‘بعدی بیمار می تواند من’: برای یک خانواده فیلیپینی, پزشکان, بیماری همه گیر است که شخصی

http://www.washingtonpost.com/video/world/the-coronavirus-pandemic-gets-personal-for-a-family-of-pediatricians-in-the-philippines/2020/05/28/996d979b-4a68-409d-8dcb-89fd5c65532f_video.html

مانیل — Scrubs. کفش را پوشش می دهد. کت و شلوار. دستکش. N95 ماسک. دختر سکسی در عینک. صورت کلاه. چهره سپر. لباس شب.

تئودور یوسف Ablaza, 28, شروع دیگر خسته کننده shift حضور به بیماران جوان در یک covid-19 بخش در مانیل. اگر چه بیمارستان های عمومی مطبوع است تمام دنده باعث می شود شرایط ظالمانه.

“من همیشه به شوخی به مردم است که آن را احساس می کند مانند یک فضانورد” گفت: Ablaza که می رود توسط TJ اطفال ساکن در فیلیپین بیمارستان عمومی. “اما در واقعیت آن را احساس می کند مانند اینکه در یک سونا.”

پزشکی اجرا می شود در TJ خانواده و زندگی خود را مانند دیگران بی شماری تبدیل شده اند با این بیماری همه گیر. در سراسر شهر پدر و مادر خود را Ted 60 و میتا, 62, هر دو, متخصصان اطفال دیدار با کودکان و پدر و مادر خود را در یک خصوصی زنان و زایمان بیمارستان در Tondo, یکی از مانیل فقیرترین جوامع است. زن و شوهر نیز دو دختر نادین اقتصاد و قلع اجرا می شود که یک کسب و کار کوچک.

مارتین سن دیگو برای واشنگتن پست

فیلیپین بیمارستان عمومی در مانیل.

هیچ پایانی برای این بیماری همه گیر در فیلیپین است که در اواسط ماه مارس نهاد یک مستند که در حال حاضر در میان جهان طولانی ترین. با بیش از 16000 موارد و 900 مرگ و میر در این کشور رنج می برد یکی از گسترده ترین شیوع بیماری در جنوب شرقی آسیا. مقامات مواجه شده اند انتقاد برای انجام آزمایشات به اندازه کافی اما سخنگوی رئیس جمهور رودریگو Duterte روز دوشنبه گفت که مقامات در حال گسترش آزمایش ظرفیت.

یعنی پدر و مادر’ محل کار Amisola زنان و زایمان بیمارستان نیست covid-19 تسهیلات اما بیماران هنوز هم نشان می دهد تا برای نگرانی های مشترک از جمله سرماخوردگی, سرفه و تب — به طور بالقوه علائم رمان coronavirus.

“ما باید آن را به عنوان بخشی از خطر شغلی حرفه ای,” تد گفت.

به عنوان پزشکان آنها هیچ چاره ای جز به گزارش وظیفه خود می افزاید. “اگر ما نمی رفتن به محل کار پس از آن وجود خواهد داشت هیچ اطفال پزشکان در اینجا.”

[دیدار با کارکنان بهداشت رهبری فیلیپین’ مبارزه با covid-19]

سلامت سیستم است که به شدت understaffed با حدود یک پزشک برای هر 33,000 بیماران با توجه به فیلیپین’ وزارت بهداشت. برخی از 35 سلامت کارگران درگذشت covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و بیش از 2000 قرارداد این بیماری سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است. پزشکی کارگران در صورت کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و عدم حمل و نقل در طول مستند.

مارتین سن دیگو برای واشنگتن پست

اعضای تنفس تیم به نوبت شبیه سازی لوله تراشه در نوزادان است.

فیلیپین بیمارستان عمومی که در خدمت بسیاری از مانیل شهری فقیر اجازه می دهد تا کارکنان خود را به اواسط شیفت استراحت قبل از بازگشت به کار با یک دست کت و شلوار جدید. اما بسیاری از پزشکان از جمله TJ را انتخاب کنید به چوب وظیفه خود را بدون حمام و یا مواد غذایی می شکند مراقب باشید برای حفظ دنده دارند.

“من حدس می زنم این فقط بخشی از قربانی فقط کمی نسبت به آنچه در این بیماران در حال تجربه” TJ گفت.

به عنوان آنها نظارت بر هر بیمار پیشرفت TJ و همکارانش مشورت با مشاوران در این دوره بعد از عمل است. این می تواند شامل خون استخراج یا لولهگذاری.

در حالی که او در جنگ برای نجات دیگران ویروس به آمار نزدیک به خانه برای TJ, بیش از حد.

عمویش ژن — یک وکیل بود که سالم و فعال — درگذشت با توجه به covid مربوط به عوارض در ماه آوریل است. آخرین بار خانواده اش او را دیدم او رو به یک مخزن اکسیژن; چیزی که بعد از آنها مطلع شدند او مرده بود.

“اگر شما به یاد او واقعا پر جنب و جوش” TJ گفت. “این واقعا نشان می دهد که هیچ کس [است] امان از این بیماری است.”

[‘من خیلی می ترسم’: Coronavirus انزوا را به ارمغان می آورد قبر جدید سختی برای جهان پور]

قلب wrenching وقایع بازی در covid بخش است. در حالت عادی زمان پدر و مادر همراه با فرزندان خود — اما خطر سرایت به معنی کودکان بیمار باید جدا شود. یک مادر به نام بخش در 11 p. m. TJ گفت: التماس پزشکان به او اجازه صحبت در تلفن به او پسر نوجوان که در انزوا.

پس از آن وجود دارد قربانیان پزشکان می دانند — کسانی که بیماران است. TJ گفت: یک دوست را از دست داده بود پدرش به این بیماری است. فرد دیگری او می دانست که از دست پدر و مادرش هر دو از یک هفته از هم جدا.

“بعد بیمار می تواند من,” او گفت:. “امیدوارم اما این ترس است که ما روبرو می شوند هر زمان که ما به وظیفه.”

یعنی پدر و مادر باید احساس ترس بیش از حد در پی ژن مرگ — اما آنها تصمیم گرفته اند به بند انگشت پایین به کار می کنند. با مجامع عمومی ممنوع و محدودیت در تشییع جنازه آنها نمی توان گفت مناسب خداحافظ.

میتا گفت: کار خود را تبدیل شده است و حتی ضروری تر به عنوان برخی از بیمارستان ها که به طور معمول ارائه متخصص مراقبت تبدیل شده اند covid-19 امکانات هل دادن بیماران با شرایط نامربوط به این ویروس نسبت به درمانگاه های محلی.

“من در آن به عنوان یک فرصت برای نشان دادن آنچه که ما قادر به کمک به مردان همکار در بهترین راه ما می توانیم” تد گفت.

“این چیزی است که ما امضا برای” TJ گفت. “این سوگند ما برای قرار دادن زندگی این مردم جلوتر از ما هستند.”

این داستان به روز شده است روشن است که معلوم نیست چگونه عموی وکیل ژن قرارداد covid-19.

مارتین سن دیگو برای واشنگتن پست

ساکن وارد PPE پوشیدن منطقه خود را برای تغییر در coronavirus بخش در فیلیپین بیمارستان عمومی.

ادامه مطلب

تامین سلامت کارگران رهبری فیلیپین’ مبارزه با covid-19

‘من خیلی می ترسم’: Coronavirus انزوا را به ارمغان می آورد قبر جدید سختی برای جهان فقیر

فیلیپین سفارشات بزرگترین پخش کردن هوا به عنوان ملت دعوا ویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*