شورش مشعل پلیس اصلاحات بحث ملت نیاز

ما طولانی حمایت اداری و قانونی اصلاحات به د militarize آمریکا نیروهای پلیس و بهبود پاسخگویی بیش از حد تهاجمی افسران. آن بوده است آهسته و اغلب خسته کننده روند با توجه به قدرت پلیس اتحادیه برای از خط خارج اصلاحات – و قابل فهم تمایل به افسران نفع شک.

افکار عمومی به نظر می رسید به تغییر در فلش. تصویری از مینیاپولیس افسر درک چوین فشار دادن زانو خود را در برابر جورج فلوید گردن برای چند دقیقه تا زمانی که مرگ او شوکه ملت وجدان. حتی برخی از پلیس های کارگری محکوم به قتل است. تعدادی از افسران kneeled در حمایت از معترضان. سیاستمدارانی که بازاندیشانه “بازگشت نشان” را محکوم کرد و این عمل خشونت.

که شبیه به پیشرفت و در نهایت فرصتی برای سیاستگذاران برای رسیدگی به برخی مداوم پلیس مشکلات. این شامل مرموز انضباطی فرایند است که محافظت بد, پلیس, قوانین است که ارائه افسران با “واجد شرایط ایمنی” و اتحادیه حمایت است که آن را دشوار است به آتش بدرفتار افسر. چوین بنا به گزارش ها تا به حال 18 قبلی شکایت علیه او.

اما پس از چند روز در سراسر کشور شورش تمام کسانی که دستاوردهای بالقوه تبخیر در ابری از سوختن ساختمان ها و صحنه های از غارت فروشگاه ها. “مقیاس تظاهرات پوشا از سان فرانسیسکو به بوستون و آشکار در یک شب, رقابت تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام دوره” فاکس نیوز گزارش داد.

اکثر آمریکایی ها در دفاع از تظاهرات مسالمت آمیز. اما گروه های تندرو و کسانی که بیشتر علاقه مند به غارت را نسبت به عدالت شرکت تصمیم گرفتند تظاهرات انداخته و ترور در شهرهای آمریکا. سوزاندن کسب و کار (از جمله اقلیت متعلق به فروشگاه) از بین بردن ساختمان های تاریخی و حمل کردن کالاهای مصرفی از تخریب خرده فروشان به سختی پیشرفت آرمان عدالت است. مردم دیگر از جمله یک افسر امنیتی حفاظت از ساختمان فدرال در اوکلند – فوت در طول تظاهرات.

روز دوشنبه بسیاری از آمریکایی ها که قبلا همدردی با معترضان مسالمت آمیز تشویق شد با مگس کش زدن تیم که شلیک گلوله های لاستیکی در جمعیت و حتی دستگیری, اخبار خدمه که گزارش شد در جنون. به جای شنیدن متفکر بحث در مورد نیاز به پلیس اصلاحات روایت منتقل شده نسبت به یک سرخوردگی عمومی و خواستار آن است که پلیس و گارد ملی سرکوب خشونت های خیابانی.

متاسفانه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تا کنون موفق به آرام کردن ملت است. خود را صدای جیر جیر “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” پژواک آتش زا کلمات از یک دهه 1960 دوران رئیس پلیس. این یک فرصت از دست رفته به این دلیل که رئیس جمهور بود در ابتدا رخ داد برخی از یادداشت ها حق. “او فوق العاده ای درد بدیهی است و نمی توانستم نفس بکشم. آن را بسیار آشکار است به هر کسی که به تماشای آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از صحبت با فلوید خانواده.

شورش آورده اند و برخی از مردم را بدترین غرایز وجود تشویق شده اند ، یکی کثیرالانتشار ویدیو نشان می دهد یک گروه از آفریقایی-آمریکایی تظاهرات و تشکیل زنجیره انسانی برای حفاظت از یک Louisville, Kentucky, افسر, از اراذل و اوباش پس از او جدا شد و از واحد است. اما بسیاری از داستان از آخر هفته در حال وحشتناک – و هیچ چیز انجام خواهد شد اما تضعیف فرصتی برای پرداختن به نگرانی های مشروع است که موجب اولیه تظاهرات.

شورش در سال 1968 کنوانسیون دموکراتیک را نمی تواند به پایان دادن جنگ ویتنام و یا پیشرفت در حقوق مدنی – اما به انتخابات از قانون نظم و جمهوری خواه رئیس جمهور ریچارد نیکسون. به جای پیشبرد اهداف پلیس اصلاحات شورش تغییر تمرکز به دور از آنچه که باید یک واحد فشار برای اصلاحات و به سمت قطبی برداشت مخرب میباشند. این یک فاجعه برای کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de