ARCADIA — مبارزه با دیوانه یک 10-1 longshot و سوارکار اسب دوانی شدن هابیل Cedillo بازی گرفتن ما اگر شما می توانید یکشنبه در سانتا آنیتا و دیگر چهار اسب بود هیچ بازی برای 4 ساله سال جدید روز دختر شوخ و جوان در $200,000 درجه دوم سانتا ماریا سهام.

آن را اغلب حداقل به صورت محلی که bettors یک باب Baffert کارآموز در دو رقمی شانس اما دو تا از این بهتر fillies در زمینه Ce Ce و سخت به عشق در میان پنج اسب صف و بر روی کاغذ به نظر می رسد standouts.

مبارزه با دیوانه توپ رو از دروازه در 1 1/16 مایل تست, کنده کاری کردن انشعابات 23.25, 46.49 و 1:10.09 در مسیر به 3 1/4 طول پیروزی. او هرگز تهدید در کشش سخت نیست برای زندگی 5-2 دوم wagering انتخاب و یا 3-5 مورد علاقه م م.

زمان نهایی شد سریع 1:42.12 به عنوان مبارزه با دیوانه برنده برای چهارمین بار در هفت شروع می شود, افزایش حرفه ای خود را به پشتوانه $294,008 با $120,000 برنده سهم از کیف پول است.

Cedillo که شده است بسیار داغ به تازگی گفت که او تا به حال بسیاری از اسب او را تحت اما مطمئن بود که او می تواند نگه داشتن رفتن.

“جیمی (بارنز یک Baffert دستیار) به من گفت به او ارسال به سرب و هنگامی که او را شکست او را شکست خواهم یک موشک” Cedillo گفت. “من فقط در تلاش بود او را آرام. من می دانستم که من که قرار بود کمی سریع اما او فقط انجام آن را در خود.”

سانتا ماریا شد Cedillo اولین بار روی مبارزه با دیوانه و او گفت که او به تماشای تکرار از او گذشته دو مسابقه — دروازه-به-سیم پیروزی در درجه سوم Torrey سنبه مخاطرات در دل مار در Aug. 17 و یک مقام سوم در پایان کلاس سوم صحرا Stormer سهام در تاریخ 17 مه در سانتا آنیتا زمانی که او در نهایت رد صلاحیت و چهارم قرار می گیرد.

“اولین مسابقه من بود و با جو Talmo (Torrey Pines) و او فقط همان چیزی که به انجام (به عنوان یکشنبه)” Cedillo گفت. “او نمی تکان دادن در او و او برنده هشت. و دیگر نژاد با Drayden (ون دایک) او شروع به دنبال در اطراف یک کمی که او امروز اما در کشش او فقط آن را آسان است.”

Ce Ce آینده با دو درجه من پیروزی و با ویکتور Espinoza روی چهارم بود در پشت و نقل مکان دوم را در اطراف به نوبه خود برای خانه, اما او هیچ بازی برای برنده و تصویب شد برای دونده تا پول سخت به عشق در شانزدهم نهایی از یک مایل.

“من فکر می کنم این پست طولانی رژه به نظر می رسید مانند او اجازه دهید یک کمی شاید انرژی خود را کاهش یافته است” اسپینوزا گفت. “او خوب بود رفتن به اولین به نوبه خود و سپس او خودش امروز.”

این پست طولانی رژه باعث شد بیشتر با سخت نیست به عشق که به نظر نمی رسد به هر بخش از مسابقه ، برگزاری جلسات به عنوان زمینه با نزدیک شدن به دروازه. اما او در نهایت لود شد و به جای رفتن به جبهه بود او در ابتدا سعی کنید در اطراف دو نوبت در زمان گذشته در کلاس من بیننده مایل در 14 مارس گذشته از طریق 6 furlongs قبل از رها کردن یک بسته لگد تحت مایک اسمیت که دیدم 4 سال از سخت چرخید outfinish Ce Ce 2 1/4 طول.

آن را تا به حال نشده یک هفته خوب برای Baffert شروع با گزارش است که خود دو اسب از جمله کنتاکی دربی امیدوار شارلاتان حال آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع زیر مربوطه نژادها در Oaklawn پارک در مارس 2. Baffert گزارش درخواست تست دوم را روی نمونه ای که می تواند یک هفته یا بیشتر به عقب می آیند.

سپس در روز پنج شنبه کشف شد بعد از 4-فورلانگ تمرین در سانتا آنیتا که یکی دیگر از Baffert بالا 3-ساله نادال تا به حال دچار چپ جلو جانبی تغييرات شکستگی و تا به حال به بازنشسته شد. او از عمل جراحی در شکل خوب و اتصالات گزارش با توجه به حرفه ای برای او به عنوان یک اسب نر در دست و دل باز ،

همه چیز کاملا برای Baffert انبار در روز یکشنبه.

“او نیاز به او آخرین مسابقه و او تا به حال به خوبی آموزش دیده که به این” Baffert گفت. “ما همیشه بالا بوده است او امروز به من گفت: سوار کار ماهر برای قرار دادن او روی و سرب است که در آن او می خواهد به. او می تواند یک کمی لجباز, اما من می تواند تبدیل به خانه من می دانستم که او خواهی بود سخت به ضرب و شتم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net