6 برگزار شد در J&K متصل به مواد مخدر-ترور ماژول

سرینگر: J&K پلیس در مرکز کشمیر را Budgam منطقه همراه با نیروهای امنیتی گران یک Narco-ترور ماژول و بازداشت شش تروریست همکاران تروریستی ممنوعه لباس جیش-e-محمد (JeM).

به گفته پلیس در معتبر ورودی پلیس همراه با ارتش و CRPF را بازداشت شش تروریست همکاران شناسایی به عنوان Javan فیاض ساکن Kralpora, Shabir Ganaie ساکن Wathoora, Sageer احمد Poswal ساکن Kupwara, Issaq Bhat, Arshid Thoker هر دو ساکنان Shopian و جزئی از Chadoora منطقه Budgam.

متهم مواد و اسلحه و مهمات از جمله یک تپانچه و یک تپانچه مجله چهار گلوله تپانچه یک نارنجک دست, پول نقد, Rs 1,55,000 و ماده مخدر قهرمان یک کیلوگرم بدست آمده از اختیار خود.

“طبق پلیس سوابق آنها در ارتباط نزدیک با پاکستان مبتنی بر ترور گرداننده و درگیر در تجارت مواد مخدر تامین سلاح علاوه بر کمک مالی به تروریست های فعال ممنوعه ترور ساز و برگ JeM,” پلیس در بیانیه ای گفت. “این بهبود نیز در معرض اینتر ارتباط بین فروشندگان مواد مخدر و تروریست ها است.”

پلیس گفت: یک مورد مربوط به بخش از قانون به ثبت رسیده است و تحقیقات بیشتر در این زمینه در حال انجام است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de