دل پرده های جدید PC تجاری در هند با ساخته شده است در هوش مصنوعی

دهلی نو: Dell فن آوری های روز دوشنبه پرده برداری از یک حق بیمه جدید تجاری کامپیوتر به نام Latitude 9510 با ساخته شده است در هوش مصنوعی (AI) در هند در شروع قیمت از تومان 1,49,000.

عرض 9510 با هدف ارائه طولانی ترین عمر باتری برای هر 15 اینچ کامپیوتر کسب و کار با یک هدف تا 34 ساعت 5G-طراحی آماده, قدرتمند, ویژگی های صوتی و هوشمند راه حل های افزایش بهره وری این شرکت در بیانیه ای گفت.

“با مقدمه ای از 9000 سری مشتریان ما را قادر به بهینه سازی زمان خود در کار است که مهم ترین. عرض 9510 غرفه از امروز به عنوان باهوش ترین 15-inch کسب و کار PC شامل ساخته شده است در هوش مصنوعی و امن ترین تجاری کامپیوتر” Vivekanand منجری, برند, مدیر, مشتری, راه حل های گروه دل Technologies هند در بیانیه ای گفت.

دستگاه ارائه می دهد قدرت و عملکرد تیم نیاز به سازنده در هر نقطه به عنوان اولین پروژه Athena-تایید تجاری کامپیوتر با 10 Gen Intel vPro پردازنده. این ورزش یک ماشین آلومینیوم در پایان با الماس برش لبه به صورت حرفه ای به دنبال.

کامپیوتر ویژگی های Intel Wi-Fi 6 (فرفره+) و 5G-آماده پهن باند تلفن همراه قابلیت برای سازنده تر است.

عرض 9510 می آید با ساخته شده است در هوش مصنوعی طراحی شده توسط دل نوری نرم افزار.

دل نوری نرم افزار با این نسخهها کار در پشت صحنه به بهبود عملکرد کلی برنامه, فعال کردن سریع تر ورود و امن قفل outs از بین بردن انعکاس و کاهش سر و صدای پس زمینه در کنفرانس تلفنی.

عرض 9510 در دو نوع موجود است, 2-in-1 خوانده شده به عنوان به خوبی به عنوان یک تاشو لپ تاپ.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de