مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن سالانه گروه هفت جلسه از رهبران جهان تا سپتامبر در اولین می خواهد که شامل روسیه

رئیس جمهور تهمت و گفت: او را به تعویق بیندازند تا حداقل سپتامبر سالانه گروه هفت جلسه از رهبران جهان که او تا به حال می خواستم به نگه داشتن فرد در پایان ماه ژوئن در کاخ سفید به عنوان دولت تلاش می کند تا پروژه بازگشت به حالت عادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تا به حال کاهش یافته است تهمت را دعوت به آمدن به واشنگتن برای ملاقات با استناد به نگرانی در مورد این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و بیش از 365,000 در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او قصد دارد به دعوت روسیه, کره جنوبی, استرالیا و هند — همه در حال حاضر بخشی از گروه 20 که تصور می شد به عنوان یک بزرگتر و فراگیر تر جمع آوری از G-7 با آن clubby شهرت.

رئیس جمهور به اطلاع خبرنگاران از تصمیم خود را به تاخیر جمع آوری تا سقوط سرنشین نیروی هوایی که او در بازگشت از کیپ کاناورال فلوریدا., جایی که او تا به حال مشاهده شده موفق SpaceX پرتاب شاتل.

“من احساس نمی کنم که به عنوان یک G-7 آن را به درستی نشان دهنده اتفاقاتی است که در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این بسیار قدیمی کشور است.”

روسیه دعوت شده بود برای حضور در این جلسات برای چندین سال تا سال 2014 زمانی که مسکو شد disinvited بیش تهاجم خود را از کریمه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او می خواست به شامل روسیه دوباره که مرکل و دیگران با شور و نشاط مخالف است.

پس دیگر شش نفر از اعضای G-7 در حال مخالف روسیه را کند می کند آن است که روشن نیست که آیا آنها شرکت در یک جلسه که در آن تهمت مجبور موضوع است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “تقریبا” مطرح این ایده با رهبران روسیه و کره جنوبی و استرالیا و هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال جاری G-7 برگزار می شود آخر هفته قبل یا بعد از مجمع عمومی سازمان ملل متحد که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 15. اما او همچنین نشان داد که نشست سالانه برگزار می شود و پس از انتخابات ماه نوامبر.

تمام G-7 سازمان ملل به علاوه کسانی که تهمت mused در مورد اضافه کردن خواهد بود به نمایندگی در سازمان ملل تجمع در ماه سپتامبر. ایالات متحده دارای چرخش میزبان موقعیت برای G-7 در این سال است.

G-20 در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای برگزاری نشست سالانه در ماه نوامبر در ریاض, عربستان سعودی. که باعث می شود آن را بعید است که بسیاری از رهبران خواهد ارتکاب به چندین گروه قله پشت به پشت این سقوط که همچنین ویژگی های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با یکی دیگر از G-7 رهبر امانوئل پاکسازی فرانسه در روز شنبه و دو رئیس جمهور “مورد بحث پیشرفت در برگزاری G7” با توجه به بیانیه ای از کاخ سفید است.

پاکسازی را بعد از قرار دادن بیانیه ای گفت که این مهم است که برای همه G-7 رهبران برای حضور در این جلسه و در حالی که بالا بردن امکان او ممکن است رفتن نیست اگر مرکل وجود ندارد.

“برای یک چهره-به-چهره G7 هر کس باید در حال حاضر” این بیانیه در ادامه اضافه کرد که “حضور صدراعظم و وحدت اروپا مهم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده بود در ماه مارس که سالانه گردهمایی بزرگ صنعتی اقتصاد را تقریبا اما تغییر آن را به عقب به یک جلسه در شخص در اوایل این ماه.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تا به حال نشان داد او را به حضور در, و نخست وزیر بوریس جانسون بود و انتظار می رود برای انجام این کار. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو مرتکب نشده اند با استناد به نگرانی های بهداشتی.

“معناداری وجود دارد و سلامت دلمشغولیهای که ما در اطراف برگزاری یک فرد در نشست” ترودو گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس خبری. “آیا ما پس از آن به عنوان رهبران را به خود منزوی زمانی که ما بازگشت است که در حال حاضر حکومت در کانادا؟”

آبه همچنین ممکن است تا به حال به خود منزوی پس از بازگشت به ژاپن است.

ایتالیا مشارکت مشخص نیست.

Souad Mekhennet و Karen DeYoung کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de