تامیل نادو گسترش coronavirus مستند تا 30 ژوئن

چنای: تامیل نادو دولت روز یکشنبه اعلام کرد گسترش مداوم مستند تا ژوئن 30, البته با بیشتر تسهیلات که شامل بخشی از باز کردن حمل و نقل عمومی و اجازه می دهد بیشتر کارکنان در محل کار.

وزیر K Palaniswami گفت: محدودیت هایی در اماکن مذهبی بین دولت حمل و نقل اتوبوس و مترو و حومه ریل ادامه خواهد داد.

زهار حمل و نقل خواهد شد با کاهش خدمات از ژوئن 1, اما اتوبوس ها را نمی خواهد عمل در چنای Kancheepurm, تیرووللور و Chengalpet ولسوالی با داشتن بالاترین غلظت COVID-19 موارد در دولت است.

خصوصی مرحله حامل اجازه خواهد داشت به عمل مجاز در مسیرهای Palaniswami گفت.

“برای جلوگیری از گسترش coronavirus حکومت نظامی است که تمدید تا 30 ژوئن تحت دولت مدیریت بحران عمل می کنند و هر اتحادیه خانه وزارت اطلاع رسانی” او در بیانیه ای گفت.

تامیل نادو است و در میان کشورهای بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن شاهد بزرگترین واحد-بعد سنبله از 938 جدید کروناویروس موارد در روز شنبه با در نظر گرفتن عفونت تعداد به 21,184.

این مرکز تا به حال در شنبه اعلام کرد ‘باز 1″, مدرج خروج طرح از این مستند که مجاز, در میان دیگران, بازگشایی اماکن مذهبی و رستوران ها.

دولت در روز یکشنبه همچنین اعلام کرد تعدادی از دیگر تسهیلات محرومیت مهار مناطق, و این شامل اجازه می دهد بیشتر کارکنان در محل کار و اجازه نمایشگاه و فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی را دوباره باز کنید. مراکز بسته باقی خواهد ماند ارشد وزیر گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de