BJP رهبر آزمون Covid-19 مثبت در Telangana

حیدرآباد: ارشد, Bharatiya Janata party (BJP) رهبر در Telangana Chintala Ramachandra ردی را آزمایش کرده است Covid-19 مثبت است و تحت درمان در بیمارستان آپولو در اینجا. وضعیت خود است که اعلام می شود با ثبات است.

MLA از Khairtabad

با توجه به بیمارستان منابع سابق MLA از Khairatabad آورده بود به بیمارستان در روز یکشنبه مشکوک به علائم کروناویروس. او سواب نمونه فرستاده شده به یک دولت-اجرای بیمارستان مثبت بودند.

او پس از آزمایش مثبت همسر و فرزند خود را بیش از حد شد بستری در همان بیمارستان. خود نمونه های فرستاده شده برای تست.

او اولین رهبر سیاسی در Telangana به آزمون Covid-19 مثبت است.

تقریبا همه Covid-19 بیماران تحت درمان در دولت-اجرای گاندی, بیمارستان تعیین شده Covid تسهیلات.

بیمارستان های خصوصی برای درمان COVID

برخی از بیمارستان های خصوصی نیز مجاز به درمان Covid-19 بيمار. آنها نیاز به پیروی از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) پروتکل. مقامات بهداشتی مورد نیاز به طور منظم نظارت بر وضعیت بیماران در بیمارستان های خصوصی.

اما آنها مجاز به انجام Covid-19 تست. آنها ارسال نمونه به نظام موسسه علوم پزشکی (NIMS) و یا دیگر دولتی بیمارستان.

این Telangana دادگاه عالی در هفته گذشته مجاز خصوصی و بیمارستان ها و آزمایشگاه ها برای انجام Covid-19 آزمون در صورت تأیید ICMR. دادگاه پیدا کرده گسل با دولت برای اجازه می دهد که بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه برای انجام تست.

با این حال مقامات بهداشتی هنوز صادر سفارشات برای اجازه دادن به تست ها در بیمارستان های خصوصی.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de