2 افسران مجروح در طول یکشنبه شب تظاهرات در اورنج کانتی

نارنجی شهرستان شاهد چندین تظاهرات یکشنبه شب در پی جورج فلوید مرگ اما تعداد دستگیری ها و آسیب paled در مقایسه با تظاهرات در جای دیگر در شهرستان و کشور است.

قابل توجه ترین و بزرگترین اعتراضات محلی در سانتا آنا سان کلمنت و هانتینگتون بیچ.

سانتا آنا اعتراض در روز یکشنبه منجر به 10, دستگیری, پلیس گفت:. نه برای افرادی که موفق به پراکنده کردن و یکی برای brandishing سلاح و شلیک پرتابه در يک افسر گفت: سانتا آنا پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna. در روز شنبه نیز وجود دارد و نه دستگیری او گفت:.

سانتا آنا معترضان در دو گروه برگزار شد و چه آغاز شده به عنوان صلح آمیز, تجمع یکشنبه شب. یکی با حدود 100 نفر ایستاده بود خارج Orange County Courthouse.

دیگر با 500, مردم, راهپیمایی, همراه, گل, خیابان مدنی به مرکز رانندگی و گذشته اورنج کانتی برتر دادگاه است. در اوایل شب تظاهرکنندگان تیراندازی کردن آتش بازی و بعد از آن شب جمعیت عمدتا پراکنده به عنوان پلیس اعلام کرد و آن را غیر قانونی مجمع.

“آسیب شد, حداقل” Bertagna گفت. “وجود دارد برخی از خرابکاری اما هیچ چیز مانند دیگر مناطق است.”

اما دو افسر یکی از سانتا آنا و یکی از آناهایم مجروح شدند که در اعتراض و در بیمارستان بستری Bertagna گفت. سانتا آنا مامور شد با ضربه یک پرتابه در سر, در حالی که آناهایم افسر پلیس بود با ضربه یک پرتابه و sufffered سوختگی است.

در ضمن در سن کلمنت کلانتر مقامات گفت هیچ دستگیری آسیب و یا صدمه به اموال در طول یکشنبه شب تظاهرات با وجود اینکه ملاقات کرد ضد داعش است.

راهپیمایی ده ها تن از ساحل شمالی از طریق این شهر مرکز شهر پیوست و با یکی دیگر از 700 در اسکله کاسه. ده ها تن از ضد معترضان heckled تظاهرکنندگان از سراسر خیابان باعث نمایندگان بر موتور سیکلت به ایستادن در بین آنها است.

در اوایل روز یکشنبه در هانتینگتون بیچ, پلیس اخراج فلفل توپ در تظاهرکنندگان که نه پراکنده. اعتراض آغاز شد و در حدود 11:30 a. m. و ادامه داد: عمدتا مسالمت آمیز است. حدود 1 p. m. پلیس اعلام غیر قانونی مجمع و شروع به هشدار مردم را به ترک این منطقه است.

هانتینگتون بیچ پلیس گزارش داد چهار نفر دستگیر شدند هر چند آن را بلافاصله معلوم نیست در روز دوشنبه که چرا آنها را بازداشت گرفته و اگر وجود دارد هر گونه آسیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de