بالا بردن بچه ها در ونزوئلا شد و در حال حاضر سخت است. سپس مدارس تعطیل.

Andrea هرناندز Briceño

آلیسیا چپ و پائولا Rodrigues خوردن پیتزا در حالی که مادر خود Giovanna Mascetti مذاکرات به خواهر خود را Caterina در آپارتمان خود در کاراکاس.

کاراکاس, ونزوئلا — تا فوریه Giovanna Mascetti مشغول به کار به عنوان یک عکاس است. اما زمانی که دولت نیکولاس مادورو اعمال شده در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus او گرفت تا یک شغل جدید است.

“در حال حاضر من یک معلم هستم” گفت: Mascetti از سه سن مدرسه دختران. “من به طور کامل متعهد به من.”

ونزوئلا گزارش کرده است 1,327 موارد coronavirus و 11 مرگ و میر, اما منتقدان بر این باورند که تعداد واقعی بسیار بالاتر است. تلاش کشور شکسته بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم کوتاه از پرسنل پزشکی و تجهیزات و لوازم دیده می شود به عنوان آسیب پذیر به خصوص در شیوع.

[دوران کودکی مختل: ونزوئلا در معرض خطر از دست دادن یک نسل]

مادورو را دولت استبدادی در ضمن تحمیل کرده است یکی از دقیقترین مستندات در آمریکای لاتین است. مدارس بسته شد در ماه مارس زمانی که تنها چند مورد گزارش شده بود. برخی از آنها در حال حاضر ارائه آموزش از راه دور.

Mascetti را دختران Caterina, Alessia و پائولا رودریگز حضور در یک مدرسه خصوصی. آنها دریافت تکالیف از معلمان خود را از طریق گوگل کلاس درس و شرکت در درس زندگی می کنند بیش از زوم. Mascetti توسعه یک روال: او می شود دستورالعمل از مدرسه به عنوان اوایل به عنوان 7:30 صبح و صرف بقیه از صبح نظارت دخترش ” کلاس. او ایجاد یک هیئت مدیره برای هر کلاس در هر هفته.

Andrea هرناندز Briceño

آلیسیا پائولا و Caterina Rodrigues شستن دست های خود را قبل از ساخت یک پیتزا در خانواده خود را آپارتمان.

Andrea هرناندز Briceño

آلیسیا منازعه پائولا را در اتاق.

Andrea هرناندز Briceño

یک کیف مدرسه پر از کتاب های آویزان از یک صندلی در اتاق ناهار خوری که در حال حاضر دو برابر به عنوان یک کلاس درس.

“این می تواند چالش برانگیز تدارکات برای پدر و مادر,” او گفت:. “اما تا به حال آموزش از راه دور سیستم کار کرده است برای ما.”

هیچ جدول زمانی برای کودکان برای بازگشت به مدرسه. وزیر آموزش و پرورش Aristóbulo Istúriz گفت: در ماه گذشته که آموزش از راه دور از طریق ادامه خواهد داد تا پایان سال تحصیلی. دولت با اختصاص یکی از کانال های تلویزیون دولتی به آموزش دانش آموزان پاره وقت.

اما آموزش از راه دور محدود است. داده ها از مستقل ونزوئلا رصدخانه خدمات عمومی را نشان می دهد که 53 درصد از خانوارها ندارد و دسترسی به اینترنت است.

[Coronavirus مستندات در سراسر آمریکای لاتین ارسال ونزوئلا مهاجران به بازگشت به خود را شکسته homeland]

برای کسانی که از یک اتصال قابل اعتماد است که اغلب یک چالش است. ونزوئلا در رتبه 175th در Speedtest شاخص جهانی رتبه بندی سرعت اینترنت در آمریکای لاتین پشت کوبا و نیکاراگوئه. که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است به تکیه بر روی اینترنت برای آموزش از راه دور.

کلاس دوم Dubraska گنزالز حضور در یک مدرسه دولتی در کاراکاس. ارسال مشق شب خود را مبارزه روزانه است.

Andrea هرناندز Briceño

Máximo گونزالس, 5, پخش با خواهر خود Dubraska, 7 در آپارتمان پدر و مادر در کاراکاس.

Andrea هرناندز Briceño

Dubraska نشسته بر تخت او.

“من هیچ اینترنت در خانه از ماه ژانویه گفت:” اینگرید فیگوئروا Dubraska مادر. “بنابراین من با استفاده از داده ها بر روی گوشی من برای تکمیل مشق شب خود را.”

مانند پدر و مادر در سراسر جهان فیگوئروا بزرگتر نگرانی در مورد دخترش آموزش و پرورش تحت مستند. Dubraska تحصیل شده است به کاهش چند تکالیف برای تکمیل هر هفته.

“من می ترسم این را تحت تاثیر قرار خواهد عملکرد خود را بیش از سال تحصیلی آینده,” فیگوئروا گفت. “من کار با یک درجه دوم کتاب است که من استفاده می شود به عنوان یک کودک به تقویت آنچه او آموخته است.”

Andrea هرناندز Briceño

این سربند استفاده شده توسط کودکان پدر اسماعیل گونزالس به پوشش صورت خود را هنگامی که او را ترک آپارتمان خود آویزان برای خشک کردن پس از شستشو.

Andrea هرناندز Briceño

در تعجبم که زن را بالا می برد یک مشت Dubraska پیراهن او به عنوان نمایشنامه در اتاق خود.

ونزوئلا سقوط اقتصادی در حال حاضر آمار مدارس ، گسترده قطع برق دسترسی محدود به آب آشامیدنی و کمبود مواد غذایی و دارو را تحت فشار قرار دادند برخی از 5 میلیون ونزوئلا به فرار دولت سوسیالیستی در سال های اخیر ترک نیمه خالی کلاس های درس کوتاه در معلمان و بودجه.

[ونزوئلا شکسته سلامت سیستم منحصر به فرد در معرض coronavirus]

کاراکاس صنفی معلمان تخمین می زند که 40 درصد از ونزوئلا معلمان را ترک کرده اند در سه سال گذشته به دلیل دستمزدهای پایین. رئيس جمهور اتحادیه ادگار ماچادو می گوید خروج نرخ افزایش می دهد هنگامی که کودکان در مدرسه است.

“معلمان به دنبال جایگزین های دیگر,” او گفت:. “بسیاری از آنها نمی خواهید به بازگشت به کلاس درس.”

Andrea هرناندز Briceño

کودکان کار در مشق شب در پتر منطقه از کاراکاس.

در سال های اخیر برخی از ونزوئلا کودکان کاهش یافته است چرا که مدارس خود را متوقف ارائه وعده های غذایی. سایر مدارس ادامه داد: برای خدمت به مواد غذایی تا زمانی که ساختمان ها بسته شد در ماه مارس ، در این مستند برخی از آشپزخانه سوپ در حال ارائه کودکان با گرفتن روزانه-و-غذا بروید.

[نفت خیز ونزوئلا در حال اجرا از گاز و مادورو در حال اجرا است از گزینه]

پائولا اوچوا و خانواده اش زندگی می کنند در یک دولت-ساخته شده مسکن پیچیده است. هر روز در موقع ناهار او می رود به آشپزخانه اجرا شده توسط Alimenta la Solidaridad یک گروه محلی را انتخاب کنید تا یک وعده غذای رایگان را برای او 6 ساله به دختر.

“این امر می تواند غیر ممکن است برای ما به پرداخت برای همه وعده های غذایی در حال حاضر که دختر ما در حال رفتن به مدرسه,” او گفت:.

اوچوا گفت: معلمان در حال ارسال تکالیف به دانش آموزان توسط WhatsApp, اما نه هر پدر و مادر دسترسی به نرم افزار پیام. داوطلبان در آشپزخانه سوپ در حال کمک به ایجاد تکالیف برای کودکانی که نمی تواند برقراری ارتباط با معلمان خود را.

ادامه مطلب

در نفت ونزوئلا سرمایه زندگی یک مبارزه است. پس از مرگ است.

به عنوان ونزوئلا متجاوزین آسیب پذیر ترین در حال پیوستن به خروج

“چرا گریه می کنی مامی?’ در ونزوئلا جستجو برای آب مبارزه روزانه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de