درگیری پلیس قتل خشم در ده ها تن از شهرستانها

مینیاپولیس: زمان اعتراض به مرگ جورج فلوید و دیگر پلیس به کشتار مردم سیاه بزرگ شده روز شنبه از نیویورک تا نیویورک به لس آنجلس با ماشین پلیس به آتش کشیده شد و گزارش ها از آسیب های نصب در همه طرف به عنوان کشور و ستد از طریق یکی دیگر از شب از ناآرامی های پس از ماه از coronavirus مستندات.

اعتراضات آغاز شد که در مینیاپولیس زیر فلوید مرگ دوشنبه پس از یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او تا زمانی که او متوقف تنفس را ترک کرده اند بخش هایی از این شهر یک شبکه از پنجره شکسته سوخته کردن ساختمان ها و غارت فروشگاه ها. ناآرامی است و پس از تبدیل شدن به یک ملی پدیده به عنوان معترضان نگرانی سال از مرگ و میر در دست پلیس.

دهها هزار نفر از مردم در خیابانها در سراسر کشور بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک یا اجتماعی رعایت فاصله با افزایش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت و درمان در مورد پتانسیل برای گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمانی که بسیاری از این کشور در روند بازگشایی جامعه و اقتصاد است.

پس از یک جمعه پر سر و صدا نواخته جمعیت متنوع برگزار می شود عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها هر چند بسیاری از بعد از فرود به خشونت به عنوان تا به حال اتفاق افتاده است شب گذشته بود.

چند گوشه از امریکا بودند دست نخورده از معترضان تنظیم آتش سوزی در داخل رنو را در شهر به راه اندازی پلیس گاز اشک آور در سنگ پرتاب تظاهرکنندگان در فارگو داکوتای شمالی به شکسته ویندوز در مقر پلیس در ریچموند, ویرجینیا.

در Indianapolis, پلیس مشغول تحقیق در چندین تیراندازی در مرکز شهر از جمله یکی که در سمت چپ یک شخص مرده در میان تظاهرات. پلیس به چند جزئیات اما گفت: هیچ ماموران درگیر شدند.

در واشنگتن گارد ملی مستقر شد در خارج از کاخ سفید که در آن شعار جمعیت با کف دست مأموران اجرای قانون. در لباس استتار و برگزاری سپر سربازان ایستاده بود در یک خط چند متری از جمعیت و جلوگیری از آنها را از هل دادن به جلو.

در فیلادلفیا حداقل 13 ماموران مجروح شدند که تظاهرات خشونت تبدیل شد و حداقل چهار وسایل نقلیه پلیس بودند به آتش کشیدند. دیگر آتش سوزی شد در سراسر شهر.

در سالت لیک سیتی معترضان سرپیچی حکومت نظامی و سرباز گارد ملی مستقر شدند توسط یوتا فرماندار. تظاهرکنندگان بدبختانه یک ماشین پلیس و روشن آن را در آتش و وسیله نقلیه دیگری بود و بعد به آتش کشیده شد. پلیس گفت: شش نفر دستگیر شدند و یک افسر پلیس زخمی شد و پس از زده بودن در سر با چوب بیس بال.

در لس آنجلس معترضان شعار می دادند Black Lives Matter, برخی در اینچ از صورت سپر از افسران. پلیس با استفاده از باتوم به حرکت جمعیت به عقب و شلیک گلوله های لاستیکی. نقاشی های دیواری-پوشش ماشین پلیس سوخته در خیابان.

و در شهر نیویورک خطرناک درگیری هایش بارها و بارها به عنوان افسران دستگیری و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد دو NYPD موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان بودند که با فشار دادن یک مانع در برابر یکی از آنها و pelting آن با اشیاء. چند نفر زدم به زمین و معلوم بود اگر هر کسی صدمه دیده بود.

نه همه تظاهرات تفویض به خشونت است. در جونو مأموران اجرای قانون پیوست و مقامات منتخب و ساکنان در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل یک نهنگ های غول پیکر مجسمه سازی در شهر اسکله.

در مینیاپولیس, این شهر که در آن معترضان آغاز شد, پلیس سربازان دولت و اعضای گارد ملی نقل مکان کرد به زودی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در اثر شکستن تظاهرات شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای روشن شدن خیابان های خارج از پلیس حوزه و جاهای دیگر.

نشان می دهد از نیروی آمد و پس از سه روز هنگامی که پلیس تا حد زیادی اجتناب از درگیر شدن معترضان و پس از دولت ریخت و در بیش از 4000 سرباز گارد ملی به مینیاپولیس و گفت: این تعداد به زودی افزایش به حدود 11,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق سخت تر تاکتیک شنبه شب ستایش گارد استقرار در مینیاپولیس اعلام کرد هیچ بازی! و گفت: پلیس در شهر نیویورک باید مجاز به انجام کار خود را! Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به خشونت به عنوان او در ادامه به بیان علت شایع با آن نشان دادن فلوید پس از مرگ است.

عمل اعتراض هرگز نباید اجازه داده شود تحت الشعاع دلیل ما اعتراض بایدن در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

یک شبه حکومت تحمیل شده بود در بیش از یک دوجین از شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله آتلانتا دنور و لس آنجلس مینیاپولیس و سیاتل.

بیش از 1300 نفر دستگیر شده اند در 16 شهر از روز پنج شنبه از جمله بیش از 500 جمعه در لس آنجلس.

ناآرامی ها در یک زمان می آید زمانی که اکثر آمریکایی ها باید صرف ماه در داخل بیش از نگرانی های اطراف coronavirus که رئیس جمهور نامیده می شود نامرئی دشمن. حوادث گذشته 72 ساعت دیده می شود زندگی می کنند در تلویزیون ملی نشان داده اند مخالف: ناگهانی محوری به جمعیت, فریاد معترضان و سوختن ساختمان و تضاد خیابان های خالی از ماه های اخیر.

تظاهرات در آتلانتا و خشونت تبدیل شد در روز جمعه و پلیس دستگیری معترضان روز شنبه در مسدود کردن خیابان های مرکز شهر.

این هفته ناآرامی به یاد می آورد شورش در لس آنجلس نزدیک به 30 سال پیش پس از تبرئه این افسر پلیس سفید که ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه رانندگان بود که رهبری آنها را در شکار کردن با سرعت بالا.

تظاهرات فلوید را کشته اند گریبانگیر بسیاری از شهرهای اما ضرر و زیان در مینیاپولیس هنوز به روش متناوب در مجموع لس آنجلس دیدم در طول پنج روز از شورش در سال 1992 زمانی که بیش از 60 نفر کشته شده اند ، 2 ، 000 مجروح شدند و هزاران نفر دستگیر و با صدمه به اموال شکوه 1 میلیارد.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de