123 بیشتر تست مثبت برای COVID-19 در آسام; تعداد کل 1,339

گواتی: آسام گزارش 123 جدید COVID-19 نفر در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش در دولت به 1,339 وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت.

بیست و دو بیشتر بیماران درمان شده است از بیماری و تخلیه در روز یکشنبه. از کل موارد 1,147 فعال هستند در حالی که 185 مردم را بهبود چهار نفر کشته و سه مهاجرت کرده اند ،

اینزاگی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در شب سرما گفت: دولت در حال حاضر هدف برای کاهش نهادی قرنطینه و افزایش تست در ژوئن.

“تعداد موارد در کشور افزایش یافته است و بدون شک پس بین دولت و جنبش آغاز شد اما ما موفق به عبور از بحرانی فاز با افزایش امکانات تست و حصول اطمینان از سخت اما انسانی قرنطینه سیستم” وزیر گفت.

“ما تا کنون مورد آزمایش قرار 1,04,083 مردم و ramping تا ما امکانات تست یک نمونه درخشان از خدمات عمومی که ما متقاعد کننده عبور متحده مانند کرالا که در نظر گرفته شد مدل های بهداشت و درمان” او گفت:.

از مجموع 1,04,083 نمونه های آزمایش تا کنون 4,033 شد برون سپاری در حالی که باقی مانده بودند آزمایش در هفت آزمایشگاه در دولت است. Fakhruddin علی احمد کالج پزشکی انجام شده حداکثر 22,054 آزمون و پس گواتی کالج پزشکی بیمارستان در 22,052.

“آسام توسعه ظرفیت آزمون 10000 نفر روزانه و در ژوئن 15, دو لاخ مردم انتظار می رود به آزمایش می شود,” او گفت:.

سرما گفت: با ramping تا از امکانات تست هدف در حال حاضر است که برای کاهش نهادی قرنطینه به مدت چهار روز و افزایش خانه قرنطینه به 14 روز است.

همانطور که در حال حاضر نهادی قرنطینه ادامه خواهد داد تا هفت روز اما در ژوئن 10 “ما انتظار داریم به کاهش آن به چهار روز است اما تنها در صورتی که نتایج آزمایش منفی” وزیر گفت.

“ما نمی خواهد کاهش نهادی قرنطینه فقط به خاطر آن, اما فقط به عنوان ما ظرفیت افزایش امکانات تست,” او گفت:.

سرما گفت که با مرکز آغاز بیشتر تسهیلات در سراسر کشور مستند دولت “نمی تواند باقی می ماند COVID محور اما ما باید برای عادی سازی وضعیت موجود همکاری با کروناویروس به احیای اقتصاد”.

دستورالعمل برای “unlockdown” اعلام خواهد شد در روز دوشنبه اما از آن خواهد شد بیشتر یا کمتر در خطوط با مرکز, او گفت:.

“تا زمانی که سیستم قرنطینه قوی است و کار, چیزی برای نگرانی وجود دارد. ما در حال فعال روستا در سطح, صفحه اصلی سیستم قرنطینه. ما در حال حرکت از مستند به unlockdown فاز و ما با اعتماد به نفس در مورد آن,” او گفت:.

یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) بود و آماده بودن در مورد چگونه به مقابله با هر دو سیل و COVID-19 همراه وزیر اضافه کرد: دولت تا کنون قرنطینه 2,29,893 مردم و این ممکن بوده است با توجه به تلاش های هماهنگ همه سازمان های مربوطه.

“ما انتظار داریم که مردم را به بازگشت به دولت ژوئن 10 و تا آن زمان ما انتظار داریم که به سطح شیب دار بالا صفحه اصلی سیستم قرنطینه و پایین آوردن نهادی قرنطینه به مدت چهار روز به عنوان این نیز خواهد شد صرفه جویی در پول” سرما گفت.

بسیاری از موارد مثبت در آسام بودند که گزارش شده از مراکز قرنطینه و نمونههای جمع آوری شده یا قبل از آنها وارد تسهیلات و یا در روز اول خود را گفت.

از کل موارد 1,124 هستند کسانی که از کشورهای دیگر پس از اینتر-دولت محدودیت های مسافرتی برداشته شد 36 با حضور در مرکز رویداد در دهلی نو و 32 نفر دیگر شناسایی شدند از طریق تماس با ردیابی 24 تا به حال هیچ سفر تاریخچه و دیگران بودند که مسلم دولت وزیر بهداشت گفت.

تمام مناطق در آسام باید موارد مثبت با Hojai داشتن بالاترین 177 موارد به دنبال Kamrup (مترو) 124 و Morigaon با 79 در حالی که Majuli تنها یک بیمار است.

“همه مناطق باید COVID-19 بيمار اما بسیاری از آنها تا به حال سفر خارج. ما تا به حال انجام شده جامعه نظارت در 29,771 روستاها و پیدا 26,000 مردم با تب اما هیچ یک از آنها آزمایش مثبت” سرما گفت:

تمام منطقه داخلی بیمارستان در کشور را coronavirus بیماران گفت: با اضافه کردن 50 مدل بيمارستانهای هر کدام با 50 تخت فعال خواهد شد ژوئن 5, او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de