنچه مردم را انتخاب کنید برای انتشار در وب سایت خود را.

خصوصی توسعه دهندگان وب شرکت ها, آزادی, اما آنها هنوز هم موضوع را به ما کد. اینترنت قوانین راه اندازی شد برای محافظت از نوآوران خلاق در حالی که نگه داشتن کاربران آگاه به آنچه در آنها ثبت نام برای. اگر شما صاحب یک رستوران شما موظف به خدمت به مردم غذا مناسب برچسب که تابع توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) استاندارد. اگر یک رستوران شد, به عنوان مثال را انتخاب کنید برای تغذیه به افرادی که گیاهخوار هستند و گوشت گاو نقاب به عنوان یک برگر گیاهی, آن را در صورت طرح دعوی در دادگاه.

سیاست ارقام در سمت راست و چپ متحد شده است در تمایل رییس جمهور برای ورزش کمتر اجرایی کنترل. مردم در سمت چپ مانند کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز می گویند که سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید مسئولیت را به پرچم, پست, برای اطلاعات نادرست است. مخالفان منظور اجرایی در سمت راست مانند حزب آزادیخواه و غیر انتفاعی فکر می کنم تانک Vc بر این باورند که شرکت های خصوصی باید به حق ویرایش و یا پرچم محتوای آنها میزبان با توجه به شرایط استفاده از خدمات.

فقط این هفته یک دادگاه استیناف برگزار شد که مدنی شکایت توسط alt سمت راست شخصیت لورا Loomer و آزادی دیده بان موفق به ارائه مدرک متمم اول قانون اساسی تخطی از متمم اول قانون اساسی “را ممنوع تنها دولتی abridgement گفتار.” در مقابل آن حکم مغلوب ساختن پیشی جستن EO توصیف وب سایت ها و سیستم عامل به عنوان یک “میدان” هنگامی که آنها نه از لحاظ فنی عمومی دامنه.

بخش 2 از EO می گوید که سیستم عامل عمدا سرکوب باز و رایگان سخنرانی می تواند به عنوان ناشران—قادر به ترویج سیاست خاص تصمیم گیری با محدود کردن بیان.

اگر توییتر شد به فرض سرمقاله مسئولیت بودن یک ناشر آنها می خواهم به احتمال زیاد مجبور به تعطیل مجوز های ارسال و توانایی اکثریت حساب از ترس از مسئولیت. متناوبا, آن می تواند بیش از اساسی اعمال آن بیانیه ماموریت “به همه قدرت برای ایجاد و به اشتراک گذاشتن ایده ها و اطلاعات را فورا و بدون موانع.”

در دولت نمی تواند نیروی توییتر برای جلوگیری از ضعیف رئیس جمهور توییتهایی. اما دولت می تواند به روشن شدن بخش 203 ابهام و آنچه “فریبنده اعمال و شیوه های” شبیه سیستم عامل رسانه های اجتماعی. این EO ارسال کرده است یک هشدار به سیستم عامل رسانه های اجتماعی و به کارگردانی دقیق تر بررسی مشروعیت سانسور ادعا می کند. رفتن به جلو, از آن خواهد شد تا به FCC به بررسی ادعاهای ساخته شده توسط EO و به طور بالقوه کنگره به معرفی قوانین ارتجاعی به تغییر سیاست.

پاتریشیا Patnode است فراگستر مدیر تنهاست محافظه کار و یک کمک کننده برای صدای جوان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de