TS ممکن است یکی دیگر از افزایش در COVID-19 مورد: مقامات بهداشت

حیدرآباد: Coronavirus موارد افزایش در Telangana به عنوان یک نتیجه از حرکت مردم به دنبال تسهیلات در مستند هنجارها و ممکن است یکی دیگر از افزایش در روزهای آینده, اما دولت به طور کامل بشود تا به مقابله با آن مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

افزایش تعداد موارد

در حالی که اعتراف به این که وجود دارد افزایش در تعداد موارد آنها ادعا کرد که هیچ جامعه انتقال است.

پس از آغاز مستند 4.0 on May 18, Telangana گزارش 1,005 موارد جدید. دولت ثبت 2,499 موارد تا شنبه.

مدیر آموزش پزشکی رامش ردی به خبرنگاران گفت که به عنوان اولین گام برای مقابله با این بیماری همه گیر مستند به اجرا گذاشته شد و آن را کنترل گسترش تا حد زیادی در مقایسه با کشورهای دیگر.

“هنگامی که ما حرکت به مرحله بعدی (تسهیلات) آن است که یک پدیده طبیعی در این بیماری که تعداد موارد بالا می رود. وجود دارد به عنوان جنبش از مردم آن (ویروس) به طور خودکار به برخی از مناطق,” او گفت:.

اقدامات پیشگیرانه

او از مردم خواست تا تمام اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک تأمین اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی برای کمک به بررسی گسترش این ویروس مخوف.

این مقام گفت: تعداد موارد ممکن است تا بیشتر گفت: “قطعا وجود خواهد داشت یک افزایش در روزهای آینده”. او افزود که وجود دارد بدون نیاز به وحشت و مطمئن باشید که همه چیز تحت کنترل است.

ردی گفت: دولت در حال حاضر ساخته شده آماده برای مقابله با هر گونه افزایش در Covid-19 موارد از نظر تجهیزات و امکانات و بیمارستان ها.

او ادعا کرد که دولت در حال حاضر ایجاد امکانات پیشرفته برای ساخت این ظرفیت برای مقابله با افزایش تعداد پذیرش به بیمارستان.

با بیان اینکه تنها 20 درصد از Covid-19 موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان به او گفت که از آنها تنها 5 درصد و آن هم با هدایت خواهد شد نیاز به مراقبت ويژه است. او با اشاره به این که اکثریت 71 به مردم با توجه به Covid-19 بودند مبتلا به بیماریهای همراه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de