موجی از تظاهرات قرار می دهد یک نور افکن در ایالات متحده نفاق

“رئیس جمهور تهمت است spewed بخش با انتخاب بیمار توییتهایی دربارهی غارت و ‘تیراندازی’ یا ‘سگ باطل” و مسحور کننده سلاح” نوشت: همکار من دن Balz. “او حمله کرده دموکراتیک رهبران جوامع خود را سوزاند. او flails به جای آگهی خود را در غرایز همه اشتباه برای آنچه در برابر این کشور است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود کمی تغییر قیافه برآمده از قبل حقوق مدنی آمریکا که در آن مردان سفید برگزار شد بلامنازع sway” نوشته ادوارد لوس از بار مالی. “او را سرزنش [رئیس جمهور سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و چین چپگرایان رادیکال و ‘اراذل و اوباش’ برای امریکا ناراضی بیماری — کسی به عبارت دیگر جز خودش را.”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده است و در حال حاضر کوچک پشت آن دفاع از حقوق بشر و حاکمیت قانون در سایر نقاط جهان است. در حال حاضر حوادث هفته گذشته را افراشتند مانند نوع فروشگاه از سوء استفاده های شما می خواهم به دیدن مستند توسط ایالات متحده بر اساس حقوق مدنی در کشورهای در جای دیگر: روزنامه نگاران و معترضان کور و معلول توسط پلیس محلی? بررسی کنید. یک عوام فریب رهبر تکان دهنده خشم علیه مطبوعات آزاد? بررسی کنید. نیروهای امنیتی هدف قرار دادن تظاهر کنندگان غیر مسلح با ظاهری معافیت از مجازات ؟ بررسی کنید.

بقیه جهان است توجه. Black Lives Matter تظاهرات فنر در شهرستانها از جمله لندن و برلین و تورنتو. هزاران نفر راهپیمایی از طریق میدان ترافالگار. در مسابقات فوتبال برگزار می شود در خالی استادیوم ها در آلمان برخی از ستاره ورزشکاران نشان داده و در همبستگی با جورج فلوید و دیگر سیاه قربانیان خشونت پلیس در ایالات متحده است. در لبنان که در آن جرم تظاهرات ضد دولتی را لرزاند بیروت و دیگر شهرهای بالای روند هشتگ در رسانه های اجتماعی معطوف به اذعان آمریکایی شورش هزاران مایل دور.

امریکا احتمالي دشمنان خارجی نیز در حال تماشای. “این حادثه است که از برای اولین بار در یک سری از بی قانون و رفتار غیر قابل توجیه خشونت از آمریکا اجرای قانون” وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد به کرملین سابقه طولانی وی با اشاره به نقض حقوق بشر در ایالات متحده است. “پلیس آمریکا مرتکب چنین جنایات مشخصات بالا همه بیش از حد اغلب.”

مقامات در ایران هم همان تماس نژادی و بی عدالتی در امریکا است. “اگر شما پوست تیره راه رفتن در ایالات متحده, شما نمی توانید مطمئن شوید که شما زنده باشد در چند دقیقه” خواندن یک توییت از حساب مرتبط با آیت الله علی خامنهای رهبر ایران بود که همراه با تصویری که دقیق وحشتناک تاریخچه برده داری در ایالات متحده است.

و پس از آن چین است. در حال حاضر قفل شده است و در یک جغرافیای سیاسی فزاینده رویارویی با واشنگتن مقامات در پکن به تصرف معترضان را به عقب براند در برابر تهمت و دولت قاطعانه پیام در هنگ کنگ شهر که منحصر به فرد استقلال است که به طور چشمگیری محدود توسط چین است.

Hua Chunying رئیس سخنگوی چینی, وزارت امور خارجه, پاسخ, در توییتر به یک پیام در حمایت از هنگ کنگ از وزارت خارجه آمریکا و همتای مورگان Ortagus با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — مرگ کلمات متعدد غیر مسلح سیاه مردان قرار داده و در chokeholds توسط آمریکا افسران پلیس که جهانی تبدیل شده است اعتراض و شعار.

“دلایل مختلفی وجود دارد برای شورش اما شباهت آنها طاقت فرسا هستند: همه آنها سرپیچی از قانون واژگون ساختن نظم و مخرب” هو Xijin های ملی ویرایشگر جهانی بار یک دولت وابسته به روزنامه گفت: در توییتی که در آن او را تحسین پکن “خویشتن داری” برای تشویق تظاهرات راه واشنگتن جشن هنگ کنگ تظاهرات.

این همه بسیار مناسب برای چین رهبری. “زمان کنونی ناآرامی در ایالات متحده نمی تواند بهتر برای چین اهداف” نوشت: همکار من آنا Fifield. “این است که افزایش چین است که توسط, ترسناک, مقامات می گویند در بین خطوط اما ایالات متحده کاهش است. همچنین تغذیه به دیدگاه غالب در پکن که همه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از چین جوانسازی و ارتفاع آن به آنچه در آن می بیند که جایگاه راستین خود در بالای سلسله مراتب جهانی.”

در واشنگتن تهمت مقامات waded به تبلیغات جنگ. “تفاوت بین کشور ما و بسیاری از کشورهای استبدادی وجود دارد که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, ما بررسی آن” مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین گفت: در طول یک ظاهر در ABC “این هفته است.” “مردم ما اعتراض. آنها درخواست خود را به دولت برای جبران. و ما ایستاده ایم با معترضان.”

اما در همان گفتگو اوبراین محکوم کرد عناصر رادیکال و خارج از آشوبگران دامن زدن به مشکلات در طول تظاهرات — یک اسکریپت است که می تواند آشنا به هر کسی که گوش به نرم افزار-پکن نقاط صحبت کردن بیش از سال گذشته تظاهرات در هنگ کنگ. برای ماه های رسانه های غربی و همچنین به عنوان رییس جمهور با اشاره به سنگین-handedness از نیروهای امنیتی محلی در هنگ کنگ به عنوان یکی از عوامل اصلی است که سوار شد. به عنوان صحنه از افسران پلیس brutalizing معترضان و روزنامه نگاران سیل رسانه های اجتماعی در ایالات متحده وجود دارد هیچ شانسی تهمت یا متحدان خود را دیدن مهم است که در همان قاب است.

تهمت موضع در اینجا این است که متفاوت از بدبینانه autocrats اوبراین مجموعه ایالات متحده در برابر. آن نیست که در هر اصولی دفاع از مالکیت خصوصی: مغلوب ساختن پیشی جستن, بعد از همه, جشن مخرب زرد “جلیقه” تظاهرات در فرانسه — که در آن ضد استقرار تظاهرکنندگان بارها و بارها غارت و تخریب بخش هایی از شهر پاریس در ابتدا در خشم بیش از یک پیشنهاد مالیات بر کربن — به دلیل آن اجازه داده او را به جایگاه برابر رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آب می برند.

و مانند پکن اخراج نگرانی از هنگ کنگ به معترضان خشم در مورد تهدید به آزادیهای سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده کمی همدلی برای عمیق نارضایتی از آمریکایی ها در حال افزایش در برابر نژادپرستی نظاممند.

“آنچه کشور نیاز دارد و می خواهد از رئیس جمهور, آنها در حال رفتن به دریافت” آل Cardenas در فلوریدا مستقر استراتژیست جمهوری خواه و رئیس سابق آمریکایی محافظه کار اتحادیه گفت: همکاران من. “این رئیس جمهور, من باور نمی کنم مربوط به نژاد پرستی مربوط به درد است. حداقل من را دیده اند آن را.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de