استیو اسمیت مایل به بازی IPL اگر T20 WC می شود به تعویق افتاد

سیدنی: استرالیا رودخانه استیو اسمیت در روز دوشنبه گفت که او به بازی در لیگ برتر هند (IPL) اگر T20 جام جهانی می شود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این T20 جام جهانی زنجان برگزار می شود, در استرالیا از 18 اکتبر-نوامبر 15, این سال, اما, آینده از مسابقات شناخته شده نیست با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

IPL شد میله میله برای شروع از 29 مارس, اما آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 و این است که این باورند که این مسابقات ممکن است پیش بروید در اکتبر اگر T20 جام جهانی به تعویق افتاد.

“من فکر می کنم زمانی که شما در حال بازی برای کشور خود در جام جهانی که اوج برای یک روز یا کریکت T20 البته من ترجیح می دهم به بازی در آن است. اما اگر این اتفاق نمی افتد و IPL وجود دارد و آنها به تعویق انداختن آن و سپس پس از آن” ESPNCricinfo به نقل از اسمیت عنوان کرد و گفت.

“IPL نیز فوق العاده مسابقات به عنوان مسابقات داخلی. به طوری که از هر کس کنترل در این لحظه بازیکنان فقط به انجام آنچه که ما در حال گفت و رفتن به جایی که ما نیاز به رفتن و هر چه در آن مرحله,” او اضافه شده است.

اسمیت همچنین گفت که اخبار در مورد T20 جام جهانی خواهد بود در حوزه عمومی و به زودی اضافه شده است که او فقط می تواند پیروی از دستورالعمل های صادر شده توسط دولت و مقامات بهداشتی.

“من حدس می زنم وجود دارد خواهید بود برخی از اخبار بیشتر در مورد آن به زودی احتمالا برخی از تصمیم گیری ساخته شده به زودی, بنابراین من مطمئن هستم که همه ما را به پیدا کردن و می دانم که در آن ما در حال رفتن به. من شخصا واقعا در مورد آن فکر می کنم آن را فقط می توان با رفتن به مشاوره حرفه ای و دولت و اساسا از انجام آنچه که ما گفته” اسمیت گفت.

“اگر که اتفاق می افتد و سپس اگر نه پس از آن فقط چیزهای زیادی وجود دارد که در جهان در حال حاضر است که کریکت نوع به نظر می رسد کمی بی ربط. بنابراین ما زمانی که ما در حال گفت و تا سپس آن را سفت و دریافت مناسب و قوی و خنک کردن ذهنی,” او اضافه شده است.

30 سال اسمیت در حال حاضر شماره یک رتبه بندی آزمون ICC رودخانه با 911 امتیاز و نزدیک است و به دنبال آن هند کاپیتان Virat Kohli با 886 امتیاز.

اسمیت آخرین دیده می شود در عمل در مقابل نیوزیلند در اولین ODI از سه سری بازی در ماه مارس این سال است.

پس از اولین ODI سری بین هر دو طرف به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اسمیت می توانست منجر شده است راجستان Royals در IPL اگر این مسابقات آغاز شده بود در مارس 29.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de