تیتان محقق-ورزشکار Bibee در چهار راه

توسط بیل شیهان

این یک چالش برانگیز بهار برای تنر Bibee.

کال فولرتون دولت پارچ شد داشتن یک حرفه ای سال که این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور ناگهانی به پایان رسید 2020 کالج فصل بیس بال. Bibee یک junior, حال 2.73 عصر در 29 2/3 نوبت با 33 strikeouts و فقط پنج راه می رود.

مانند دیگر دانش آموزان او را عادت به گرفتن کلاس های از راه دور. و او شده است کار کردن روزانه به ماندن در بیس بال شکل به عنوان او آماده برای لیگ تازه کار, پیش نویس است.

در هزینه-برش حرکت MLB گزارش خواهد خود را بریده بریده 2020 تازه کار, پیش نویس از 40 تا پنج دور. کالج نوجوانان که در میان 160 بازیکنان فراخوانده خواهد شد این تصمیم: ثبت نام با یکی از باشگاه ها برای حداکثر $20,000 – کلاه سال گذشته برای undrafted بازیکنان بود $125,000 – و یا خود را بازگشت ارشد سال است.

21 ساله Bibee شده است و گرفتن مشاوره از خانواده و دوستان است. “اساسا مردم گفت:” اگر شما آنچه شما می خواهید بروید. و اگر شما نمی توانید آن را از ماندن در مدرسه’, ” او گفت:.

تیتان پارچ تنر Bibee (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

علاوه بر اینکه تیتان’ top حرفه ای چشم انداز Bibee (تلفظ خرید-زنبور عسل) سرآمد در کلاس درس. ارتباطات مهم است 3.4 معدل و شناخته شده برای خود را علمی و ورزشی و دستاوردهای.

Bibee و والیبال بازیکن Savahna Costello نام برده شده توسط این دانشگاه به عنوان فولرتون را 2019 بزرگ غرب کنفرانس محقق ورزشکاران است. راهپیمایی مراسم به افتخار این دو لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Bibee می گوید او به افتخار دریافت

فولرتون دانشیار مدیر دو و میدانی مردیت ریحان فرستاده او را با اخبار است. “من یک مقدار زیادی از دادن پس من اول فکر کردم, ‘آیا این واقعی است؟’ “گفت: Bibee که شد از میشن ویجو. “انتظار نداشتم این طوری خیلی تعجب کردم.”

مادرش Shellie گفت: Bibee همیشه متعادل و علمی و ورزشی جهان است. “او برنده بسیاری از بیس بال تمجید اما آموزش و پرورش همواره مهم است. او یک حس واقعی از غرور در او می کند. او همیشه تلاش می کند به انجام بهترین خود را.”

“تنر است که تعریف یک دانش آموز-ورزشکار گفت:” ریک Vanderhook, Fullerton بیس نهم-سال سر مربی. “به عنوان سخت به عنوان او کار می کند در بیس بال او همان چیزی که در کلاس درس. او همه چیز راست و او می داند که چگونه برای انجام کارها.”

Bibee در نظر گرفته تبدیل شدن به یک کسب و کار مهم قبل از انتخاب ارتباطات است. “من در بر داشت ارتباطات متناسب تر به منافع من” گفت: Bibee که غلظت روابط عمومی است.

مورد علاقه خود را در کلاس یکی از ویژگی های نوشتن دوره های تدریس شده توسط Anne, La Jeunesse یک استاد کمکی و خبرنگار سابق روزنامه است. “آن شده است فوق العاده مفید است. آن را خوب به یاد بگیرند از کسی که مشغول به کار در این زمینه و انجام این کار,” او گفت:.

La Jeunesse گفت Bibee به نمایش گذاشته شده است قوی و خلاق در کار خود را. “او موفق به ایجاد باهوش داستان در حالی که کلاس گرفتن از صفحه اصلی. او نوشت: یکی در مورد تاثیر coronavirus در کسب و کار در سن کلمنت. او به همراه آورده اچ بود که در ساخت اولین سفر به این شهرستان و آنها بازدید یخ کرم اطاق نشیمن و برخی جاهای دیگر است.”

“تنر است که بسیار منظم و متمرکز شده است. او یک برنامه پر مشغله با آموزش و سفر, اما او همیشه کار خود را در زمان و avails خود را از اعتبار اضافی کار,” او گفت:. “او بسیار فروتن فرد نه یک swaggering مرد.”

‘بولداگ ذهنیت’ از Greinke, Buehler تحسین

Bibee اما هر چیزی است اما گذاشته پشت در موند. 6-پا-2, 210 پوند righthander الگوهای خود را پس از Houston Astros’ زاک Greinke و داجرز’ واکر Buehler. “هر دوی آنها که بولداگ ذهنیت و حمله hitters,” او گفت:. “آنها یک مقدار مناسب و معقول از رزین و فرمان همه آنها را.”

زمانی که او وارد در فولرتون Bibee متکی فقط خود fastball منحنی و گاه به گاه changeup. او عالی 56-18 strikeout-به-نسبت به راه رفتن به عنوان یک دانشجوی سال اول بود اما 3-5 با 3.86 به دست آورده اجرا به طور متوسط به عنوان یک نویسنده و مسکن برای تیتان که برنده جایزه بزرگ قهرمانی غرب بودند و 39-24 به طور کلی.

نصب به عنوان تیتان’ جمعه شب شروع به عنوان یک دانشجوی سال دوم Bibee شد 5-7 با 4.33 عصر در یک تیم است که تلاش برای پایان 27-26 به طور کلی. او به رهبری تیتان در بازی شروع می شود و برنده و او تا به حال یک تیم پیشرو 80 strikeouts برابر 29 پیاده روی.

“سال گذشته تیم بهتر از ما سابقه بوده است. ما می تواند برنده بازی های بیشتر. همه چیز را اشتباه رفت اما ما هنوز هم به پایان رسید بیش از .500,” او گفت:.

پس از معیوب تبادل مکانیک چپ او را با درد و Bibee شد مصمم به نوبه خود چیزهایی در اطراف. او شروع به ریز لحن خود را تحویل و گسترش خود را در زمین آرسنال در ماساچوست که در آن او با بازی برای ورهم Gateman در سال 2019 کیپ Cod summer league.

“این فوق العاده سرد و بر خلاف هر گونه دیگر لیگ تابستانی به دلیل استعداد زیادی وجود دارد. من تا به حال هرگز شده است که دور از خانه. آن را سرگرم کننده را به یک تجربه متفاوت دیگر از جنوب کالیفرنیا گفت:” Bibee که هم تیمی مایکل Weisberg نیز تن به تن در لیگ.

در حدود همان زمان Vanderhook استخدام دن Ricabal به عنوان جدید تیتان تبادل مربی. یک فولرتون گراد Ricabal تا به حال مربی در کالج جامعه و بخش 1 سطح به عنوان به خوبی به عنوان در فرشتگان’ minor league سیستم.

“من یاد گرفتم که چگونه به زمین بهتر است در تابستان و تمیز کردن مکانیک و پس از آن دن واقعا به من کمک کرد توسعه ذهنی و جسمی. مخلوط کسانی که همه چیز با هم و آن را مانند یک طوفان کامل” گفت: Bibee که با استفاده از سه چهارم تحویل.

Ricabal تحت تاثیر قرار گرفته بود Bibee طرز فکر. “هنگامی که او از خواب بیدار در صبح, او یک طرح برای برنده شدن در آن روز. او خود را با انگیزه و قادر به تغییر چرخ دنده ها از یک ورزشکار علمی محقق است. او توجه به جزئیات و روال بسیار سازگار است.”

توسعه پنج زمین کارنامه و پالایش مکانیک

کار با Ricabal, Bibee خود را گسترش تبادل کارنامه مخلوط کردن دو و چهار-درز fastball سنجش زمان در 93-94 مایل در ساعت با یک منحنی changeup و لغزان. و او تصفیه شده خود را, مکانیک استفاده می شود پاهای خود را بیشتر و بهبود موقعیت خود در زمین.

“هدف من این است که به پیچ با hitters ذهن با مخلوط کردن من زمین” Bibee گفت. “و مربی Ricabal و من نیز با تمرکز بر برگزاری دونده ، زمانی که من در کشش موقعیت هدف من این است که ظروف سرباز یا مسافر پایه دونده تا با تغییر زمان بندی من نگه داشتن توپ کوتاه تر یا طولانی تر مانند یک چرخ فلک.”

در حالی که فولرتون به پایان رسید 4-12 در coronavirus-کوتاه 2020 فصل Bibee را 1-3 رکورد را تكذيب او چه بود بهترین کشش از تبادل به عنوان یک Titan.

در تیتان’ فصل-درب بازکن 7-1 برنده شدن در دانشگاه استنفورد او داد تا یک اجرا و شش بازدید بیش از شش نوبت در حالی که قابل توجه و نه اجازه می دهد بدون پیاده روی. در بعدی خود را شروع 1-0 دست دادن به بازدید از Tulane, Bibee اجازه اجرا و شش بازدید بیش از 8 1/3 نوبت در حالی که قابل توجه نه.

او تن به تن نادر تکمیل بازی برابر دانشگاه سان فرانسیسکو دادن تا سه اجرا می شود و هفت بازدید در حالی که قابل توجه نه. اما تیتان از دست داده 3-1. و در یک 6-1 دست دادن به تگزاس در آستین او بازنشسته 16 متوالی batters و در زمان هیچ-hitter وظیفه به ششم دور قبل از اینکه برچسب زده شده با از دست دادن.

زودرس به پایان فصل در مارس 12 رد تیتان فرصتی برای معکوس خود را ملال انگیز شروع می شود. “من فکر می کردم ما خواهد شروع به چرخش چیزهایی که در اطراف آخر هفته در برابر خاویر” Bibee گفت.

او فصل برک آوت نبود از دست رفته در Ricabal به تبادل مربی. “او فوق العاده بود با وجود این تیم عدم اجرا پشتیبانی می کند. با ‘Bibees’ به عنوان ما جمعه شب نویسنده, ما می دانستیم که ما شانس خوبی برای برنده شدن. ما را قرار داده و او را در برابر هر گونه دیگر پارچ در کشور است.”

باتری mate تحسین خود رقابت

تیتان گیر Austin Schell ستایش Bibee را رقابتی طبیعت است. “او قرار می دهد تا آن را بر روی خط برای هم تیمی های خود و او یکی از مهمترین و خود خواهی بازیکنان در تیم ما است.

“این خیلی آسان تر ابتلا به او نسبت داد ، او تا به فرمان او در زمین و می توانید یک strikeout هر زمان. خود موبایل و کامپیوتر است که او بین رفتن زمین. من عاشق تماشای او رقابت و من به او اعتماد” گفت: Schell یک کاربر از ارواین.

Bibee در حال حاضر متمرکز بر حفظ مهارت های خود را تیز در حالی که او در انتظار لیگ اصلی بیس بال پیش نویس که بنا به گزارش ها برگزار خواهد شد ژوئن 10. D1Baseball.com صفوف او را به عنوان شماره 7 کاربر پارچ در کشور است.

“آموزش به خوبی می گذرد. من فقط کار کردن با برخی از رفقا گفت:” Bibee که شیوه های در مدارس و کمی لیگ زمینه. او دو بار در هفته اغل گاو یا حشم پرتاب به Schell به عنوان به خوبی به عنوان بازی شیر یا خط و نور ساری. او همچنین آسانسور وزن پنج بار در هفته در گاراژ خود را می کند و با حداکثر سرعت دویدن و راه دور در حال اجرا دو بار در هفته.

او واجد شرایط برای بازگشت به فولرتون نه تنها برای ارشد سال بلکه برای یک فصل پنجم پس از NCAA اعطا سال اضافی از واجد شرایط بودن برای بهار-ورزشی دانشجویان ورزشکار به دلیل coronavirus shutdown. اما آشکار است او دارای مناظر خود را در مجموعه ای حرفه ای.

Bibee گفت که او پیش بینی این پیش نویس می توان برش را به پنج دور. “من تعجب نیست اما این لینک برای بسیاری از مردم است. بیش از 1200 بازیکنان خواهد شد undrafted و آن را به یک باغ وحش است. فرصت و پول و توانایی برای دریافت پیش نویس را نمی خواهد به خوبی برای بازیکنان گفت:” Bibee که صحبت با نمایندگان چند تیم های لیگ.

بودن در میان 160 بازیکنان پیش نویس که صفوف شامل جبرانی میدارد خواهد تضمین Bibee اهرم بیشتر و پول بیشتر. اگر او undrafted او خواهد بود واجد شرایط برای امضای قرارداد با هر یک از 30 MLB اما در یک حقوق و دستمزد پایین تر.

Shellie Bibee گفت: او پسر است که در یک موقعیت خوب با وجود عدم قطعیت. “ما تلاش کرده اند برای برنامه ریزی برای تمام حالات ممکن است. او همیشه می تواند صبر کنید تا سال آینده. شاید او خواهد ماند و شاید او نمی خواهد.”

Ricabal متقاعد شده است Bibee می توانید بازی را به بالاترین سطح. “با اخلاق کار خود را و توانایی آسمان محدود است. چیزی به من می گوید او نمی خواهد در یک چرخش در لیگ های بزرگ برخی از روز است.”

اگر او می کند امضای قرارداد حرفه تابستان امسال Bibee گفت: او به بازگشت به فولرتون در اسرع وقت برای تکمیل ارتباطات خود درجه.

در رقابت های جوانان بیس بال و فوتبال

Bibee شروع بازی توپ را روی گوه توپ در سن 4. پس از لیگ کوچک او پیشرفته برای مسافرت توپ و پنج سال با ارواین مبتنی بر بیس بال غرب ساحل ، او همچنین رقابت به عنوان یک مرکز-مدافع در فوتبال جوانان اما آن را داد تا در سن 13 سالگی.

او سه سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده مجری در میشن ویجو دبیرستان که در آن او همه CIF بخش 1 انتخاب به عنوان ارشد. در علاوه بر این به تبادل او با بازی در ابتدا پایه و آمار بیش از .300. تیم برنده دریا لیگ بیس بال قهرمانی در سال سوم خود را.

پدر اسکات کمک مربی خود در لیگ کوچک و در میشن ویجو دبیرستان که در آن او یک داوطلب تبادل مربی. اسکات یک پارچ بیش از حد – به اندازه کافی خوب به پیش نویس از دبیرستان در سال 1988 توسط Seattle Mariners. در حالی که اسکات حرفه ای حرفه ای بود مختصر او به پسرش اهمیت تبادل اصول و پین نقطه دقت است.

“او به همین دلیل من پارچ من امروز” Bibee گفت. “پدر من به من این طرز فکر. او به من کمک کرد توسعه همه زمین و او تحت فشار قرار دادند من به سختی کار می کنند و بهتر است.”

Bibee در نظر گرفته شده حضور UC ایروین و ساحل طولانی دولت قبل از انتخاب فولرتون. “آن را تا به حال بهترین بازی بیس بال, تاریخچه و توسعه یافته ترین مردم در لیگ,” او گفت:. “داشتم و دانشگاهیان.”

او سه سال در فولرتون مهم ترین شروع می شود و تا به امروز رخ داده است در طول این تیم تا سال 2018 پس از فصل اجرا در مسابقات NCAA. Bibee داد تا دو اجرا می شود و پنج بازدید در 6 2/3 نوبت به برنده به عنوان فولرتون ضرب و شتم استنفورد 5-2 به پرچ چهار تیم استنفورد منطقه ای. هشت روز بعد او تن به تن چهار نوبت و دریافت بدون تصمیم گیری در تیتان’ 10-زمین باز یافته 6-5 دست دادن به واشنگتن در منطقه ای فوق العاده آخر در گودوین زمینه است.

قبل از آن که فصل اول خود را در کالج شروع Bibee موفق به خارج شدن از اولین ورود در یک 6-5 دست دادن در دانشگاه استنفورد. “تنر فکر می کردم او می تواند ضربه hitters دور در این بازی. اما او یاد گرفته که چگونه به آماده. و بار دوم او مواجه استنفورد او انداخت منحنی و همه چیز به خوبی کار می کرد, گفت:” Vanderhook.

“این قطعا یک بازی انتقام برای من در منطقه ای” گفت: Bibee. “نگرش من بود” این نمی تواند بدتر.’ من آن را برداشته خاموش شانه من رفت خارج وجود دارد و من چیز است. تمام قطعات پازل مناسب است.”

در برابر واشنگتن او داد تا دو اجرا می شود و شش بازدید در چهار نوبت. واشنگتن به ثمر رساند یک اجرا در پایین نهم برای قرار دادن بازی به فوق العاده نوبت و دو اجرا می شود در 10 به آن را برد.

“که از دست دادن صدمه دیده یک تن بود اما هنوز هم یک بازی بزرگ است. واشنگتن یک جهنم از یک تیم جنگیدند و به همان اندازه اگر نه بیشتر از ما بود. همه چیز آمد و هم برای آنها.”

اولین دریافت کننده Kargenian بورس

در سال گذشته Bibee و دوم baseman ژاک لو نامگذاری شد به عنوان نخستین دریافت کنندگان باب Kargenian بورس تحصیلی. Kargenian بنیانگذار و رئیس جمهور نارنجی-بر اساس TABR مدیریت سرمایه تاسیس $200,000 وقف برای کمک به صندوق کمک هزینه های تحصیلی ورزشی و افزایش فولرتون بیس بال بودجه. برندگان باید بازگشت بازیکنان باید معدل 3.0 یا بالاتر و نمایش “تیتان شخصیت.”

Bibee شرکت در این تیم بیس بال سالانه کلینیک رایگان برای معجزه لیگ شمال اورنج کانتی. این رویداد به کودکان و بزرگسالان مبتلا به معلولیت ذهنی و فیزیکی این شانس را به بازی بیس بال. متاسفانه همه گیر پاک در سال جاری کلینیک

کردن الماس Bibee برخوردار تفریحی ورزشی مانند فوتبال و بسکتبال و فوتبال و گذراندن وقت با خانواده خود را. پدرش صاحب خودرو نهایی, شیشه خودرو, شیشه, شرکت خدمات در میشن ویجو. مادر او مدیر دفتر در پرستیژ برخورد جنوبی در سان جوان کاپیسترانو یک خودرو برخورد تعمیر تاسیسات.

او دارای دو برادر بزرگتر کامرون و میسون. هر دو بازی ورزشی را در Capistrano دره دبیرستان. Carmeron بود در تیم فوتبال و ماسون زد متقابل کشور است.

“ما سعی می کنید به آن را به همه تنر بیس بال بازی ها, بازی گفت:” Shellie. “ما همیشه پشتیبانی Titan بیس بال. ما را به فرزندان ما به فولرتون بازی زمانی که آنها بچه بودند.”

یکی از Bibee ارشد نقاط قوت این است که او باعث می شود هر کس در اطراف او بهتر است” گفت: بردی Barcellos یک هم تیمی و رفیق پارچ.

در پاییز گذشته Barcellos زندگی با Bibee و سه نفر دیگر در یک خانه در پلکنتیا. “اتاق من نزدیک بود از پله ها. تنر را در درب من در 5:30 صبح در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از آنجا که او از من خواست برای رفتن وزنه با او در محوطه دانشگاه. اولین بار او فریاد من پشت در او را. اما من بلند شدم و به ورزشگاه رفت و گفت:” Barcellos یک ارتباطات عمده از فرزنو که فارغ التحصیل خواهد شد در این بهار و کار برای خانواده اش بادام و انگور عملیات کشاورزی.

“هر کسی می تواند روی محکم نگاه داشتن و به دنبال خود منجر شود. او همیشه می خواهم به انجام همه چیز درست است. او هدفش را در زندگی روزمره. که آنچه که او را بسیار موفق” گفت: Barcellos.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de