کراچی: 200 ساله معبد در اینجا در پاکستان بزرگترین کلان شهر است که نه تنها مهم و محل عبادت برای اقلیت جامعه هندو در کشور بلکه یک منبع امرار معاش برای جوان و مشاغل مسلمان در این منطقه است.

اعضای جامعه هندو بازدید از شری Laxmi Narayan Mandir واقع در بومی اسکله پل به بندر کراچی به طور منظم برای عبادت و در طول جشنواره های مذهبی و این داده های غیر معمول امرار معاش به صورت محلی مسلمان پسران.

این شری Laxmi Narayan Mandir

معبد مهم است برای مسلمانان که با توجه به رامش Vankwani از پاکستان هندو شورای آن نیز یک مکان مقدس برای انجام مراسم تشییع جنازه و دیگر مراسم مذهبی توسط دریا.

“این تنها معبد واقع در بانک ها از یک نهر در کراچی گفت:” Vankwani که همچنین یک عضو شورای ملی است.

“این معبد مهم است زیرا ما مسلمانان نیاز به دسترسی به آب دریا به عنوان یکی از چیزهایی که ضروری به انجام عبادت است. ما پرتاب بسیاری از اشیاء را به آب دریا به عنوان بخشی از آداب و رسوم ما گفت:” مجلس از حاکم پاکستان تحریک-e-انصاف (PTI) حزب به رهبری نخست وزیر عمران خان.

شفیق محلی جوانان مسلمان گفت: مسلمانان آمده است که به معبد پرتاب بسیاری از چیزها از جمله اشیاء با ارزش را به آب دریا در زیر پل به عنوان بخشی از آداب و رسوم آنها و این به این معنی پسران محلی می تواند امرار معاش خود با جمع آوری آنها را از دریای عرب.

شفیق 20 و 17 سال علی همراه با برخی دیگر شیرجه رفتن به دریا از زمان به زمان برای بازیابی اشیاء پرتاب شده توسط نمازگزاران و بازدید کنندگان به معبد.

با توجه به شفیق پسر پیدا کرده اند و طلا و جواهرات و زیور آلات نقره, سکه و سایر اشیاء با ارزش از آب دریا.

“ما در حال حاضر آموزش دیده خود و تبدیل شدن به متخصص غواصان شناگران و می تواند زیر آب نگه دارید و نگه داشتن نفس ما برای مدت زمان طولانی به عنوان ما به جستجو برای اشیاء است.

پرسید که آیا بازدید کنندگان به معبد یا مراقبان شی به آنها را بازیابی و از بین بردن اشیاء داده شده به عنوان بخشی از مراسم مذهبی علی گفت: گاهی اوقات آنها فریاد زد و گفت: برای از بین برود.

“هنگامی که گرما در ما ناپدید می شوند برای چند روز اما بازگشت به نقطه ما زیر پل. ما در اینجا باقی می ماند تا معبد باز است برای عبادت. در طول روز ما در آب دریا در جستجو برای اشیاء پرتاب, او گفت:.

آنچه آنها را با اشیاء برگرفته از دریا او گفت: آنها را به فروش.

“ما در بر داشت بسیاری از چیزهایی که در دریا در چند سال گذشته است. هندوها آمده است که در اینجا بسیار اختصاص داده شده در خود و برای خود آداب و رسوم شفیق گفت.

اما علی شکایت کرده است که این روزها هیچ عجله در معبد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و از آن ساخته شده است امرار معاش خود مشکل تر است.

“امروزه کمتر وجود دارد عجله به دلیل coronavirus مشکل است. ما همچنین به دنبال اجتماعی فاصله برای جانبازان. ما اجازه نمی دهد بیشتر از چهار یا پنج نفر به معبد در عین حال توضیح داد: Vivek یکی از مراقبان در معبد باستانی.

هشت سال پیش سند بالا دادگاه متوقف بندر کراچی اعتماد مقامات از تخریب معبد که یک تفریح نقطه و دادگاه های غذایی در حال حاضر شناخته شده به عنوان گرند پورت که ساخته شده بود به معبد.

پاکستان به چندین معابد احترام هندوها. Katas راج معبد در شمال شرقی Chakwal منطقه و Sadhu بلا معبد در جنوب Sukkur منطقه هستند-سایت های بازدید شده توسط هندوها که فرم بزرگترین جامعه اقلیت در اکثریت مسلمان پاکستان است.

با توجه به برآوردهای رسمی و 75 لاخ هندوها در پاکستان زندگی می کنند. با توجه به جامعه بیش از 90 لاخ هندوها در حال زندگی در کشور است.

اکثر پاکستان هندو جمعیت مستقر در استان سند که در آن آنها را به اشتراک فرهنگ و سنن و زبان خود را مسلمان همراهان.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de