مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد فرمانداران به عنوان ‘ضعیف’ خواستار سرکوب تظاهرات

توسط جاناتان LEMIRE, ZEKE میلر و آلن SUDERMAN

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه تمسخر ملت فرمانداران به عنوان “ضعیف” و خواستار تشدید سرکوب معترضان پس از یک شب دیگر از خشونت در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به فرمانداران در یک کنفرانس ویدئویی با اجرای قانون و امنیت ملی مقامات گفتن رهبران محلی آنها “مجبور به گرفتن بسیار سخت تر” در سراسر کشور در میان اعتراض و انتقاد خود را پاسخ.

“بسیاری از شما ضعیف هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید به دستگیری مردم است.”

روز از اعتراضات باعث شد از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او دوخته بود در گردن سیاه و سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است. آنها خشونت تبدیل شد در چندین شهر با غارت و ضرب وشتم و آتش مشتعل در پارک تاریخی سراسر از کاخ سفید است.

رئیس جمهور گفت فرمانداران برای اعزام گارد ملی که او اعتبار برای کمک به آرام کردن اوضاع یکشنبه شب در مینیاپولیس. او خواستار آن شدند که به طور مشابه اقدامات سخت گرفته شود و در شهرستانها نیز تجربه اسپاسم خشونت مانند نیویورک و فیلادلفیا و لس آنجلس.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما در حال انجام آن در واشنگتن ما در حال رفتن به انجام چیزی است که مردم قبل از دیده نمی شود.”

رئیس جمهور گفت: فرمانداران آنها خود را “شبیه احمق ها” برای تماس بیشتر گارد ملی به عنوان یک نمایش برای اجرا در خیابان های شهرستان.

دادستان کل لایحه Barr که او نیز در این تماس گفت: فرمانداران که مشترک تروریستی نیروی کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری آشوبگران و خواست مقامات محلی به “تسلط” خیابان ها و کنترل واکنش نشان نمی دهند به جمعیت و خواست آنها را به “پس از رفتن مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی نصایح در کشور فرمانداران آمد و پس از یک شب از خشونت تصاویری از آتش سوزی و غارت و درگیری با پلیس پر کردن ملت امواج رادیو و تلویزیون و تحت الشعاع قرار داده تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است. تظاهرات رشد بسیار گرم شب جمعه که سرویس مخفی با عجله رئیس جمهور به پناهگاه زیرزمینی که قبلا مورد استفاده در حملات تروریستی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تلاش خود را برای پروژه های قدرت با استفاده از یک سری از التهاب توییتهایی و ارائه حزبی حملات در طول زمان بحران ملی.

به عنوان شهرهای سوخته شب پس از شب ها و تصاویر خشونت تحت پوشش تلویزیون تهمت مشاوران در مورد چشم انداز یک بیضی آدرس دفتر در تلاش برای کاهش تنش است. این مفهوم به سرعت اوراق برای عدم سیاست های پیشنهادی و خود رئیس جمهور ظاهری سردی در ارائه یک پیام وحدت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در روز یکشنبه و نبود برنامه ریزی برای انجام این کار دوشنبه یا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de