تهمت خروج از کسانی که ملاقات با ترس از جهانی کارشناسان بهداشت

یوری Gripas بلومبرگ

رئیس جمهور تهمت و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خروج پس از یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در 29 مه سال 2020 است.

لندن — جهانی بهداشت کارشناسان و مقامات دولتی پیوست و در انتقاد شنبه بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی و قیف ایالات متحده پول در جاهای دیگر.

در اظهارات ساخته شده در باغ گل رز در جمعه تهمت و سرزنش چین برای covid-19 همه گیر و متهم و پکن به طور موثر کنترل که و فشار آن را به “گمراه کردن جهان است.”

ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده مالی به سازمان ملل و آژانس و خروج آن خواهد رسید بودجه خود را حتی به عنوان آن را با مبارزات جهانی و همه گیر است که منجر به بیش از 364,000 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که سالانه 400 میلیون دلار است که ایالات متحده منجر به این سازمان هدایت خواهد شد “دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد” بدون دادن جزئیات.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر]

ینس Spahn, آلمان, وزیر بهداشت, توییتی به زبان انگلیسی در روز شنبه که تهمت تصمیم به قطع روابط با این سازمان شد “ناامید کننده واکنش های بین المللی به سلامت.”

فابریس Coffrini

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک عکس در 29 مه سال 2020 نشان می دهد نشانه ای از سازمان بهداشت جهانی در مقر آن در ژنو است.

Spahn افزود که “نیاز به اصلاحات” اگر آن را به “هر گونه تفاوت برای آینده است.” آلمان را بیش از چرخش E. U. ریاست جمهوری در ماه جولای و گفت: پیدا کردن یک راه برای اتحادیه اروپا به “نگاهی به نقش رهبری و تعامل بیشتر مالی” با سازمان ملل و آژانس خواهد بود در اولویت قرار گیرد.

آفریقای جنوبی, وزیر بهداشت, Zweli Mkhize به نام تهمت حرکت “مایه تاسف است.”

“بدیهی است که در مواجهه با جدی همه گیر شما می خواهید همه کشورهای جهان به خصوص متمرکز … بر روی یک دشمن مشترک” او به خبرنگاران گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

یک سخنگوی دولت بریتانیا گفت که “نقش مهم بازی در پیشرو بین المللی بهداشت و درمان پاسخ” به این بیماری همه گیر. “ما هیچ برنامه ای برای خروج بودجه ما” بیانیه ای گفت:.

اتحادیه اروپا خواست تهمت به تجدید نظر.

در یک بیانیه مشترک E. U. رییس کمیسیون Ursula von der Leyen و امور خارجه رئیس جوزپ Borrell گفت که “به عنوان جهان همچنان به مبارزه با COVID-19 همه گیر اصلی کار برای همه به صرفه جویی در زندگی و مهار و کاهش این بیماری همه گیر.”

“در حال حاضر زمان برای افزایش همکاری ها و راه حل های رایج,”, این بیانیه اضافه شده است. “اقداماتی که تضعیف بین المللی نتایج باید اجتناب شود. ما مصرانه از ایالات متحده به تجدید نظر خود را اعلام کرد تصمیم گیری است.”

تعدادی از دانشمندان و جهانی کارشناسان بهداشت و درمان نیز پا به جلو به صدای حمایت خود را از سازمان است.

در استرالیا, پیتر دوهرتی, بنیانگذار Doherty موسسه که مدل سازی است و نقش دولت در واکنش به بحران توییتی که که توسط “مرکز جهانی مبارزه با COVID-19.” او اضافه کرد که “رهبری به نظر می رسید overcautious در برخی از اظهارات” اما افزود که “بسیار واقعی کار ضروری که” در پایین تر سطح حرفه ای.

گیل کارسون مدیر توسعه شبکه بین المللی شدید حاد تنفسی و ظهور عفونت کنسرسیوم هشدار داد که یک بیماری همه گیر شد “زمان” را به سلامت سیاسی است.

ریچارد هورتون سردبیر بریتانیا مستقر در مجله پزشکی لانست که نه خودداری در آن انتقاد از تهمت دست زدن به بحران نوشت: “ما 100 درصد حمایت سازمان بهداشت جهانی در این زمان بحران.”

“دولت ایالات متحده رفته سرکش در زمان بشردوستانه اضطراری,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد سازمان بهداشت جهانی

محققان: Covid-19 می تواند در دراز مدت بیماری برای برخی از بیماران

همه گیر ایالات متحده تلفات به احتمال زیاد تصویب 100,000 هفته پیش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de