مستند روت مردم هند برای هنجارهای جدید در شیوه زندگی

دهلی نو: اتحادیه وزیر Jitendra سینگ در روز یکشنبه گفت: این مستند در سراسر کشور بیش از هشت هفته آموزش دیده است که مردم این کشور برای ‘جدید هنجارهای’ در شیوه زندگی و نیاز به تمرین و بهداشت جسمی در فاصله روز به روز زندگی.

سینگ اتحادیه وزیر برای سازمان بنادر و دریانوردی همچنین گفت که در یک کشور به عنوان ناهمگن و پرجمعیت به هند, اگر مردم می تواند به جلوگیری از ازدحام بیش از حد به حداکثر میزان ممکن است این خود خواهد بود یکی از پرارزش ترین ‘جدید هنجارهای’ در زمان و پس از coronavirus بحران ضربات بیش از.

“در حالی که زندگی را به حرکت می کند و نشان می دهد باید در مستند است القا در ما ضروری شیوه های بهداشتی, سالم, نگهداری از فاصله فیزیکی و نظم و انضباط در روز به روز زندگی” او به خبرنگاران گفت: اینجا.

سینگ گفت: مستند اقدامات باید احیا شیوه های سنتی از دست بشویید و تبریک مردم با دست خورده که در حال رفتن به بخشی از جدید طبیعی ” فرهنگ اجتماعی.

وزیر گفت: مستند دوره تدریس هر کس چگونه به حفظ عملکرد و انجام کار حرفه ای به رغم محدودیت از حضور در دفتر.

“این شگفت انگیز است که در بسیاری از موارد کار خروجی بالاتر بود در حالی که کار از خانه است که احتمالا علامت های جدیدی در زندگی حرفه ای در زمان آمدن” او گفت:.

سینگ گفت: زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد مستند — در زمانی که بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر به انجام این کار — پرسش های بسیاری مطرح شد.

“اما امروز به دنبال بازگشت به صورت گذشته نگر آن است که همه اذعان کرد که یک کشور از 130 کرور جمعیت شده است و نجات از یک فاجعه بزرگ به دلیل این تصمیم” او گفت:.

وزیر گفت: اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته توسط نخست وزیر مودی می شد مورد تحسین قرار گرفته در سراسر جهان و تصریح کرد: او به عنوان یک رویایی رهبر جهان.

به رغم سوء ظن در برخی محله های, او گفت:, ارقام آماری خرس که طی 10 هفته, هند, عملکرد در مبارزه با کروناویروس نه تنها موثر بوده است اما نیز بهبود یافته است.

“ما بهبود نرخ در طول چند هفته گذشته بهبود یافته به بیش از 47 درصد و میزان مرگ و میر باقی مانده است محدود به حدود 0.2 هر لاخ و ما دو برابر زمان نیز بهبود یافته است,” او گفت:.

سینگ گفت: حتی اگر دولت را از برخی تسهیلات در روز به رعایت شیوه های آموخته شده در طول مستند دوره باید انجام شود برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de